Reklama

Reklama

Galerie

 • Ślubne szaty

  M jak miłość 14 zdjęć
  W poniedziałkowym (22 lutego) odcinku Kinga i Piotr Zduńscy bohaterowie "M jak miłość", staną na ślubnym kobiercu. Sprawdź, w czym państwo młodzi wystąpią przed ołtarzem!
 • Moda - piątą bohaterką serialu

  Seks w wielkim mieście 24 zdjęcia
  Obsypany nagrodami, oparty na bestsellerowej powieści Candace Bushnell, serial produkcji HBO przedstawiający życie mieszkańców współczesnych metropolii, którzy otwarcie mówią o seksie, życiu w związkach damsko-męskich i szalonym pędzie za modą. Bohaterki serialu to: pisarka i felietonistka Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker), prawniczka Miranda Hobbes (Cynthia Nixon), znawczyni sztuki Charlotte York (Kristin Davis) i specjalistka od PR Samantha Jones (Kim Cattrall) – cztery piękne, niezależne i świadome swojej atrakcyjności mieszkanki Nowego Jorku. Każda z nich opowiada o swoich łóżkowych przygodach, poszukiwaniu prawdziwej miłości, modzie i życiu w wielkim mieście. Mimo iż wiele je różni, nie potrafią bez siebie żyć, a wspólne przeżywanie radości i smutków w ulubionych kawiarniach stało się ich wspólnym rytuałem. Seks w wielkim mieście to serial, który podbił serca widzów na całym świecie, przynosząc ogromną popularność odtwórczyniom głównych ról. Wcielająca się w postać Carrie, Sarah Jessica Parker, stała się symbolem wyzwolonej kobiecości, a jej sposób bycia i styl ubierania się znalazł tysiące naśladowczyń. Serial otrzymał wszystkie możliwe nagrody – Emmy, Złote Globy i nagrodę Gildii Aktorskiej dla zespołu aktorskiego.
 • FBI ratuje świat

  FlashForward: Przebłysk jutra 46 zdjęć
  Amerykański serial science-fiction z gwiazdorską obsadą. Joseph Fiennes występuje w roli agenta FBI Marka Benforda, który prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczego wydarzenia paranormalnego. Wszyscy ludzie na Ziemi stracili przytomność w tym samym momencie na 2 minuty i 17 sekund. Zobaczyli wtedy przebłyski wydarzeń, które wydarzą się w przyszłości. Benford należy do grupy agentów z Los Angeles, którzy pod przywództwem Stanforda Wedecka (Courtney B. Vance) badają tę sprawę. Najbliższym współpracownikiem Benforda jest Demetri Noh (w tej roli John Cho, który podbił serca widzów rolą Hikaru Sulu w nowej wersji „Star Treka”). Ponadto Benford musi również stawić czoła problemom w życiu prywatnym związanym z żoną Olivią (Sonya Walger) i córeczką Charlie.
 • Ridge Forrester w "Tańcu z gwiazdami"

  Moda na sukces 7 zdjęć
  Ronn Moss, czyli etetowy Ridge Forrester z "Mody na sukces", otrzymał zaproszenie do szóstej edycji "Ballando con le Stelle"(włoska wersja "Tańca z gwiazdami"), w połowie grudnia 2009 roku. Jego występy zdobyły ogromną popularność wśród widzów, a aktor cieszy się wielką sympatią.
 • Samobójczy skok

  M jak miłość 31 zdjęć
  Kaśka Wójcik-Kociołek - po rozwodzie z Sebkiem - postanowi targnąć się na swoje życie. Zaplanuje skok z mostu... Czy skuteczny?
 • Żelazny z nazwiska i charakteru

  Klub szalonych dziewic 12 zdjęć
  Żelazny to chyba jedyny mężczyzna, wobec którego Magda Mazurek (Anna Dereszowska) z "Klubu Szalonych Dziewic" czuje strach i respekt. Nic w tym dziwnego. W końcu to szef agencji reklamowo-wydawniczej, w której pracuje ona i jej narzeczony Jan Schwarz (Jacek Poniedziałek).
 • Aktorka na etacie dziennikarki

  Klub szalonych dziewic 13 zdjęć
  Aleksandra Nieśpielak po "Barwach szczęścia" po raz kolejny wcieli się w postać dziennikarki. Tym razem zagra redaktor naczelnej czasopisma dla kobiet.
 • Zakład o serce Mirki

  M jak miłość 20 zdjęć
  Irek Podleśny nieoczekiwanie zagnie parol ma Mirkę Kwiatkowską. Założy się z Kubą Zioberem o to, że piękna bizneswoman będzie jego! Czy dopnie swego?
 • Obsada serialu „Anatomia prawdy”

  Anatomia prawdy 7 zdjęć
 • Obsada serialu "Spartakus: Bogowie areny"

  Spartakus: Bogowie areny 13 zdjęć