Reklama

Reklama

Galerie

 • Wpadnie w sidła własnych kłamstw

  Majka 16 zdjęć
  Jan Monczka wciela się w postać Gustawa, z którym obecnie spotyka się Anna (Ewa Kaim). Choć jest on żonaty z Heleną (Urszula Kiebzak), nie ma skrupułów i prowadzi podwójne życie. Prawda jednak wyjdzie w końcu na jaw…
 • Sezon 3

  Sekretny dziennik call girl 40 zdjęć
  Sekretny dziennik call girl to śmiały, kontrowersyjny i zabawny serial przedstawiający kulisy życia ekskluzywnej call girl mieszkającej w Londynie. Belle ma 26 lat, jest seksowna, diabelnie inteligenta, niezależna, bystra i lepiej czuje się wśród mężczyzn niż wśród kobiet. Kocha swoją pracę i wykonuje ją perfekcyjnie, dlatego za swoją profesjonalną znajomość męskiej natury bierze jednorazowo 300 funtów. Czasami wychodzi z klientami na kolację, czasem do teatru, bywa, że wyjedzie na wycieczkę. Na ogół jednak uprawia z nimi seks. Start: piątek, 23 kwietnia, godz. 22:55 Emisja: w każdy piątek o godz. 22:55
 • Hank znów w areszcie?

  Californication 7 zdjęć
  Co takiego robi David Duchovny na planie serialu "Californication"? Możemy się tylko domyślać, że jego bohater, Hank Moody, znów popadł w konflikt z prawem. Zmęczona, wymięta twarz, błędny wzrok, suchość w gardle – Hank często miewa ciężkie poranki.
 • Hanka w depresji

  M jak miłość 11 zdjęć
  Po wyjeździe Marka (Kacper Kuszewski) do Niemiec Hanka Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska) wpadnie w depresję! Czyżby żałowała rozstania z wiarołomnym mężem?
 • Niepewny los Zuzi

  Barwy szczęścia 13 zdjęć
  Różę (Anna Gornostaj) i Zdzisia Cieślaków (Zbigniew Buczkowski) drogo może kosztować zatajenie przed Urzędem Adopcyjnym faktu, że ich syn Władek (Przemysław Stippa) jest homoseksualistą.
 • Anna da nauczkę kochankowi!

  Majka 13 zdjęć
  Gdy Anna (Ewa Kaim) odkryje, że po raz kolejny dała się oszukać mężczyźnie, którego kocha, postanowi się zemścić. Z pomocą przyjdzie jej Helena (Urszula Kiebzak), żona Gustawa (Jan Monczka), niewiernego kochanka Olkowiczowej.
 • Porwanie Ady

  Apetyt na życie 6 zdjęć
  20 kwietnia w „Apetycie na życie” dojdzie do dramtycznych wydarzeń. Zdesperowany Mateusz, po wyprowadzce żony postanawia odebrać jej córkę. Porywa Adę z placu zabaw. Jakie będą tego konsekwencje?
 • W przedwojennej Warszawie...

  Sprawiedliwi 13 zdjęć
  W pierwszym odcinku " Sprawiedliwych" poznaliśmy ambitne plany władz przedwojennej Warszawy. Stefan (Wojciech Solarz) jest młodym architektem, który pracuje przy budowie stołecznego metra. Budowniczy zakładają, że podziemna kolejka będzie równie piękna, jak ta paryska i że cała siec metra - sześć linii, łącznie z linią obwodową, będzie ukończona w 1973 roku. Współpracują z nimi fachowcy z Niemiec, chociaż wojna wisi już w powietrzu. Niestety piękne plany dla stolicy przerywa jej wybuch i późniejsze zrównanie z ziemią. W dalszych odcinkach serialu oglądamy miasto pod okupacją oraz, w części współczesnej - Warszawę w roku 2008.
 • Nagroda w sypialni

  M jak miłość 16 zdjęć
  Mirka Kwiatkowska (Andżelika Piechowiak) wyląduje w łóżku z Irkiem Podleśnym (Maciej Jachowski)! Emisja we wtorek 27 kwietnia.
 • Burza mózgów na Deszczowej

  M jak miłość 16 zdjęć
  Bankructwo Mirki (Andżelika), a tym samym Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka Zduńskich (Marcin Mroczek) stanie się faktem. Na usta ciśnie się pytanie: co dalej?