Reklama

Reklama

Galerie

 • Stenka szefową Wesołowskiego

  Czas honoru 5 zdjęć
  Danuta Stenka pojawiła się na planie serialu Czas Honoru. Wciela się w rolę "Margaret", szefowej jednej z komórek kontrwywiadu. To z nią współpracuje Michał (Kuba Wesołowski). Inteligencja, przenikliwość, profesjonalizm "Margaret" okażą się niezbędne w demaskowaniu nowych planów oficera Gestapo - Larsa Rainera (Piotr Adamczyk) oraz majora Abwehry - Martina Halbe (Krystian Wieczorek). Pseudonim "Margaret" wynika z jej zachwytu dla powieści Margaret Mitchell "Przeminęło z wiatrem".
 • Jak zginęła Nicollette Sheridan?

  Gotowe na wszystko 8 zdjęć
  Nicolette Sheridan żegna się z serialem "Gotowe na wszystko". W jaki sposób scenarzyści pozbędą się jej bohaterki - Edie Britt? Zginie ona w wypadku samochodowym. Prowadzone przez Edie auto Edie wpadnie na słup elektryczny. Gdy bohaterka wyjdzie z samochodu, wejdzie w kałużę i zostanie śmiertelnie porażona prądem.
 • Piotr Adamczyk gestapowcem

  Czas honoru 6 zdjęć
  Piotr Adamczyk na planie drugiego sezonu "Czasu honoru". Aktor wcieli się w postać oficera Gestapo i byłego nadinspektora Interpolu - Larsa Rainera.
 • Nowa niania w '"Nani"

  Niania 5 zdjęć
  W serialu "Niania" czeka nas prawdziwa rewolucja. Już niebawem w domu Skalskich pojawi się nowa niania (w tej roli Krystyna Tracz). Czyżby Maks postanowił zmienić Franię na lepszy model?
 • Różczka dentystką

  Tylko miłość 6 zdjęć
  W majowych odcinkach serialu "Tylko miłość" pojawi się nowa postać - dentystka Ewa, grana przez Magdalenę Różczkę.
 • Mrozowska podwójną mamą

  Rodzina zastępcza 5 zdjęć
  Znana z serialu "Rodzina zastępcza" Monika Mrozowska jest już mamą 5-letniej Karolinki. Teraz - jako Maja Kwiatkowska - będzie wychowywać kolejną pociechę.
 • Herbuś na pogrzebie

  Samo Życie 5 zdjęć
  Aneta (Edyta Herbuś), rodzina oraz przyjaciele z redakcji "Samego Życia" przyszli pożegnać Kacpra Szpunara. Według oficjalnych informacji to właśnie jego zwłoki policja wyłowiła z Wisły.
 • Mroczek na macierzyńskim!

  M jak miłość 7 zdjęć
  Katarzyna Cichopek nie pojawi się już w tym sezonie na planie serialu "M jak miłość". Jej bohaterka Kinga Zduńska ma jednak powód do dumy - męża Piotrka (Marcin Mroczek), który nie bacząc na społeczne przesądy postanowił zamiast żony pójść na urlop macierzyński.
 • 2. seria "Czasu honoru"

  Czas honoru 6 zdjęć
  Rozpoczęły się zdjęcia do drugiej serii "Czasu honoru". Jedną z nowych postaci będzie Ruda (Magdalena Różczka) - nowa łączniczka Władka (Jan Wieczorkowski), który zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia. Premiera pierwszego z 13 nowych odcinków odbędzie się we wrześniu w TVP2.
 • Czy wygra z nałogiem?

  Na Wspólnej 5 zdjęć
  Problem z alkoholem w rodzinie Hofferów w serialu "Na Wspólnej" wraca jak bumerang. Tym razem jednak nie chodzi o Romana (Waldemar Obłoza), a jego syna Kamila (Kazimierz Mazur). Czy Zuza (Małgorzata Socha) pomoże chłopakowi w walce z uzaleznieniem?