Reklama

Reklama

Galerie

 • Galeria piątego sezonu

  Gotowe na wszystko 12 zdjęć
  Idealne amerykańskie przedmieście Wisteria Lane to królestwo pięciu fascynujących kobiet: pedantycznej Bree Van De Kamp (Marcia Cross), dynamicznej Lynette Scavo (Felicity Huffman), seksownej Gabrielle Solis (Eva Longoria), nieporadnej Susan Mayer (Teri Hatcher) oraz przebiegłej Edie Brit (Nicole Sheridan). Obserwujemy ich romanse i zawody miłosne, śledzimy małe kłamstewka i wielkie zbrodnie, a przede wszystkim czekamy na kolejne tajemnice, które skrywa w sobie idealna niebiańska dzielnica. Co czai się w domu obok? Jaki makabryczny sekret skrywają nowi sąsiedzi? Jakie nowe romantyczne przygody czekają tytułowe bohaterki?
 • Premiera 2. sezonu "Czystej krwi"

  Czysta krew 9 zdjęć
  Zdjęcia z after-party. Paramount Theate 9 czerwca 2009, Los Angeles.
 • Łukasz chodzi o kulach

  Samo Życie 7 zdjęć
  Historia niepełnosprawności Łukasza (Dariusz Wnuk) jest długa i skomplikowana. Ranny w wypadku samochodowym, leczony w specjalistycznych klinikach w USA, nigdy nie przeszedł pełnej rehabilitacji. Ostatnio jednak przekonał sam siebie, że powinien spróbować. W chwilach zwątpienia pomógł mu Kacper.
 • Czarno na szarym: galeria szóstego sezonu "Lost"

  Lost: Zagubieni 15 zdjęć
  Szósty sezon serialu ma być ostatnim i przynieść odpowiedzi na najważniejsze pytania nurtujące fanów od lat. Telewizja ABC stara się jednak, przed premierą serii, nie dopuścić do najmniejszego przecieku wątków z nowego scenariusza. Toteż najnowsze zdjęcia także niewiele nam podpowiedzą.
 • Świadkowie nuklearnej zagłady

  Jerycho 45 zdjęć
  W miasteczku Jericho, którego nazwa nawiązuje do najstarszej siedziby ludzkiej, znanej ze Starego i Nowego Testamentu, rozpoczyna się ostatni normalny dzień z życia jego mieszkańców… Na Stany Zjednoczone spada kilkanaście bomb atomowych. Po katastrofie, spowodowanej najprawdopodobniej przez ataki terrorystyczne, większość Ameryki przestaje istnieć. Nad miasteczko nadciąga chmura opadów radioaktywnych, a świat staje w obliczu nuklearnej zimy.
 • Sen Uli

  BrzydUla 6 zdjęć
  Na razie jednak uroczystość będzie miała miejsce nie na jawie, a we śnie Uli. Ślub z przystojnym kardiologiem odbędzie się w scenerii pięknego ogrodu. Ona będzie miała na sobie klasyczną suknię ślubną (oczywiście białą),a on - czarny, odświętny garnitur. Ksiądz z twarzą Marka wystąpi, oczywiście, w sutannie. W pewnym momencie okaże się, że przysięgę małżeńską składa cała trójka, łącznie z księdzem!
 • Zbliżają się Święta

  Klan 15 zdjęć
  U Chojnnicckich "czuć Święta w powietrzu.
 • Amanda Woodward powraca

  Melrose Place 9 zdjęć
  Amerykańscy fani "Melrose Place" z niecierpliwością czekali na jej powrót. I nie zawiedli się. Amanda Woodward (Heather Locklear) wkroczyła w życie mieszkańców słynnego apartamentowca z charakterystycznym dla siebie impetem.
 • Poznaj Magdę Mazurek

  Klub szalonych dziewic 7 zdjęć
  Nowy serial już w 2010 roku: Bohaterki z „Klubu Szalonych Dziewic” różnią się od innych kobiecych postaci do tej pory przedstawianych w polskich produkcjach - są bardziej wyemancypowane i przebojowe. Te niezależne kobiety, które za odwagę bycia sobą płacą wysoką cenę.
 • Trudne układy z Glenn Close

  Układy 19 zdjęć
  „Układy” to serial, rozgrywający się w środowisku nowojorskich prawników, biznesmenów oraz ich wielkich pieniędzy; w świecie, gdzie toczy się gra o najwyższe stawki, każdy ma swoją cenę i za wszystko przyjdzie kiedyś zapłacić.