Reklama

Reklama

Newsy

"2 XL" od dzisiaj w Polsacie!

Czwartek, 5 września 2013 (10:06)

Problemy z nadwagą i facetami oraz miłość do czekoladek - Jungowska i Romanowska zmagają się ze zbędnymi kilogramami w nowym serialu Polsatu.

Zdjęcie

Agata po dłuższym opieraniu się znowu zwraca się do Laury po pomoc. Obie są w sytuacji nowego początku… Czy to będzie także początek wspaniałej przyjaźni? /Polsat
Agata po dłuższym opieraniu się znowu zwraca się do Laury po pomoc. Obie są w sytuacji nowego początku… Czy to będzie także początek wspaniałej przyjaźni?
/Polsat


Mąż, który nie chce mieć dzieci, siostra, która wiecznie krytykuje i nieodparta chęć sięgnięcia po...czekoladkę - oto Laura. Specjalistka od diet, która nie potrafi wziąć życia we własne ręce. Czy już wkrótce to się odmieni? Biolog na ciągłej diecie, czyli Agata - czy zmieni swoje nawyki żywieniowe i czy pozwoli uczuciom dojść do głosu?

Agata Dec (Elżbieta Romanowska) wbrew ostrzeżeniom przyjaciół, Bożeny (Ewa Kaim) i Jurka (Marek Kaliszuk), żywi się wyłącznie sałatą i kawą. Chce zrzucić parę kilogramów z powodu silnego i coraz częściej pojawiającego się bólu kręgosłupa.

Reklama

Na skutek osłabienia restrykcyjną dietą, mdleje i trafia do szpitala. Lekarz odsyła ją do dietetyczki, Laury Zabawskiej (Edyta Jungowska).

Zdjęcie

Mąż Laury woli kobiety w rozmiarze S... /Polsat
Mąż Laury woli kobiety w rozmiarze S...
/Polsat

Agata niechętnie idzie na wizytę, a widząc, że Laura sama ma problemy z tuszą, rezygnuje z jej usług. Niestety, kręgosłup nie odpuszcza, sałata nie smakuje, szef (Piotr Polk) wbrew jej woli zatrudnia nowego laboranta - Roberta (Piotr Stramowski), a przyjaciele w imię troski codziennie "piłują"...

Laura odkrywa, jak bardzo oddalili się od siebie z mężem Karolem (Przemysław Sadowski). On lubi szczupłe kobiety i nie akceptuje Laury w wymiarze XXL. Pod wpływem siostry Oli (Natalia Klimas) próbuje przełamać lody. Niestety, dobrymi chęciami... Laura jest załamana.

Zdjęcie

Agata Dec wbrew ostrzeżeniom przyjaciół, żywi się wyłącznie sałatą i kawą. /Polsat
Agata Dec wbrew ostrzeżeniom przyjaciół, żywi się wyłącznie sałatą i kawą.
/Polsat

Postanawia walczyć o siebie. Podejmuje temat dziecka - czuje, że to najwyższy czas, aby pomyśleć o macierzyństwie. Karol nie podziela zdania żony - ceni sobie wygodne życie. A na dziecko zawsze przyjdzie czas. Laura stawia męża przed wyborem - albo dziecko, albo... koniec związku.

Agata po dłuższym opieraniu się znowu zwraca się do Laury po pomoc. Obie są w sytuacji nowego początku... Czy to będzie także początek wspaniałej przyjaźni?

Emisja 1. odcinka nowego serialu "2XL" 5 września o godzinie 22.00 na antenie Telewizji Polsat.Artykuł pochodzi z kategorii: 2XL

swiatseriali.pl

Polecamy

Reklama

Skomentuj artykuł: "2 XL" od dzisiaj w Polsacie!

Wasze komentarze: 51,

przeczytane przez: 76 osób Dodaj komentarz