Reklama

Reklama

Newsy

"2 XL" od dzisiaj w Polsacie!

Czwartek, 5 września 2013 (10:06)

Problemy z nadwagą i facetami oraz miłość do czekoladek - Jungowska i Romanowska zmagają się ze zbędnymi kilogramami w nowym serialu Polsatu.

Zdjęcie

Agata po dłuższym opieraniu się znowu zwraca się do Laury po pomoc. Obie są w sytuacji nowego początku… Czy to będzie także początek wspaniałej przyjaźni? /Polsat
Agata po dłuższym opieraniu się znowu zwraca się do Laury po pomoc. Obie są w sytuacji nowego początku… Czy to będzie także początek wspaniałej przyjaźni?
/Polsat


Mąż, który nie chce mieć dzieci, siostra, która wiecznie krytykuje i nieodparta chęć sięgnięcia po...czekoladkę - oto Laura. Specjalistka od diet, która nie potrafi wziąć życia we własne ręce. Czy już wkrótce to się odmieni? Biolog na ciągłej diecie, czyli Agata - czy zmieni swoje nawyki żywieniowe i czy pozwoli uczuciom dojść do głosu?

Reklama

Agata Dec (Elżbieta Romanowska) wbrew ostrzeżeniom przyjaciół, Bożeny (Ewa Kaim) i Jurka (Marek Kaliszuk), żywi się wyłącznie sałatą i kawą. Chce zrzucić parę kilogramów z powodu silnego i coraz częściej pojawiającego się bólu kręgosłupa.

Na skutek osłabienia restrykcyjną dietą, mdleje i trafia do szpitala. Lekarz odsyła ją do dietetyczki, Laury Zabawskiej (Edyta Jungowska).

Zdjęcie

Mąż Laury woli kobiety w rozmiarze S... /Polsat
Mąż Laury woli kobiety w rozmiarze S...
/Polsat

Agata niechętnie idzie na wizytę, a widząc, że Laura sama ma problemy z tuszą, rezygnuje z jej usług. Niestety, kręgosłup nie odpuszcza, sałata nie smakuje, szef (Piotr Polk) wbrew jej woli zatrudnia nowego laboranta - Roberta (Piotr Stramowski), a przyjaciele w imię troski codziennie "piłują"...

Laura odkrywa, jak bardzo oddalili się od siebie z mężem Karolem (Przemysław Sadowski). On lubi szczupłe kobiety i nie akceptuje Laury w wymiarze XXL. Pod wpływem siostry Oli (Natalia Klimas) próbuje przełamać lody. Niestety, dobrymi chęciami... Laura jest załamana.

Zdjęcie

Agata Dec wbrew ostrzeżeniom przyjaciół, żywi się wyłącznie sałatą i kawą. /Polsat
Agata Dec wbrew ostrzeżeniom przyjaciół, żywi się wyłącznie sałatą i kawą.
/Polsat

Postanawia walczyć o siebie. Podejmuje temat dziecka - czuje, że to najwyższy czas, aby pomyśleć o macierzyństwie. Karol nie podziela zdania żony - ceni sobie wygodne życie. A na dziecko zawsze przyjdzie czas. Laura stawia męża przed wyborem - albo dziecko, albo... koniec związku.

Agata po dłuższym opieraniu się znowu zwraca się do Laury po pomoc. Obie są w sytuacji nowego początku... Czy to będzie także początek wspaniałej przyjaźni?

Emisja 1. odcinka nowego serialu "2XL" 5 września o godzinie 22.00 na antenie Telewizji Polsat.Artykuł pochodzi z kategorii: 2XL

swiatseriali.pl

Polecamy

Reklama

Skomentuj artykuł: "2 XL" od dzisiaj w Polsacie!

Wasze komentarze (51)

Dodaj komentarz
DOROTA

~DOROTA -

Po wypowiedziach niektórych panów my kobiety szczupłe czy grube widzimy jakie oni mają wartosci i co w nas naprawdę cenią. Panowie, my kobiety nie jesteśmy ani towarem na sprzedaz ani rzeczą ale ludźmi, którzy myślą, czują i widza...widzą jak większosc z Was leczy swoje kompleksy naszym kosztem. Smutna to niestety prawda o wiekszości z Was.

kaja

~kaja -

jaka piosenka leci w drugim odcinku, kiedy Laura je samotnie (kolację?) przed I-wszą reklamą? Proszę o namiary na tytuł utworu, dziękuję

anka

~anka -

Kochani a gdzie w tym wszystkim miłość? taka zwyczajna a nadzwyczajna gdzie nie przeszkadzają kilogramy w nadmiarze ,plama na koszulce tłuste włosy staranie się dla kogoś żeby zatrzymać go przy sobie jest bez sensu żyjąc na baczność tracimy cenne chwile,bycia ze sobą na luzie okazywanie miłości kochanej osobie nie polega na odchudzaniu się czy dbaniu o siebie ale bezwarunkowej akceptacji i zrozumieniu i wspieraniu się nawzajem

dDOnata

~dDOnata -

No właśnie! wygląd! wygląd! wygląd! Faceci a ja radzę popatrzeć na siebie, a potem czepiac sie kobiet. Najpiew sam wyglądaj jak MŁODY BÓG a dopiro potem szukaj BOGINI !

jaaa

~jaaa -

Też bym sie rozwiódł z taka babą co jest gruba, po co sie męczyc z kimś kto się w ogóle nie podoba i nie potrafi dbać o siebie, obrzarciucha i lenia.

gabcia

~gabcia -

juz sie ciesze...szkoda tylko ,ze tak pozno...bo rano do pracy

ono

~ono -

BO TO JEST TAK, i dotyczy obu płci. Oboje do ślubu są piękni, i tak przez jakiś czas. W końcu ona lub on odpuszczają sobie, albo nawet zapuszczają się. Króliczek został złapany, można sobie pofolgować. Pół biedy jeśli robią to razem i nikomu to nie przeszkadza. Jeśli jednak druga osoba tego nie akceptuje, zaczynają się problemy, itd. aż dochodzi do rozstania bo ona lub on poznał taką z czasów ślubu. ALE NAJCIEKAWSZE JEST TO, że zaraz po rozstaniu jakoś zaczynamy wyjątkowo dbać o siebie, odchudzać się, opalać, ładnie ubierać i pachnieć. CEL JEST JEDEN złapać nowego królika! Wniosek nasuwa się sam. Opuszczanie się w dbaniu o własny wygląd to nic innego jak OLEWANIE WŁASNEGO PARTNERA. I niech nikt nie ma pretensji do olanego, że szuka nowego partnera . pozdrawiam

Anka

~Anka -

najśmieszniejsze z tego wszystkiego jest to, że przez wciskanie nam ludziom przez media "obecnego ideału piękna" ludzie zapomnieli jak wygląda NORMALNE LUDZKIE CIAŁO, i nie ma to związku z dbaniem o siebie, zobaczcie jak na zdjęciach wyglądali ludzie przed wojną, oni nie przypominali wcale obecnego kanonu piękna i zobaczcie również jak wyglądały ich ciała, figury, i czy to komuś wtedy przeszkadzało ? tylko homoseksualni projektanci mody starają się propagować styl męski, decha z przodu decha z tyłu i ścięta na chłopaka :)

RAFAŁ

~RAFAŁ -

lepiej leżeć na mięciutkiej podusi niż na kupie kości, hahaha

Muskularny

~Muskularny -

Kobiety miejcie w tyłku to co mówią o was zakompleksione chłopy. Wazne byście same siebie lubiły. Bo tak myślę, że wiekszosć z was puszystych na pewnych dupków byście nie spojrzały - bo i nie było by na co patrzeć. Jestem z wami i popieram