Reklama

Reklama

Newsy

Nie o taką Polskę walczyli

Poniedziałek, 14 maja 2012 (05:00)
Więcej na temat: Czas honoru, serial, seriale, tv

W Warszawie i w Puszczy Kampinoskiej rozpoczęły się zdjęcia do 5. serii „Czasu honoru”. Cichociemni poznają w niej gorzki smak wolności.

Zdjęcie

"Czas honoru": Co czeka bohaterów w nowym sezonie? /Agencja W. Impact
"Czas honoru": Co czeka bohaterów w nowym sezonie?
/Agencja W. Impact
Czterej młodzi bohaterowie przeżyją do końca wojny. Wiadomość o klęsce III Rzeszy zastanie ich w różnych miejscach: Janka (Antoni Pawlicki) w obozie jenieckim, Bronka (Maciej Zakościelny) ukrywającego się pod Warszawą, Władka (Jan Wieczorkowski) i Michała (Jakub Wesołowski) w oddziale partyzanckim.

Reklama

Każdy z nich bedzie musiał odpowiedzieć sobie na zasadnicze pytanie: co robić dalej?

Zostać w kraju, licząc na to, że mimo komunistycznych rządów da się tu jakoś ułożyć życie? A może jednak trzeba będzie uciec za granicę? Emocji na pewno nie zabraknie, bo sowieckie służby bezpieczeństwa spróbują zdemaskować i ująć ludzi uważanych za wyjątkowo niebezpiecznych przeciwników nowej władzy. Premiera piątej serii jest planowana na jesień.

IP

Artykuł pochodzi z kategorii: Czas honoru

Tele Tydzień

Polecamy

Reklama

Skomentuj artykuł: Nie o taką Polskę walczyli

Wasze komentarze (6)

Dodaj komentarz
kasia

~kasia -

ciekawe co z Leną i dzieckiem....

zb.c

~zb.c -

Prawdziwy serial i Tyle kometarza.

Irek

~Irek -

Ciekawe czy słuzalcze media nie wycofaja sie z emisji? Nie wolno im na to pozwolic. To wspaniały serial. Calusy dla Ewy Wencel i wspólnika. Takich Polaków trzeba klonowac bo za duzo hołoty w tym kraju.

Szerszeń

~Szerszeń -

Pomału, pomału ale wraca normalność. Wreszcie w filmach historycznych coraz częściej pokazywana jest prawda a nie bajki według wytycznych towarzysza Iwana Sierowa.

lech

~lech -

To jest właśnie indoktrynacja i fałszowanie historii.!!! Nie długo dowimy się, że to Polacy napadli na Niemcy w 1939 roku, a w 1990 roku wojska Polskie opuściły Rosję ...