Reklama

Reklama

Newsy

Sheen zostaje w serialu

Środa, 19 maja 2010 (09:39)

Charlie Sheen wystąpi w kolejnych dwóch sezonach serialu "Dwóch i pół" - aktor poinformował w poniedziałek w specjalnym oświadczeniu.

Zdjęcie

  Charlie Sheen przez najbliższe dwa sezony występował będzie w "Dwóch i pół" /Ethan Miller /Getty Images/Flash Press Media
  Charlie Sheen przez najbliższe dwa sezony występował będzie w "Dwóch i pół"
/Ethan Miller /Getty Images/Flash Press Media

Wcześniej w mediach pojawiały się informacje o niepewnej przyszłości produkcji stacji CBS po tym, jak gwiazdor miał zażądać okrągły milion dolarów za każdy odcinek show. Nie podano jednak szczegółów nowej umowy z Sheenem.

Sheen od siedmiu lat wciela się w serialu w postać kawalera Charliego Harpera, do którego mieszkania, wprowadza się rozwiedziony brat ze swoim synem.

Reklama

Przyszłość serialu "Dwóch i pół" stanęła pod znakiem zapytania już kilka miesięcy temu, kiedy Sheen ogłosił, że zamierza w najbliższym czasie skoncentrować się na rolach kinowych.

W lutym produkcja "Dwóch i pół" została wstrzymana w związku z terapią Sheena.

Dobrowolne zgłoszenie się aktora na odwyk miało związek z napaścią gwiazdora na żonę Brooke Mueller. Artystę zatrzymano 26 grudnia 2009 roku pod zarzutem przemocy domowej, naruszenia mienia, a także użycia broni wobec swojej trzeciej żony.

Producenci serialu zapewnili wtedy Shenna o swoim poparciu: "Życzymy mu wszystkiego najlepszego w zmaganiach z problemami osobistymi".

Sheen zaprzeczył w rozmowie z magazynem "People", jakoby warunki nowego kontraktu ustalono w ostatniej chwili. Według aktora porozumienie z producentami zawarto jeszcze w 2009 roku, kiedy to aktor zgodził się na występ w "Dwóch i pół" do 2012 roku.

Artykuł pochodzi z kategorii: Dwóch i pół

swiatseriali.pl
Współautor:

Polecamy

Reklama

Skomentuj artykuł: Sheen zostaje w serialu

Wasze komentarze (5)

Dodaj komentarz
mat

~mat -

Sheen gra w tym sezonie zupełnie inaczej. Inna mimika, inna ekspresja. Uwielbiam ten serial. Oglądam siedem sezonów w kółko ale nie moge się przekonac do "nowego" Charliego Harpera. Nie sądze, by taką zmiane zakładał scenariusz. Chyba Sheen zamienił gorzałe na coś innego :-)

XYZB

XYZB -

A nie zauważyłeś .... że to tylko scenariusz?

mat

~mat -

W ósmym sezonie gra zupełnie inaczej. Cały czas zachowuje się jak by brał "speeda". To już nie jest serialowy Charlie. To ktoś zupełnie obcy...

XYZB

XYZB -

Stare daneoglądałam odcinki z 2010 roku, po wyjściu Shena z pudła

XYZB

XYZB -

Mógł być naprawdę Wielkim aktorem, jako mładzieniaszek zagrał z weilkimi jak np z Duglasem. Ale momo wszystko jest dobry, szkoda,że ojciec go nie wspierał