Reklama

Reklama

Newsy

Bobek na salonach

Wtorek, 28 września 2010 (05:40)
Więcej na temat: Filip Bobek, Hotel 52

Na bankiecie z okazji zakończenia zdjęć do drugiego sezonu polsatowskiego "Hotelu 52" pojawił się rzadko bywający na salonach Filip Bobek. Równie gorące emocje budziła Magdalena Lamparska.

Zdjęcie

  Filip Bobek /Agencja W. Impact
  Filip Bobek
/Agencja W. Impact

Producent Michał Kwieciński, właściciel Akson Studio, bankiet z okazji zakończenia zdjęć do drugiej serii "Hotelu 52" wydał w modnej ostatnio Restauracji u Aktorów w Warszawie. Przy okazji przedstawiciele mediów dowiedzieli się, że scenarzyści pracują już nad kolejnymi odcinkami popularnego serialu.

Dziennikarze i fotoreporterzy byli zawiedzeni faktem, że na imprezie nie pojawiły się największe gwiazdy serialu, czyli Laura Samojłowicz i Magdalena Cielecka. Pierwsza z nich miała w tym czasie próbę w teatrze, druga zaś przyszła na bankiet - tyle że... po wyjściu wścibskich mediów.

Reklama

W kuluarach nieustannie padało pytanie o to, czy Magda Lamparska, czyli serialowa kelnerka Marta, jest w ciąży. Z tego, co nam wiadomo, nie jest. Sensację wywołało też pojawienie się na raucie Filipa Bobka, który zagrał gościnnie w paru odcinkach "Hotelu 52". Raz, że zwykle unika tego rodzaju "spędów", a dwa - niektórzy dopiero teraz odnotowali jego nowy wizerunek. Zmężniał, spoważniał i zapuścił brodę. Wygląda - hmmm - całkiem przyjemnie.

Fotoreporterom udało się ponadto złapać: Małgorzatę Potocką (gościnny epizod), Magdalenę Stużyńską oraz największe ciacha serialu w osobach Krzysztofa Kwiatkowskiego i Kamila Kuli.

Cieszycie się, że powstaną kolejne odcinki "Hotelu 52"?

Filip Bobek u Aktorów!

liczba zdjęć: 27

Artykuł pochodzi z kategorii: Hotel 52

Agencja W. Impact

Polecamy

Reklama

Skomentuj artykuł: Bobek na salonach

Wasze komentarze (6)

Dodaj komentarz
hura

~hura -

ja chce jeszcze dalej hotel 52 !!!!!!!!!!!!!!!

Angelika

~Angelika -

No nie wiem czy on wyglądam teraz tak przyjemnie, ja tam wolałam jego poprzedni wizerunek. :D:D

aYaTH

~aYaTH -

...oczywiście, ze się cieszymy ;)...zwłaszcza gdy będzie w nim grał Filip :)

a-a

~a-a -

Rzeczywiście Filipa rzadko można zobaczyć na tego rodzaju imprezach i to jest to, co różni go od wielu innych aktorów. Nowy image bardzo interesujący, choć przecież pod zrostem ciągle widać dawnego Filipa.

Anusia123

Anusia123 -

No jasne że tak !!!! Ja kocham ten serial !! I na pewno nie tylko ja : )) A Krzysztof Kwiatkowski jest najprzystojniejszym aktorem jakiego dotychczas widziałam ! Nie widziałam ładniejszych aktorów. Przynajmniej takiego ciacha jak on ! Jest po prostu prześliczny !!! Wyróżniłabym aktorów których oglądałam ale Krzysztof Kwiatkowski jest najpiękniejszym facetem !!!!!