Reklama

Reklama

  • Obsada serialu "Klan"

   Opis:

   Paulina Holtz (Agnieszka Lubicz)

   Źródło:

   materiały prasowe

  • Oceń zdjęcie z galerii

   Ocen: 3139
  • Reklama

Wasze komentarze (14)

Dodaj komentarz
fan klanu

~fan klanu -

Wie ktoś ilu w sumie facetów miała Agnieszka? Ja doczytałem streszczenia klanu do 800 odcinka i byli: 1. Marcin - miłośnik marihuany (Rafał Cieszyński) 2. Długi (Iwo Barycz) 3. Robert - mąż (Rafał Malinowski) 4. Pierre - francuski szef (Paweł Łęski) 5. Filip - kolega z pracy (Robert Koszucki) 6. Łukasz - lekarz, którego przypadkiem zabiła (Przemysław Sadowski) 7. Tomek - miłośnik amfetaminy, kolega z uczelni (Mikołaj Krawczyk) 8. Stiepan - były narzeczony jej matki, profesor, Chorwat (Roman Frankl) Średnio wychodzi jeden facet na 100 odcinków. Kto był potem?

Halina

~Halina -

Nie znosze tej aktorki jest nijaka,ani glos ani uroda ani wyglad czego nie mozna powiedziec o mamusi,ktora jako aktorke bardzo lubie

Babol

~Babol -

Najlepsze w Adze jest to, że ona taka zadeklarowana singielka, a ciągle zadaje sie z facetami. Nawet czasem mijają sie w drzwiach. Co do listy jej facetów to pamiętam jeszcze instruktora jazdy, adwokata, pediatrę i tego ostatniego Lesienia. Sama nie wiem co faceci w niej widza, że tak ja zaczepiają i nagabują, ona taka zimna i obojęta a faceci walą do niej z kwiatami ;)

MAGDA

~MAGDA -

Agnieszka tylko tak dalej nie daj sie ale pomyśl tez o swojej Zosi przyjdzie czas,że będzie jej brakować ojca

Ksenia

~Ksenia -

Jak czytam te wpisy - to zastanawiam się kogo krytykujecie, czy Paulinę Holtz, czy Agnieszkę Lubicz. Bo jeżeli chodzi o Paulinę Holtz - to Ona jest bardzo dobrą aktorą i uwielbiam jej grę aktorską i właśnie w Klanie świetnie odgrywa rolę Agnieszki Lubicz. Właśnie Agnieszka Lubicz taka jest jak odgrywa ją Pani Holtz. Mogę się zgodzić, że Agnieszka Lubicz jest nie lubiana, ale nigdy nie powiem, że Paulina Holtz jest marną aktorką!

helen

~helen -

inteligentna, rzeczowo myslaca kobieta z klasa

Teatrofilka za kilka

~Teatrofilka za kilka -

myślę że gdyby zniknęła z obsady nikt nawet by tego nie zauważył. Słuchaj Paulina jak Cię mama wepchnęła do serialu a ty tego nie lubisz to odejdź, widać ze to nie jest twoje powołanie. Mogłabyś pracować spokojnie na jakiejś poczcie, czy w biurze.... jesteś dorosła i chyba mama nie ma nic do twojego życia. Nie grasz dobrze, twoja rola w "klanie" jest kompletnie bez znaczenia dla fabuł, oderwana od kontekstu... więc nic na siłę. Wiesz ilu aktorów rocznie opuszcza szkołę z dyplomem? Zajmujesz im miejsce, ty i tobie podobni. To smutne.

Jaano

~Jaano -

Każda scena z nią jest jak flaki z olejem, bez względu na to, jaką sytuację odgrywa. Dno artystyczne. Pewnie nepotyzm.

marcel

~marcel -

nudna, wiecznie spretęsiona, nijaka

lobrzydliwiec

~lobrzydliwiec -

nie do sie na to patrzec(lobrzydliwo)