Reklama

Reklama

Newsy

"Komisarz Alex": Lucyna boi się... miłości

Piątek, 7 marca 2014 (08:25)
Więcej na temat: Komisarz Alex

Choć Lucynie (Magdalena Walach) sprawia wielką przyjemność zainteresowanie, jakie okazuje jej kapitan z ABW Sebastian Wilczyk (Andrzej Konopka), nie będzie pewna, czy to dobry pomysł, by wiązać się z nim na dobre i na złe...

Zdjęcie

„Komisarz Alex”: Lucyna (Magdalena Walach) i jej nowy adorator, Sebastian (Andrzej Konopka) /Agencja W. Impact
„Komisarz Alex”: Lucyna (Magdalena Walach) i jej nowy adorator, Sebastian (Andrzej Konopka)
/Agencja W. ImpactReklama

Lucyna (Magdalena Walach) nie ma szczęścia w miłości! Poprzedni opiekun Aleksa, komisarz Marek Bromski (Jakub Wesołowski), którego kochała, zginął podczas akcji postrzelony przez psychopatę, tajemniczy Jan, z którym mieszkała i planowała wspólną przyszłość, wyjechał na drugi koniec Polski, a Michał Orlicz (Antoni Pawlicki), który jej się bardzo podoba i do którego skrycie wzdycha, właśnie związał się z piękną Alicją Siedlecką (Natalia Klimas). Nic dziwnego, że Lucyna nie będzie chciała, aby jej znajomość z kapitanem z warszawskiej ABW (Andrzej Konopka) zbyt szybko przerodziła się w... romans. Boi się, że znów zostanie zraniona przez mężczyznę, nie widzi po prostu szans na to, by związek "na odległość" wypalił i dał jej to, czego bardzo potrzebuje - szczęście!

Sebastian Wilczyk jednak, jak się okaże, będzie miał wobec Lucyny bardzo poważne plany. Zaproponuje jej nawet pracę w komendzie stołecznej, byle mieć ją blisko siebie... Chłód, z jakim początkowo spotka się ze strony policjantki, nie zniechęci go w staraniach o jej względy, a nadzieja, że pewnego dnia Lucyna spojrzy na niego łaskawym okiem sprawi, że uparcie szukać będzie drogi do jej serca.

Lucyna o swoim nowym adoratorze nie będzie chciała z nikim rozmawiać. Nawet przyjaciołom z łódzkiej komendy nie powie, że zależy jej na Wilczyku i że jego zaloty sprawiają jej wielką przyjemność.

- Na razie negocjujemy datę kolacji - powie Michałowi, gdy ten pewnego dnia niespodziewanie zapyta ją pół żartem pół serio, co słychać u Wilczyka i czy już się jej oświadczył.

Czy Lucyna dostrzeże w końcu w Wilczyku mężczyznę godnego jej miłości? Czy ich znajomość przerodzi się w związek, o jakim policjantka marzy od dawna? Czy Lucyna odnajdzie szczęście w ramionach kapitana?

Odpowiedzi na te pytania padną w najbliższych odcinkach 5. serii "Komisarza Aleksa". Na kolejny z nich TVP1 zaprasza już jutro - w sobotę 8 marca - o godzinie 20.20.

Zdjęcie

„Komisarz Alex” /Agencja W. Impact
„Komisarz Alex”
/Agencja W. Impact

Zdjęcie

„Komisarz Alex” /Agencja W. Impact
„Komisarz Alex”
/Agencja W. Impact

Artykuł pochodzi z kategorii: Komisarz Alex

Agencja W. Impact

Polecamy

Reklama

Skomentuj artykuł: "Komisarz Alex": Lucyna boi się... miłości

Wasze komentarze: 25,

przeczytane przez: 37 osób Dodaj komentarz