Reklama

Reklama

Newsy

To ona rozkocha w sobie Michała Orlicza!

Środa, 28 sierpnia 2013 (09:01)

- Studia ma, pracę ma, figurę ma... To właśnie moja wnuczka... - tak właściciel domu, w którym mieszka Orlicz (Antoni Pawlicki), przedstawi Michałowi Monikę (Julia Rosnowska). Dziewczyna od razu wpadnie w oko komisarzowi!

Zdjęcie

Zdradzamy, że Monika zagości w życiu i w sercu przystojnego policjanta na dłużej... /Agencja W. Impact
Zdradzamy, że Monika zagości w życiu i w sercu przystojnego policjanta na dłużej...
/Agencja W. Impact


Do pierwszego spotkania Michała i Moniki dojdzie w momencie, kiedy Orlicz wybierać się będzie z Aleksem w odwiedziny do uratowanej z rąk przestępców suczki Maliny.

Reklama


Okaże się, że Michał, który podjął się znalezienia nowego i bezpiecznego domu dla Maliny, jest na najlepszej drodze, by spełnić obietnicę daną zauroczonemu suczką Aleksowi - znalazł bowiem osobę zainteresowaną adopcją Maliny, ale aby zamieszkać z nowym opiekunem, przyjaciółka czworonożnego detektywa musiałaby przeprowadzić się aż do Gdańska... Na szczęście do Michała zgłosi się Monika!

Wnuczka właściciela domu, który wynajmuje Orlicz, będzie chciała przygarnąć jakiegoś psa. Od dziadka dowie się o istnieniu Maliny i po prostu przyjdzie do Michała, by osobiście zapytać go, czy jest jeszcze szansa na to, by mogła zaadoptować suczkę.

- Jak najbardziej jest to aktualne - usłyszy od Michała, który nie będzie umiał ukryć, że nowa znajoma bardzo mu się podoba, a fakt, że chce zaopiekować się Maliną, utwierdzi go w przekonaniu, iż Monika to dziewczyna wprost wymarzona dla niego!

Zdradzamy, że Monika zagości w życiu i w sercu przystojnego policjanta na dłużej...

Julia Rosnowska, którą  zobaczymy w "Komisarzu Aleksie" jako Monikę, ma 24 lata i jest tegoroczną absolwentką warszawskiej Akademii Teatralnej.

Ma już na swoim koncie kilka ważnych ról, w tym główną w serialu "Julia". Widzieliśmy ją także jako Sylwię Jędrzejewicz w "Plebanii", Olę Kubacką w "Londyńczykach 2", Anię Zawadkę w "rodzince.pl" i Karolinę w "Misji Afganistan".

Jako Monikę Julię Rosnowską zobaczymy już 28 września. Po raz pierwszy pojawi się na ekranie w finałowej scenie 5. odcinka 4. serii "Komisarza Aleksa" zatytułowanego "Podglądacz".

Zdjęcie

Julia Rosnowska /Agencja W. Impact
Julia Rosnowska
/Agencja W. Impact

Zdjęcie

Julia Rosnowska na planie "Komisarza Aleksa" /Agencja W. Impact
Julia Rosnowska na planie "Komisarza Aleksa"
/Agencja W. Impact

Artykuł pochodzi z kategorii: Komisarz Alex

Agencja W. Impact

Polecamy

Reklama

Skomentuj artykuł: To ona rozkocha w sobie Michała Orlicza!

Wasze komentarze (29)

Dodaj komentarz
Patinka3000

Patinka3000 -

No cóż, Aleks spotka Maline, a Michał miałby nikogo nie mieć? W sumie to aktorka jest nie zła, więc niech gra. Tylko ciekawe jak szybko się rozstana?

rever

rever -

dziwią mnie tak nieprzychylne komentarze, biorąc pod uwagę, że się jeszcze dziewczyna w serialu nie pojawiła... takie skreślenie jej na starcie, bo przecież "on powinien być z kimś, a nie kimś innym"! -.-'

Patrycja

~Patrycja -

a w nowym świecie seriali napisali coś zupełnie innego:link

Załączniki:
Paula

~Paula -

Wątpię że będzie na długo daje jej 2 góra 3 odcinki

serialoholiczka18

serialoholiczka18 -

Lubię tą aktorkę, ale do Michała pasuje Lucy

KASIA

~KASIA -

myślę że ona może mieć jakieś szanse ale tylko do odcinka 4 a jak Lucy postrzelą to myślę że Michał oleje Monikę (mam nadzieje)

Anna

Anna -

Zawsze coś wymyślacie! A co z Lucyną oni są sobie pisani a nie wstawiacie jakąś Monikę! Kto się ze mną zgadza niech komentuje!!!

Barbarka

~Barbarka -

Lubię cię Julko więc nie chciałabym cię obrażać ale wypad z tego serialu!!!!

Kaśka

~Kaśka -

a co z Lucyną?????

nieszczesliwa

~nieszczesliwa -

Ona zostaje to ja tego nie oglądam przecież to już było z Olą i to był głupi pomysł lepiej trzymaliby się Orginału a nie coś głupiego wymyślają :/ :/