Reklama

Reklama

  • Najlepszy bohater serialu?

   „Czterej pancerni i pies”: Oczywiście nie mogło zabraknąć w naszym zestawieniu jednego z najsłynniejszych polskich psów – Szarika. W serialu jego rolę odgrywały trzy psy – "Trymer" oraz "Atak" i "Spik". Pies Janka Kosa nieraz wybawił załogę czołgu z opresji.

   • „Tequila i Bonetti”: Nick Bonetti (Jack Scalia) i jego psi partner Tequila walczyli z przestępcami w Kalifornii. Zadziorny bokser zasłynął głównie jako wielki fan meksykańskiego jedzenia.
   • "Komisarz Rex": Austriacko-niemiecko-włoski serial kryminalny emitowany od 1994 roku za głównego bohatera miał Rexa - policjanta z krwi, sierści i kości. Partnerem głównego bohatera był Richard Moser z wiedeńskiej policji. "Komisarz Rex" doczekał się aż 13. sezonów.
   • "Komisarz Alex" to polska wersja cieszącej się wciąż popularnością produkcji "Komisarz Rex", o której pisaliśmy przed chwilą. Pies Alex partneruje Markowi Bromskiemu - inteligentnemu policjantowi, który w swojej pracy często zdaje się na własną intuicję oraz psi nos swojego kompana bardziej niż na zbite dowody.
   • „Czterej pancerni i pies”: Oczywiście nie mogło zabraknąć w naszym zestawieniu jednego z najsłynniejszych polskich psów – Szarika. W serialu jego rolę odgrywały trzy psy – "Trymer" oraz "Atak" i "Spik". Pies Janka Kosa nieraz wybawił załogę czołgu z opresji.
   • "Przygody psa Cywila" opowiadają o perypetiach sierżanta Milicji Obywatelskiej Walczaka i jego czworonożnego pupila. Tych przygód jest w sumie niewiele. Po udanym egzaminie w Zakładzie Tresury Psów MO Cywil i jego opiekun ścigają niebezpiecznego międzynarodowego przestępcę. Po tym pościgu Cywil trafia w łapy przemytnika, który próbuje wykorzystać go do swoich niecnych celów. Szczęśliwie pies wraca do właściciela i wraz z nim ściga uciekinierów z więziennego konwoju. Następnie poszukuje dwójki zaginionych dzieci i z poświęceniem odnajduje chłopców bawiących się granatami z czasów wojny. Serial powstał w 1970 roku i najwięcej pewnie kosztowała wtedy czarno-biała taśma filmowa, na której został zrobiony.
   • „Rodzina zastępcza”: To jeden z najdłużej wyświetlanych polski serial: przez prawie 11 lat wyemitowano 329 odcinków w 17 seriach. Produkcja opowiadała o perypetiach sporej rodziny Kwiatkowskich. Jej nieodłącznym członkiem jest Śliniak, pies rasy Dogue de Bordeaux.
   • "Gliniarz i prokurator" to niezapomniany serial naszej młodości. Prokuratora McCabe i porucznik Jake Styles stworzyli wyśmienity duet. Jeśli dodamy do tego charakterystycznego buldoga należącego do McCabe'a, to otrzymamy kryminalne trio wszech czasów.
   • Sitcom "13. posterunek" był emitowany od 1997 roku na antenie Polsatu. Wśród rzeszy przygłupich policjantów na pierwszy plan wybijał się świetny Marek Perepeczko, który wcielał się w postać ogarniętego obsesją komendanta Władysława Słoika. Obsesją jego był oczywiście buldog angielski, Pershing. Nawiązanie do serialu "Gliniarz i prokurator" było dość oczywiste.
  • Najlepszy bohater serialu?

   Galeria:

   Wiadomo jest, wszem i wobec, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. A często także wyśmienity aktor. Niejeden serial właśnie z psa uczynił głównego bohatera, inne – choć pies nie grał w nich pierwszych skrzypiec – bez swojego czworonożnego bohatera straciły by bardzo wiele. Zapraszamy was do galerii poświęconej psim bohaterom seriali.

   Opis:

   „Czterej pancerni i pies”: Oczywiście nie mogło zabraknąć w naszym zestawieniu jednego z najsłynniejszych polskich psów – Szarika. W serialu jego rolę odgrywały trzy psy – "Trymer" oraz "Atak" i "Spik". Pies Janka Kosa nieraz wybawił załogę czołgu z opresji.

   Źródło:

   East News

  • Oceń zdjęcie z galerii

   Ocen: 708
  • Reklama

Wasze komentarze: 2,

przeczytane przez: 3 osoby Dodaj komentarz