Reklama

Reklama

Newsy

"Lekarze": Maks przeżyje wypadek?

Poniedziałek, 11 listopada 2013 (05:00)
Więcej na temat: Lekarze

Maks i Alicja znów spróbują uratować swoją miłość. Przez chwilę będzie się wydawało, że nic nie stanie im na przeszkodzie. Niestety, na wieść o chorobie ojca, Maks wyruszy w trasę. Wtedy wydarzy się wypadek...

Zdjęcie

Maks przeżył już poważny wypadek na stacji benzynowej. Czy uda mu się uniknąć śmierci po raz drugi? /x-news/ Piotr Litwic /TVN
Maks przeżył już poważny wypadek na stacji benzynowej. Czy uda mu się uniknąć śmierci po raz drugi?
/x-news/ Piotr Litwic /TVN

Narodziny synka Maksa - Kubusia, wybaczenie, powrót do miłości... W związku Maksa (Paweł Małaszyński) i Alicji (Magdalena Różczka) emocje nie gasną. Ku radości widzów, Kellerowie znów będą szczęśliwi, a Alicja odkryje siłę uczuć macierzyńskich.

Zła wiadomość

Radosne, rodzinne chwile przerwie telefon od mamy Maksa (Elżbieta Starostecka). Keller dowie się, że jego ojciec Gustaw (Daniel Olbrychski) ma raka. Niespodziewanie zasłabł, trafił do kliniki w Szwajcarii i czeka go pilna operacja. Maks natychmiast postanowi jechać. Wprawdzie martwić się też będzie o zdrowie małego Kubusia, ale Alicja obieca dobrze się nim zaopiekować.

Reklama

Niepewność

Sceny pożegnania Maksa z Alicją i Kubusiem będą ostatnim ich spotkaniem w tym sezonie. Chwilę później zobaczymy, jak Maks pędzi autostradą, wpada w poślizg i... Jego wypadek będzie wyjątkowo dramatyczny.

Maks przeżyje, ale trafi do szpitala w stanie śpiączki. Czy wyjdzie z niej? Czy odzyska sprawność, nie straci pamięci? Z tymi pytaniami twórcy pozostawią nas w niepewności aż do wiosny, kiedy ruszy nowa, czwarta seria. Bo wiadomo już na pewno, że ciąg dalszy nastąpi.

Seria wypadków

Seria trzecia "Lekarzy", której finałowy 13. odcinek zobaczymy 25 listopada, od początku obfitowała w dramatyczne wypadki. Na początku życia omal nie stracił Daniel Orda (Wojciech Zieliński), który rozbił się na motorze. W kolejnych odcinkach walczył o możliwość dalszej pracy, jako chirurg. Potem - w wyniku wybuchu na stacji benzynowej zginęła Olga Rojko (Magdalena Boczarska). Cudem przeżyło dziecko, które nosiła pod sercem. Teraz na włosku zawiśnie życie Maksa Kellera.

Najgorsze dopiero nadejdzie

Tymczasem twórcy serialu zapowiadają, że to w czwartej serii bohaterowie zmierzą się z kolejną wielką tragedią... - Ta seria będzie przełomowa dla lekarzy z toruńskiej placówki - mówi tajemniczo Dorota Chamczyk, producentka.

Co jeszcze się zdarzy? Wiadomo tylko, że do obsady - w której znów znajdziemy takie nazwiska jak m.in. Danuta Stenka, Magdalena Różczka, Paweł Małaszyński, Katarzyna Bujakiewicz i Piotr Polk - dołączy Wojciech Mecwaldowski, jako nowy ordynator. Zastąpi na tym stanowisku dotychczasowego szefa tego oddziału Leona Jasińskiego (Jacek Koman).  

Zdjęcie

Maks i Alicja dali sobie drugą szansę. Niestety, sielanka nie potrwa długo... /Tele Tydzień
Maks i Alicja dali sobie drugą szansę. Niestety, sielanka nie potrwa długo...
/Tele Tydzień

Zdjęcie

Tragiczny wypadek Maksa to dopiero początek czarnej serii w "Lekarzach". /Tele Tydzień
Tragiczny wypadek Maksa to dopiero początek czarnej serii w "Lekarzach".
/Tele Tydzień

 AJ

Artykuł pochodzi z kategorii: Lekarze

Tele Tydzień

Polecamy

Reklama

Skomentuj artykuł: "Lekarze": Maks przeżyje wypadek?

Wasze komentarze: 64,

przeczytane przez: 96 osób Dodaj komentarz