Reklama

Reklama

Galerie - M jak miłość

 • "M jak miłość": Ala nienawidzi nowego domu!

  10 zdjęć
  W wynajętym przez Alę i Pawła domu praca wre. Zduńscy robią wszystko, by jak najprzytulniej urządzić swoje nowe gniazdko. Niestety, Ala cały czas jest niezadowolona z wyprowadzki na wieś. Zwierza się Ewie, że mimo wszystko przyjęła pracę dla angielskiej firmy i planuje wysyłać materiały przez internet. W tym samym czasie Paweł, pod czujnym okiem Marka, zaczyna wdrażać się w swoje nowe obowiązki związane z pracą w przetwórni. Kilka godzin później do Zduńskich przyjeżdżają pierwsi goście - Kinga i Piotrek. W czasie kolacji pani psycholog zachwyca się urodą gwiazd, a Ala cicho wyznaje, że najchętniej uciekłaby natychmiast do miasta.
 • "M jak miłość": Wisi nad nimi klątwa?

  13 zdjęć
  Zduńscy wprowadzają się do domu w Grabinie i Paweł zaczyna pracę w przetwórni. Ala od początku jednak nie czuje się na wsi dobrze, podobnie jak mała Basia. A Kisielowa straszy Mostowiaków mówiąc, że nowy dom Zduńskich jest przeklęty.
 • "M jak miłość": Znowu razem!

  7 zdjęć
  Marta wróci w końcu do Polski i wyjedzie razem z Anią do siedliska. Obie będą w Grabinie pod opieką ochroniarza o wielkich muskułach… i jeszcze większym sercu: Andrzejka. A my zapraszamy z tej okazji do kolejnej galerii - pełnej słońca, barw i uśmiechu!
 • "M jak miłość": Marcin pokazuje Szymkowi świat

  18 zdjęć
  Marcin (Mikołaj Roznerski) chce pokazać małemu Szymkowi (Staś Szczypiński) cały świat i zaczyna od Grabiny! Tam wyzna Barbarze, jak bardzo wciąż tęskni za Kasią. - Czasem mam takie wrażenie, że Kasia tylko gdzieś wyjechała i niedługo do nas wróci. Do mnie, do Szymka... Jego w tym wszystkim najbardziej mi żal. Nawet nie będzie swojej mamy pamiętał... Choć może tak jest lepiej? Będzie mniej bolało... - Gdyby Kasia mogła cię teraz zobaczyć... byłaby z ciebie dumna. Czas leczy rany... Tylko czas.
 • Memy z "M jak miłość"

  15 zdjęć
  Internauci wielokrotnie dowiedli, że mają ogromne poczucie humoru. "M jak miłość" również się dostało. Oto kilka z memów krążących w sieci.
 • Gdy „M jak miłość” podbije świat

  35 zdjęć
  Wyobraźmy sobie, że w niedalekiej przyszłości doczekamy się amerykańskiej wersji naszej ulubionej telenoweli. Kto ze słynnych aktorów mógłby wcielić się w Mostowiaków i spółkę? Przedstawiamy wam nasze propozycje i czekamy na wasze w komentarzach.
 • Oni też zagrali w "M jak miłość"!

  26 zdjęć
  Czasami był to tylko epizod, niekiedy większa, sezonowa rola. Znani aktorzy nie stronili od "M jak miłość". Produkcję swoją obecnością zaszczyciły także wielkie gwiazdy, m.in. Emil Karewicz, Edward Linde-Lubaszenko czy Olgierd Łukaszewicz. Zobaczcie, kogo mogliśmy oglądać w telenoweli na przestrzeni lat.
 • Jak zmienili się bohaterowie "M jak miłość"?

  32 zdjęcia
  Niektórzy z nich są w serialu od początku. 15 lat na ekranie sprawiło, że są dla nas jak rodzina, więc trudno nam na co dzień zauważyć różnice w ich wyglądzie. Dlatego przygotowaliśmy dla was galerię postaci na początku ich przygody z "M jak miłość" i obecnie. Sprawdźcie, kto zmienił się najbardziej!
 • “M jak miłość”: Madzia wyląduje w szpitalu!

  8 zdjęć
  4 listopada obchodzimy 15-lecie premiery "M jak miłość". Scenarzyści serialu wciąż nas zaskakują. W najbliższym odcinku znów będziemy świadkami tragedii... Trudne chwile czekają Madzię Marszałek (Anna Mucha) i jej narzeczonego Olka Chodakowskiego (Maurycy Popiel). Sprawdźcie, co się wydarzy!
 • "M jak miłość": Grabina - reaktywacja!

  31 zdjęć
  W 1171. odcinku "M jak miłość" Barbara i Lucjan wrócą w końcu do Grabiny, a my przygotowaliśmy z tej okazji specjalną galerię - by pokazać wam, jak bardzo po remoncie zmienił się dom Mostowiaków. Ciekawe, czy nowy wystrój - stworzony przez Marka i Ewę - spodoba się seniorom?