Reklama

Reklama

Galerie - M jak miłość

 • "M jak miłość": Nowy rok - i nowe twarze

  9 zdjęć
  W najbliższych odcinkach w "M jak miłość" pojawi się aż troje nowych bohaterów…
 • Indianka w kolorze blond!

  12 zdjęć
  Biega, skacze i rzuca tomahawkiem. Barbara Kurdej-Szatan zamieniła się w Indiankę - na planie nowej komedii "Wkręceni 2"! Aktorka założyła skórzany strój, wpięła we włosy pióra - i przed kamerami bawiła się na całego! Gwiazda wymyśliła nawet własny okrzyk wojenny. I na planie "zapolowała" na jednego z kolegów - Antka Królikowskiego. A wszystko pod czujnym okiem reżysera i autora scenariusza do filmu: Piotra Wereśniaka. Komedia "Wkręceni 2" trafi do kin już 16 stycznia. A Barbara Kurdej-Szatan gra w niej Jadwigę Zarówną, żonę jednego z głównych bohaterów (w roli Tomka Zarównego - Paweł Domagała). Dziewczynę, która umie dbać o swoje interesy! W jaki sposób piękna blondynka zamieni się w Indiankę? Ciekawych zapraszamy do galerii!
 • Casting na najseksowniejszego świętego Mikołaja

  12 zdjęć
  Święta za pasem, postanowiliśmy więc poszukać ich pierwszych zwiastunów. Przedstawiamy wam serialowych Mikołajów, którzy, jak się okazało, rozdają prezenty nawet niegrzecznym dziewczynkom (patrz: Budzyński i Marta!). Który z panów "świętych" najbardziej przypadł wam do gustu?
 • Najbardziej medialne ciąże 2014

  21 zdjęć
  W show-biznesie w 2014 roku panował prawdziwy baby boom! Na świat przyszło kilkanaścioro małych celebrytów, a jeszcze kilkoro czeka na swoją kolej do 2015 roku. Sprawdźcie, które aktorki spodziewają się potomstwa, a które przywitały już na świecie swoje maleństwa!
 • "M jak miłość": Dlaczego nie będzie ślubu?

  6 zdjęć
  Gdy Grzegorz (Wojciech Majchrzak) dowie się o ciąży Kasi (Agnieszka Sienkiewicz) postanowi ich odwiedzić. Szczęście całej trójki zmąci pytanie o ślub. Okaże się, że Marcin (Mikołaj Roznerski) nie chce się żenić!
 • „M jak miłość”: Kasia może stracić dziecko!

  13 zdjęć
  Szczęśliwa, pełna nadziei, Kasia marzy o tym, by spędzić z Marcinem resztę życia.
 • Gwiazdy w kampaniach społecznych

  24 zdjęcia
  Gwiazdy chętnie angażują się w akcje i kampanie społeczne. W tego typu przekazach aktorzy z pierwszych stron gazet podkreślają wiarygodność i wpływają na leszy odbiór. Są też autorytetami, a co za tym idzie kampanie z ich udziałem rzadziej są bagatelizowane. Dzięki temu celebryci działają jak magnes, kierujący uwagę społeczeństwa na istotne kwestie. Zobaczcie najbardziej znane przykłady zaangażowania gwiazd w akcje społeczne.
 • Finał "Tańca z gwiazdami" szczęśliwy dla Agnieszki Sienkiewicz!

  11 zdjęć
  Wielką zwyciężczynią "Tańca z gwiazdami" została Agnieszka Sienkiewicz! Aktorka tańczyła w parze ze Stefano Terrazzino, który ma już na swoim koncie wygraną w tym programie, a co za tym idzie, także Kryształową Kulę zdobytą w duecie z Anetą Zając w poprzedniej edycji programu. Poza trofeum para wygrała także duże pieniądze - Sienkiewicz zwyciężyła 100 tys. złotych, zaś konto Terrazzino zasiliło 50 tys.
 • "M jak miłość" w Gdyni!

  10 zdjęć
  W kolejnym tygodniu - w 1096. odcinku - zobaczycie jak skłócona para - Paweł i Ala - pogodzi się podczas romantycznej wycieczki do Gdyni… A my już dzisiaj zapraszamy do specjalnej galerii! Jak ekipa serialu radziła sobie nad morzem? Na ciekawych czekają nowe fotosy - prosto z planu!
 • „M jak miłość”: Dominika Kluźniak opuszcza serial?

  10 zdjęć
  Do Grabiny niebawem dotrze wiadomość, że Ewa (Dominika Kluźniak) walczy o życie w amerykańskim szpitalu. Czy Marek (Kacper Kuszewski) straci kolejną ukochaną? A Dominika Kluźniak pożegna się z rolą w sadze rodu Mostowiaków?