Reklama

Reklama

Galerie - M jak miłość

 • „M jak miłość”: Będą oświadczyny!

  10 zdjęć
  W 1152. odcinku czeka nas wyjątkowe spotkanie z Anną i Wernerem… Jak będą wyglądały ich zaręczyny? Elegancki garnitur, szampan oraz kwiaty? Zdradzamy, że wszystko nie skończy się happy endem...
 • "M jak miłość": Dziś będę szczęśliwa!

  10 zdjęć
  Teresa Lipowska obchodzi w tym roku podwójny jubileusz. 15 lat na planie "M jak Miłość" i 65 lat pracy przed kamerami - bo na ekranie zadebiutowała już jako 13-latka, w filmie "Pierwszy start".
 • Jak wygląda typowy dzień na planie "M jak miłość"?

  7 zdjęć
  Kacper Kuszewski opowiedział o swojej pracy w wywiadzie dla agencji AKPA. - Tutaj nie ma reguł, trudno sobie zaplanować życie. Czasem mam 3-4 dni zdjęciowe w miesiącu, a niekiedy 15, to bardzo dużo, zwłaszcza, że na planie jestem przez 12 godzin. Wstaję o 5:30 i dojeżdżam na miejsce zdjęć na 7:30, a o 8 jestem gotowy do pracy, która kończy się koło 20. Pogoda też nas nie rozpieszcza. Latem zdarza się nam pracować w trzydziestokilkustopniowym upale, trzeba wtedy ciągle poprawiać makijaż i suszyć ubrania, zimą zaś stoimy czasem cały dzień w cienkich płaszczach gdzieś na polu albo w lesie, strasznie marznąc. Zdarzają się również takie dni zdjęciowe, kiedy mam do zagrania tylko dwie sceny, ale potem zazwyczaj biegnę na próbę do teatru, do studia dubbingowego bądź na wieczorny spektakl.
 • „M jak miłość”: „Dziecko nas scala bardziej niż ślub”

  11 zdjęć
  Asia robi wszystko, by mały Wojtek był szczęśliwy - nie dlatego, że Tomek jej za to płaci, tylko z miłości. A Barbara Kurdej-Szatan przyznaje, że dla niej - i jej męża - również najważniejsza jest córka. Aktorka jest mamą małej Hani i w wywiadzie dla magazynu "Gala" zdradza: - Mamy dziecko i to nas scala bardziej niż ślub. Jesteśmy rodziną i wiemy, że wszystkie trudności musimy pokonywać wspólnie. Nie ma u nas miejsca na obrażanie się. Zdarzały nam się bardzo trudne momenty, takie, w których chciałam wyjść i trzasnąć drzwiami. Ale my ciągle nad sobą pracujemy. Uczymy się siebie, uczymy się, czym jest kompromis - mówi aktorka.
 • "M jak miłość": Trudne początki Kasi Cichopek

  7 zdjęć
  Dzięki roli w "M jak miłość" poznały ją miliony polskich widzów… Ale idąc na casting, Kasia Cichopek miała sporo wątpliwości!
 • "M jak miłość": Ala i Paweł świętują rocznicę ślubu

  12 zdjęć
  Dokąd wybrać się w podróż z okazji pierwszej rocznicy ślubu? Przed taką decyzją staną Ala i Paweł Zduńscy, bohaterowie “Emki”. Ich wybór padnie na Wenecję, ale nie tę we Włoszech tylko w naszych rodzimych Pałukach!
 • 10 najbardziej irytujących serialowych postaci

  10 zdjęć
  Jakie serialowe postacie najbardziej Was irytują? Przygotowaliśmy własną listę - kliknijcie i zobaczcie, kto nas denerwuje. Zgadzacie się? Nie zgadzacie się? Dajcie znać w komentarzach.
 • "M jak miłość": Dziewczyna ze Skierniewic

  10 zdjęć
  Tamara Arciuch, czyli Anna Gruszyńska z "M jak miłość", urodziła się na prowincji, ale nie przeszkodziło jej to w zrobieniu kariery… Co gwiazda sądzi o swoich korzeniach?
 • "M jak miłość": Widzisz Filarskiego?

  10 zdjęć
  Filarski gości w naszych domach już od 15 lat... Ale wciąż wzbudza emocje!
 • "M jak miłość": Lucjan umrze?!

  10 zdjęć
  Fani "M jak miłość" zamarli! Witold Pyrkosz w jednym z wywiadów wyznał, że jego bohater... wkrótce pożegna się z życiem! - Ze scenariusza czytam tylko swoje role. Na planie "M jak miłość" wszyscy przyzwyczaili się już do tego. Bo niby po co mam to czytać? Co to za literatura? Za chwilę i tak Lucjan zginie, albo umrze śmiercią naturalną i odbędzie się piękny pogrzeb, a życie innych bohaterów i tak będzie się dalej toczyć - stwierdził aktor w wywiadzie dla magazynu "Świat&Ludzie". Na razie nic nie zapowiada rychłego uśmiercenia bohatera. Wręcz przeciwnie, po wakacjach będziemy świadkami rozwikłania mrocznej tajemnicy z przeszłości seniora! Witold Pyrkosz występuje w "M jak miłość" od 15 lat.