Reklama

Reklama

Galerie - M jak miłość

 • Tak zmieniła się Julia Wróblewska, czyli serialowa Zosia

  24 zdjęcia
  Kiedy pojawiła się na planie "M jak miłość" miała zaledwie 9 lat. Dziś jest już nastolatką, która właśnie zdała do liceum. - W "M jak miłość" gram już siedem lat, więc prawie połowę mojego życia spędziłam na planie - mówi Julia Wróblewska, czyli serialowa Zosia Warakomska. Zobaczcie, jak zmieniła się przez ten czas!
 • Robert Moskwa trenuje z narzeczoną!

  12 zdjęć
  Choć wakacje w pełni Robert Moskwa, czyli Artur Rogowski z "M jak miłość" i jego narzeczona, Patrycja Cieślak, ostro ćwiczą pod okiem znakomitych trenerów, Huberta i Roberta Roszkiewiczów. Pięknie wyrzeźbiona sylwetka Patrycji to również efekt ćwiczeń pole dance, ponieważ narzeczona Moskwy przygotowuje się do zawodów w fitness sylwetkowym. Aktor natomiast nie szczędzi sił i potu, aby jak najlepiej przygotować się do zawodów karate. 25 października czeka go Puchar Europy, w którym wystartuje w kategorii masters. Cóż? Trening czyni mistrza.
 • "M jak miłośc": Na planie serialu Ula stała się kobietą!

  20 zdjęć
  Swoją przygodę z serialem "M jak miłość" zaczęła jako 12-latka, w 2007 roku. Na początku miała być jedynie postacią epizodyczną, jednak z czasem uznano, że zostanie w obsadzie na stałe. Jako Ula, razem z Natalką, drugą adoptowaną córką Marka i Hanki Mostowiaków, przysporzyła swoim rodzicom niemało problemów. W nowych odcinkach serialu również nie zabraknie emocji w jej wątku! Choć Marek zakaże Uli spotykać się ze złodziejaszkiem Bartkiem, młodzi nie dostosują się do jego woli... Najgorsze jest jednak to, że chłopakowi grozić będzie... ślepota! Jak do tego dojdzie? Bartek zostanie napadnięty przez Artura, a później pojedzie do Uli do Warszawy. Podczas randki nagle zacznie mieć problem z podbitym okiem. Do tego wszystkiego Anna przyłapie nastolatków na igraszkach w swoim mieszkaniu. Na domiar złego w nocy Bartka dopadną kolejne problemy ze wzrokiem, które on znowu zbagatelizuje. Efekt? Będzie mu grozić utrata wzroku. Pomóc może mu tylko natychmiastowa operacja! Nieoczekiwanie z pomocą przyjdzie... Marek Mostowiak!
 • Robert Moskwa pokazał ukochaną

  13 zdjęć
  Robert Moskwa, czyli Artur Rogowski z "M jak miłość", wykorzystał swój pobyt na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach, by kolejny raz pochwalić się swoją młodszą, piękną partnerką.
 • Metamorfoza Przemysława Cypryańskiego

  13 zdjęć
  Przemysław Cypryański, znany serialowym widzom z roli Kuby Ziobera w "M jak miłość", zmienił się nie do poznania. Szczupła sylwetka i blady kolor cery zastąpiły mięśnie i opalenizna. Aktor prezentował się doskonale podczas 19. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Prężąc muskuły pozował fotoreporterom na nadmorskim deptaku, a później, w smokingu, użyczył swojego ramienia m.in. Agnieszce Włodarczyk, która odcisnęła swą dłoń na Promenadzie Gwiazd.
 • Kulisy ślubu Pawła i Ali!

  7 zdjęć
  Praca na planie „M jak miłość” wre! Aktorzy co jakiś czas chwalą się jej efektami na swoich profilach na Facebooku. Dziś mamy dla was porcję zdjęć zza kulis wesela Pawła i Ali (Rafał Mroczek i Olga Frycz). Zobaczcie sami!
 • To się kręci w wakacje! Aktorzy i ich selfie z planów

  13 zdjęć
  Chociaż rozpoczęły się wakacje, aktorzy nie próżnują. Praca na planach waszych ulubionych seriali wre, a gwiazdy chętnie chwalą się jej efektami. Zobaczcie zdjęcia zza kulis najpopularniejszych polskich produkcji. Z kilku fotografii możemy dowiedzieć się, co wydarzy się w premierowych sezonach, które trafią na antenę jesienią!
 • Gwiazdy rozbierają się na Instagramie

  10 zdjęć
  Wczoraj pokazywaliśmy wideo z urlopu Marty Wierzbickiej, czyli Oli Zimińskiej z "Na Wspólnej", w którym gwiazdka prezentowała swoje wdzięki w bikini. Dziś mamy dla was wakacyjną galerię i więcej roznegliżowanych gwiazd. Która z nich wygląda najlepiej w stroju kąpielowym? Oceniajcie!
 • Tak zmieniał się Mateuszek

  25 zdjęć
  Krystian Domagała, czyli serialowy Mateusz, pojawił się na planie "M jak miłość" jako kilkumiesięczne dziecko. - Teraz to kawał chłopa - 13 lat! - mówi o nim Teresa Lipowska, czyli serialowa Barbara. Zobaczcie, jak się zmienił na przestrzeni lat.
 • Wzór taty z serialu

  6 zdjęć
  Wydawać by się mogło, że ojcowie w rodzimych serialach zazwyczaj są nieobecni w życiu swoich dzieci. Z okazji Dnia Ojca znaleźliśmy kilka chlubnych wyjątków, które zasługują na uwagę i mogłyby świecić przykładem.