Reklama

Reklama

Galerie - M jak miłość

 • "M jak miłość": Ala i Paweł świętują rocznicę ślubu

  12 zdjęć
  Dokąd wybrać się w podróż z okazji pierwszej rocznicy ślubu? Przed taką decyzją staną Ala i Paweł Zduńscy, bohaterowie “Emki”. Ich wybór padnie na Wenecję, ale nie tę we Włoszech tylko w naszych rodzimych Pałukach!
 • 10 najbardziej irytujących serialowych postaci

  10 zdjęć
  Jakie serialowe postacie najbardziej Was irytują? Przygotowaliśmy własną listę - kliknijcie i zobaczcie, kto nas denerwuje. Zgadzacie się? Nie zgadzacie się? Dajcie znać w komentarzach.
 • "M jak miłość": Dziewczyna ze Skierniewic

  10 zdjęć
  Tamara Arciuch, czyli Anna Gruszyńska z "M jak miłość", urodziła się na prowincji, ale nie przeszkodziło jej to w zrobieniu kariery… Co gwiazda sądzi o swoich korzeniach?
 • "M jak miłość": Widzisz Filarskiego?

  10 zdjęć
  Filarski gości w naszych domach już od 15 lat... Ale wciąż wzbudza emocje!
 • "M jak miłość": Lucjan umrze?!

  10 zdjęć
  Fani "M jak miłość" zamarli! Witold Pyrkosz w jednym z wywiadów wyznał, że jego bohater... wkrótce pożegna się z życiem! - Ze scenariusza czytam tylko swoje role. Na planie "M jak miłość" wszyscy przyzwyczaili się już do tego. Bo niby po co mam to czytać? Co to za literatura? Za chwilę i tak Lucjan zginie, albo umrze śmiercią naturalną i odbędzie się piękny pogrzeb, a życie innych bohaterów i tak będzie się dalej toczyć - stwierdził aktor w wywiadzie dla magazynu "Świat&Ludzie". Na razie nic nie zapowiada rychłego uśmiercenia bohatera. Wręcz przeciwnie, po wakacjach będziemy świadkami rozwikłania mrocznej tajemnicy z przeszłości seniora! Witold Pyrkosz występuje w "M jak miłość" od 15 lat.
 • Zdjęcia z planów zdradzają, co wydarzy się w serialach!

  14 zdjęć
  Pomimo wakacji praca na planach seriali wre! Zobaczcie zdjęcia zza kulis. Jak myślicie, co nowego przytrafi się bohaterom? My zdradzamy, że w „M jak miłość” Paweł i Ala pojadą w rocznicową podróż do Wenecji, Kinga i Piotrek przejdą kolejny małżeński kryzys, Marcin znajdzie sobie nową dziewczynę, a Artur ulegnie wypadkowi i zostanie sparaliżowany! Dla wszystkich fanów „Przyjaciółek” mamy dobrą wiadomość. Patrycja grana przez Joannę Liszowską nie tylko, wbrew wcześniejszym plotkom, nie zostanie uśmiercona, ale też doczeka rozwiązania i urodzi swojego pierwszego potomka! Co poza tym? Zuzę i Ingę czekają zawirowania miłosne – z byłym i nowym kochankiem! W nowym, 17. sezonie "Na dobre i na złe" (emisja od września) widzowie dowiedzą się, jaki ostatecznie los scenarzyści przewidzieli dla związku pięknej doktor Agaty i zabójczo przystojnego salowego Szczepana. Czy czeka ich happy end? A może Lipski okaże się kolejną życiową pomyłką Woźnickiej? Natomiast w powakacyjnych odcinkach "Pierwszej miłości" Marysia (Aneta Zając) przeżyje największy dramat, jaki może spotkać matkę. Jej córeczka trafi do szpitala w bardzo ciężkim stanie, ponieważ połknie narkotyki, które znajdzie w plecaku Krystiana. U Jowity (Joanna Opozda) i Radka (Mateusz Banasiuk) też nie będzie kolorowo. Po tym, jak chłopak dowie się, że Jowita straciła pracę, a wciąż brakuje pieniędzy na jej leczenie w Szwecji, sam postara się znaleźć jakieś zajęcie. Niestety, bez skutku.
 • "M jak miłość": Byle się nie znudzić!

  5 zdjęć
  Zwykły zawód? A może rodzaj wyzwania… i zabawy? Czym jest aktorstwo - według Jolanty Fraszyńskiej, czyli Zuzy Marszałek z "M jak miłość"?
 • "M jak miłośc": O czym marzy serialowy Marcin

  9 zdjęć
  Mikołaj Roznerski, czyli Marcin Chodakowski z "M jak miłość", zdradził, co jest jego największym marzeniem. Musicie przyznać, że mierzy wysoko. Dosłownie!
 • "M jak miłość": Ślubu nie będzie?

  10 zdjęć
  Magda przyjęła oświadczyny Olka, ale widzowie "M jak miłość" na razie nie mają co liczyć na ślub tej pary. Anna Mucha zdradziła, że jej bohaterka jesienią znów przeżyje życiową rewolucję! - Czekają ją spore uczuciowe zawirowania. Na jej palcu pojawi się pierścionek zaręczynowy od Olka. Ale czy dojdzie do ślubu? Tego już nie mogę zdradzić. Proszę nas oglądać. Obiecuję, że sporo się jeszcze wydarzy - powiedziała aktorka w wywiadzie dla "Kuriera TV". Czy to oznacza, że miłość do Pawła znów da o sobie znać?
 • "M jak miłość": Teresa Lipowska przyjaźni się ze swoimi serialowymi wnukami!

  18 zdjęć
  Barbara kocha wnuki i juniorzy biegną do niej za każdym razem, gdy mają kłopoty. A Teresa Lipowska - prywatnie - przyjaźni się ze wszystkimi serialowymi "wnukami".