Reklama

Reklama

Galerie - M jak miłość

 • "M jak miłość": Impreza u Marcina!

  17 zdjęć
  Marcin urządzi wkrótce kameralną imprezę, na którą zaprosi dwie rywalizujące ze sobą kobiety i nowo poznanego przyjaciela. Co z tego wyniknie - wojna, a może pojednanie? Chcecie dołączyć do zabawy? Zapraszamy do nowej, serialowej galerii - z 1073. odcinka!
 • Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski

  14 zdjęć
  Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski poznali się 8 lat temu na planie serialu „Halo Hans!”. Od 7 lat są szczęśliwą parą, twierdzą zgodnie, że są do siebie bardzo podobni.
 • "M jak miłość": Ślub, powrót Magdy i niebezpieczna sekta

  7 zdjęć
  Najmodniejszy kolor sezonu? W "M jak Miłość" na jesieni królować będzie biel! Co widzowie zobaczą w premierowych odcinkach serialu, które na antenie pojawią się już za kilka tygodni?
 • Ala i Paweł powiedzą sobie “tak”!

  31 zdjęć
  Wbrew przewidywaniom Madzia (Anna Mucha) wcale nie stanie na drodze do szczęścia Ali (Olga Frycz) i Pawła (Rafał Mroczek). Efekt? Narzeczeni przypieczętują swoją miłość w Urzędzie Stanu Cywilnego.
 • Anna Mucha przeszła szkolenie z pierwszej pomocy

  13 zdjęć
  Anna Mucha, czyli Magda Marszałek z "M jak miłość", jest osobą, która przywiązuje ogromną wagę do... bezpieczeństwa. Aktorka przeszła właśnie - pod okiem ratowników GOPR i WOPR - szkolenie z pierwszej pomocy!
 • "M jak miłość": Wszystkie kobiety Pawła Zduńskiego

  8 zdjęć
  Dlaczego Paweł Zduński nie ma szczęścia w miłości? Z prostego powodu! Żeby zmieniał dziewczyny jak rękawiczki, dzięki czemu w "M jak miłość" na okrągło dzieje się coś nowego. Po wakacjach ten stan rzeczy ma się definitywnie zmienić! Odkąd poznał Alę, jego serce należy całkowicie do niej. Temu związkowi nie zagrozi nawet powracająca do serialu Madzia. Tymczasem zajrzyjcie do listy kochanek Zduńskiego i przekonajcie się, że to właśnie on jest największym serialowym Casanovą!
 • Ślub w „M jak miłość”?

  11 zdjęć
  Nie tym razem! Zdjęcia gwiazdy sagi rodu Mostowiaków, Barbary Kurdej-Szatan, pochodzą z planu najnowszej komediowej produkcji, w której występuje - "Dzień dobry, kocham cię". "Dlaczego nie", "Tylko mnie kochaj", "Nigdy w życiu", a teraz "Dzień dobry, kocham cię" to tytuły, za którymi stoi specjalista od uczuć - Ryszard Zatorski. Jak przyznają aktorzy, którzy grają w najnowszej komedii romantycznej, to się wyczuwa na planie.
 • Tak zmieniła się Julia Wróblewska, czyli serialowa Zosia

  24 zdjęcia
  Kiedy pojawiła się na planie "M jak miłość" miała zaledwie 9 lat. Dziś jest już nastolatką, która właśnie zdała do liceum. - W "M jak miłość" gram już siedem lat, więc prawie połowę mojego życia spędziłam na planie - mówi Julia Wróblewska, czyli serialowa Zosia Warakomska. Zobaczcie, jak zmieniła się przez ten czas!
 • Robert Moskwa trenuje z narzeczoną!

  12 zdjęć
  Choć wakacje w pełni Robert Moskwa, czyli Artur Rogowski z "M jak miłość" i jego narzeczona, Patrycja Cieślak, ostro ćwiczą pod okiem znakomitych trenerów, Huberta i Roberta Roszkiewiczów. Pięknie wyrzeźbiona sylwetka Patrycji to również efekt ćwiczeń pole dance, ponieważ narzeczona Moskwy przygotowuje się do zawodów w fitness sylwetkowym. Aktor natomiast nie szczędzi sił i potu, aby jak najlepiej przygotować się do zawodów karate. 25 października czeka go Puchar Europy, w którym wystartuje w kategorii masters. Cóż? Trening czyni mistrza.
 • "M jak miłośc": Na planie serialu Ula stała się kobietą!

  20 zdjęć
  Swoją przygodę z serialem "M jak miłość" zaczęła jako 12-latka, w 2007 roku. Na początku miała być jedynie postacią epizodyczną, jednak z czasem uznano, że zostanie w obsadzie na stałe. Jako Ula, razem z Natalką, drugą adoptowaną córką Marka i Hanki Mostowiaków, przysporzyła swoim rodzicom niemało problemów. W nowych odcinkach serialu również nie zabraknie emocji w jej wątku! Choć Marek zakaże Uli spotykać się ze złodziejaszkiem Bartkiem, młodzi nie dostosują się do jego woli... Najgorsze jest jednak to, że chłopakowi grozić będzie... ślepota! Jak do tego dojdzie? Bartek zostanie napadnięty przez Artura, a później pojedzie do Uli do Warszawy. Podczas randki nagle zacznie mieć problem z podbitym okiem. Do tego wszystkiego Anna przyłapie nastolatków na igraszkach w swoim mieszkaniu. Na domiar złego w nocy Bartka dopadną kolejne problemy ze wzrokiem, które on znowu zbagatelizuje. Efekt? Będzie mu grozić utrata wzroku. Pomóc może mu tylko natychmiastowa operacja! Nieoczekiwanie z pomocą przyjdzie... Marek Mostowiak!