Reklama

Reklama

Galerie - M jak miłość

 • „M jak miłość”: Kasia może stracić dziecko!

  13 zdjęć
  Szczęśliwa, pełna nadziei, Kasia marzy o tym, by spędzić z Marcinem resztę życia.
 • Gwiazdy w kampaniach społecznych

  24 zdjęcia
  Gwiazdy chętnie angażują się w akcje i kampanie społeczne. W tego typu przekazach aktorzy z pierwszych stron gazet podkreślają wiarygodność i wpływają na leszy odbiór. Są też autorytetami, a co za tym idzie kampanie z ich udziałem rzadziej są bagatelizowane. Dzięki temu celebryci działają jak magnes, kierujący uwagę społeczeństwa na istotne kwestie. Zobaczcie najbardziej znane przykłady zaangażowania gwiazd w akcje społeczne.
 • Finał "Tańca z gwiazdami" szczęśliwy dla Agnieszki Sienkiewicz!

  11 zdjęć
  Wielką zwyciężczynią "Tańca z gwiazdami" została Agnieszka Sienkiewicz! Aktorka tańczyła w parze ze Stefano Terrazzino, który ma już na swoim koncie wygraną w tym programie, a co za tym idzie, także Kryształową Kulę zdobytą w duecie z Anetą Zając w poprzedniej edycji programu. Poza trofeum para wygrała także duże pieniądze - Sienkiewicz zwyciężyła 100 tys. złotych, zaś konto Terrazzino zasiliło 50 tys.
 • "M jak miłość" w Gdyni!

  10 zdjęć
  W kolejnym tygodniu - w 1096. odcinku - zobaczycie jak skłócona para - Paweł i Ala - pogodzi się podczas romantycznej wycieczki do Gdyni… A my już dzisiaj zapraszamy do specjalnej galerii! Jak ekipa serialu radziła sobie nad morzem? Na ciekawych czekają nowe fotosy - prosto z planu!
 • „M jak miłość”: Dominika Kluźniak opuszcza serial?

  10 zdjęć
  Do Grabiny niebawem dotrze wiadomość, że Ewa (Dominika Kluźniak) walczy o życie w amerykańskim szpitalu. Czy Marek (Kacper Kuszewski) straci kolejną ukochaną? A Dominika Kluźniak pożegna się z rolą w sadze rodu Mostowiaków?
 • Antek z "M jak miłośc" w Leśnej Górze!

  8 zdjęć
  W 570 odcinku "Na dobre i na złe" gościnnie wystąpi Jakub Jankiewicz (który w naszym serialu gra syna Ewy). Tym razem młody aktor wcieli się w chorego na mukowiscydozę chłopca - Stasia - który zaprzyjaźni się z doktorem Rzepeckim i jego narzeczoną: ordynator Wiktorią Consalidą. Mały pacjent wyzna, że chciałby zostać w przyszłości chirurgiem… A Wiktoria, by spełnić jego marzenie, na jeden dzień zaprosi Stasia na swój oddział. Chłopiec będzie podglądał pracę lekarzy i zajrzy nawet na blok… Jak spodoba mu się w szpitalu? Ciekawych zapraszamy do TVP2 - już w najbliższą środę, 15 października, o godz. 20:40!
 • "M jak miłośc": Sweet focie z Grabiny

  13 zdjęć
  W 1085. odcinku "M jak miłość" w Grabinie pojawi się "ekipa do zadań specjalnych" - Ala, Paweł i mała Basia… Rodzina pomoże Mostowiakom w zbieraniu świeżo skoszonej trawy i spędzi na wsi dwa, naprawdę sielankowe dni… A Basia namówi Lucjana na zwariowaną sesję zdjęciową! - Dziadku, zrobisz sobie ze mną sweet focie? Jaki będzie efekt? Ciekawych zapraszamy do galerii!
 • "M jak miłośc": Beztroskie chwile…

  9 zdjęć
  Joanna, Tomek i mały Wojtek wciąż ukrywają się w Kaletach - przed gangsterami z kasyna i przed policją... Czy odzyskają w końcu uśmiech - i choć na chwilę zapomną o grożącym im niebezpieczeństwie? Co zrobią, kiedy dowiedzą się, że przestępcy podpalili mieszkanie Doroty, matki Asi? Ciekawych zapraszamy do nowej, serialowej galerii z 1079. odcinka!
 • "M jak miłośc": Romantyczne wagary

  8 zdjęć
  Marek zakazuje Uli randek z Bartkiem - aż do matury - z prostej przyczyny: Ula musi się teraz uczyć zamiast zawracać sobie głowę miłosnymi uniesieniami. Ale chłopak, tuż przed egzaminami, przyjeżdża do Warszawy i wyciąga ukochaną na "wagary". - Dobra, dość tego wkuwania, idziemy się przewietrzyć… Ściągaj te łachy, włóż jakąś kieckę i wychodzimy! - zarządza chłopak. Zobaczcie, jak wyglądała randka Mostowiakówny!
 • Gwiazdy w słusznej sprawie: Nagranie teledysku "Dotykam wygrywam"

  13 zdjęć
  Już po raz kolejny znane polskie gwiazdy biorą udział ogólnopolskiej akcji Dotykam-Wygrywam, której celem jest profilaktyka raka piersi. Znane aktorki wystąpiły w teledysku, który będzie promował całą akcję. Już od wczesnych godzin rannych na planie pojawiły się m.in. Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska z "M jak miłość", Elżbieta Romanowska, czyli Jola Pietrek z "Rancza", Aleksandra Mikołajczyk, czyli Iwona Majewska z "Na Wspólnej, Daria Widawska, czyli Dorota Gawron z "Prawa Agaty", Aleksandra Kisio, czyli Agata Skowrońska z "Pierwszej miłości" czy Maria Góralczyk, czyli Beata Nowakowska z "Na dobre i na złe". W teledysku zagrał także męski rodzynek - Artur Chamski, czyli Patryk z "Na Wspólnej".