Reklama

Reklama

Galerie - M jak miłość

 • Marcjanna Lelek kończy 20 lat!

  9 zdjęć
  Od 12 lat wciela się w rolę Natalki, przybranej córki Mostowiaków z "M jak miłość". W ostatnich odcinkach telenoweli zaskoczyła wszystkich swoim nowym romansem i... nieoczekiwaną ciążą. Poznajcie bliżej Marcjannę Lelek!
 • "M jak miłość": Kasia jako panna młoda!

  7 zdjęć
  W ostatnich tygodniach Kasia wręcz promienieje… A gdy przymierza ślubną suknię, wygląda zjawiskowo! Chcecie zobaczyć pannę młodą… "przedpremierowo"? Zapraszamy do nowej galerii - z odcinka 1121.!
 • "M jak miłość": Małe miss!

  11 zdjęć
  W 1119. odcinku "M jak miłość" Artur poprosi Pawła, by zaopiekował się Basią, do chwili, gdy odbierze ją od niego Maria. Wytłumaczy Zduńskiemu, że Teresa nie akceptuje dziewczynki i musi ją od niej trzymać z daleka. Paweł kolejny raz odkryje w sobie instynkty ojcowskie. I zacznie żałować, że nie ma własnych dzieci... Jako pierwsza w rodzinie pojawiła się Basia Rogowska - córka Marii i Artura. Za to niedawno serca Mostowiaków podbiła Basia Zduńska - córka Ali i Pawła… I obie małe "miss" od razu zostały przyjaciółkami! W kolejnym odcinku dziewczynki spędzą razem cały dzień i będą się świetnie bawić. A my przygotowaliśmy z tej okazji nową galerię!
 • Modowe hity i kity na gali Telekamery 2015

  29 zdjęć
  Kto zabłysnął, a kto zaliczył modową wpadkę? Sprawdźcie sami!
 • Gwiazdy nagrodzone na gali Telekamery 2015

  9 zdjęć
  Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joanna Tarnowska z „M jak miłość” i Michał Żebrowski, czyli profesor Andrzej Falkowicz z „Na dobre i na złe”, to najwięksi tryumfatorzy tegorocznej, XVIII. edycji Telekamer „Tele Tygodnia” 2015. W naszej galerii znajdziecie wszystkich nagrodzonych serialowców podczas wielkiego finału plebiscytu.
 • "M jak miłość": Szykuje się nowy romans?

  9 zdjęć
  Na kolacji u Zduńskich Magda pozna Olka Chodakowskiego i od razu poczuje do chłopaka sympatię.
 • „M jak miłość”: Joanna i Tomek na spacerze

  11 zdjęć
  Joasia chce tworzyć trasy wycieczek dla dzieci i swój pomysł testuje na Tomku oraz Wojtusiu.
 • "M jak miłość": Nowy dom… i nowe życie?

  11 zdjęć
  Marcin kupił w Grabinie działkę i planuje wybudować dla Kasi jej wymarzony dom. A my zapraszamy z tej okazji do wyjątkowej, romantycznej galerii ! Zdradzamy, że właśnie w 1116. odcinku czeka nas również jedna z najbardziej wzruszających scen ostatnich tygodni - Kasia poczuje pierwsze ruchy dziecka… - Będzie piłkarz! Domaga się chłopak miejsca w domu - stwierdzi ze śmiechem Chodakowski.
 • "M jak miłość": Czas na imprezę!

  12 zdjęć
  W 1114. odcinku"M jak miłość" (emisja we wtorek 27 stycznia) Łukasz zaprosi matkę i Budzyńskiego na wernisaż wystawy biżuterii, którą projektuje Weronika, siostra jego nowej dziewczyny Kamili. Będzie to okazją do przedstawienia nowej wybranki rodzinie.
 • Kamila - piękna dziewczyna Łukasza!

  9 zdjęć
  Niezwykle trudne chwile czekają Martę (Dominika Ostałowska). Powód? Nie dość, że jej syn Łukasz (Adrian Żuchewicz) straci głowę dla nowej dziewczyny Kamili (Iga Górecka), to jeszcze z jej powodu postanowi rzucić studia i wyjechać razem z nią do... Kolumbii! Zobaczcie dla kogo młody Wojciechowski zupełnie stracił głowę!