Reklama

Reklama

Galerie - M jak miłość

 • "M jak miłość": Czas na imprezę!

  12 zdjęć
  W 1114. odcinku"M jak miłość" (emisja we wtorek 27 stycznia) Łukasz zaprosi matkę i Budzyńskiego na wernisaż wystawy biżuterii, którą projektuje Weronika, siostra jego nowej dziewczyny Kamili. Będzie to okazją do przedstawienia nowej wybranki rodzinie.
 • Kamila - piękna dziewczyna Łukasza!

  9 zdjęć
  Niezwykle trudne chwile czekają Martę (Dominika Ostałowska). Powód? Nie dość, że jej syn Łukasz (Adrian Żuchewicz) straci głowę dla nowej dziewczyny Kamili (Iga Górecka), to jeszcze z jej powodu postanowi rzucić studia i wyjechać razem z nią do... Kolumbii! Zobaczcie dla kogo młody Wojciechowski zupełnie stracił głowę!
 • Anna Mucha została hipsterką?!

  7 zdjęć
  Wielkie okulary, gigantyczna czapa i mina, która nie wróży niczego dobrego… Anna Mucha, czyli Madzia Marszałek z "M jak miłość", przeszła metamorfozę - i została hipsterką! Na razie tylko na planie komedii "Wkręceni 2", ale… kto wie, może gwiazda pokocha nowy styl?
 • Debiut roku: Aktor

  10 zdjęć
  W 2014 roku na małym ekranie pojawiło się kilka interesujących męskich twarzy. Przyjrzyjmy się im bliżej!
 • "M jak miłość": Nowy rok - i nowe twarze

  9 zdjęć
  W najbliższych odcinkach w "M jak miłość" pojawi się aż troje nowych bohaterów…
 • Indianka w kolorze blond!

  12 zdjęć
  Biega, skacze i rzuca tomahawkiem. Barbara Kurdej-Szatan zamieniła się w Indiankę - na planie nowej komedii "Wkręceni 2"! Aktorka założyła skórzany strój, wpięła we włosy pióra - i przed kamerami bawiła się na całego! Gwiazda wymyśliła nawet własny okrzyk wojenny. I na planie "zapolowała" na jednego z kolegów - Antka Królikowskiego. A wszystko pod czujnym okiem reżysera i autora scenariusza do filmu: Piotra Wereśniaka. Komedia "Wkręceni 2" trafi do kin już 16 stycznia. A Barbara Kurdej-Szatan gra w niej Jadwigę Zarówną, żonę jednego z głównych bohaterów (w roli Tomka Zarównego - Paweł Domagała). Dziewczynę, która umie dbać o swoje interesy! W jaki sposób piękna blondynka zamieni się w Indiankę? Ciekawych zapraszamy do galerii!
 • Casting na najseksowniejszego świętego Mikołaja

  12 zdjęć
  Święta za pasem, postanowiliśmy więc poszukać ich pierwszych zwiastunów. Przedstawiamy wam serialowych Mikołajów, którzy, jak się okazało, rozdają prezenty nawet niegrzecznym dziewczynkom (patrz: Budzyński i Marta!). Który z panów "świętych" najbardziej przypadł wam do gustu?
 • Najbardziej medialne ciąże 2014

  21 zdjęć
  W show-biznesie w 2014 roku panował prawdziwy baby boom! Na świat przyszło kilkanaścioro małych celebrytów, a jeszcze kilkoro czeka na swoją kolej do 2015 roku. Sprawdźcie, które aktorki spodziewają się potomstwa, a które przywitały już na świecie swoje maleństwa!
 • "M jak miłość": Dlaczego nie będzie ślubu?

  6 zdjęć
  Gdy Grzegorz (Wojciech Majchrzak) dowie się o ciąży Kasi (Agnieszka Sienkiewicz) postanowi ich odwiedzić. Szczęście całej trójki zmąci pytanie o ślub. Okaże się, że Marcin (Mikołaj Roznerski) nie chce się żenić!
 • „M jak miłość”: Kasia może stracić dziecko!

  13 zdjęć
  Szczęśliwa, pełna nadziei, Kasia marzy o tym, by spędzić z Marcinem resztę życia.