Reklama

Reklama

Galerie - M jak miłość

 • Fantastyczny seks z Madzią

  10 zdjęć
  Po wyjątkowo udanej randce Marszałkówna zaprosi Chodakowskiego na obiad do Zduńskich. Przy okazji zwierzy się Kindze, że od operacji nie uprawiała seksu z żadnym mężczyzną. Przyjaciółka od serca poradzi jej, by jak najszybciej to nadrobiła.
 • „M jak miłość”: Ślub Agnieszki

  10 zdjęć
  Wciąż zakochana w Tomku Agnieszka, pozostawi Roberta przed ołtarzem.
 • "M jak miłość": Ostatnie pożegnanie

  10 zdjęć
  Radosna, romantyczna i zawsze wierna sobie. Właśnie taka była serialowa Kasia. Bohaterka, która odmieniła życie Marcina - i podbiła serca widzów… By ją pożegnać zapraszamy do wyjątkowej galerii - ze zdjęciami, które Paweł zrobił przyjaciółce, gdy była już w ciąży. Przed wami: ostatnie spotkanie z dziewczyną, która nigdy nie przestała wierzyć w miłość…
 • "M jak miłość": W obronie Natalki

  6 zdjęć
  Po zniknięciu Darka Natalia jest kompletnie załamana. A chłopak okazuje się zwykłym tchórzem. Zapraszamy na 1126. odcinek "M jak miłość", a w nim…
 • Andrzej Młynarczyk: Największe ciacho w „M jak miłość”?

  9 zdjęć
  Andrzej Młynarczyk, przede wszystkim znany widzom z roli Tomka Chodakowskiego w „M jak miłość”, kończy 8 marca 35 lat! Sprawdźcie, czego nie wiedzieliście o aktorze!
 • Marcjanna Lelek kończy 20 lat!

  9 zdjęć
  Od 12 lat wciela się w rolę Natalki, przybranej córki Mostowiaków z "M jak miłość". W ostatnich odcinkach telenoweli zaskoczyła wszystkich swoim nowym romansem i... nieoczekiwaną ciążą. Poznajcie bliżej Marcjannę Lelek!
 • "M jak miłość": Kasia jako panna młoda!

  7 zdjęć
  W ostatnich tygodniach Kasia wręcz promienieje… A gdy przymierza ślubną suknię, wygląda zjawiskowo! Chcecie zobaczyć pannę młodą… "przedpremierowo"? Zapraszamy do nowej galerii - z odcinka 1121.!
 • "M jak miłość": Małe miss!

  11 zdjęć
  W 1119. odcinku "M jak miłość" Artur poprosi Pawła, by zaopiekował się Basią, do chwili, gdy odbierze ją od niego Maria. Wytłumaczy Zduńskiemu, że Teresa nie akceptuje dziewczynki i musi ją od niej trzymać z daleka. Paweł kolejny raz odkryje w sobie instynkty ojcowskie. I zacznie żałować, że nie ma własnych dzieci... Jako pierwsza w rodzinie pojawiła się Basia Rogowska - córka Marii i Artura. Za to niedawno serca Mostowiaków podbiła Basia Zduńska - córka Ali i Pawła… I obie małe "miss" od razu zostały przyjaciółkami! W kolejnym odcinku dziewczynki spędzą razem cały dzień i będą się świetnie bawić. A my przygotowaliśmy z tej okazji nową galerię!
 • Modowe hity i kity na gali Telekamery 2015

  29 zdjęć
  Kto zabłysnął, a kto zaliczył modową wpadkę? Sprawdźcie sami!
 • Gwiazdy nagrodzone na gali Telekamery 2015

  9 zdjęć
  Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joanna Tarnowska z „M jak miłość” i Michał Żebrowski, czyli profesor Andrzej Falkowicz z „Na dobre i na złe”, to najwięksi tryumfatorzy tegorocznej, XVIII. edycji Telekamer „Tele Tygodnia” 2015. W naszej galerii znajdziecie wszystkich nagrodzonych serialowców podczas wielkiego finału plebiscytu.