Reklama

Reklama

Galerie - M jak miłość

 • "M jak miłośc": Beztroskie chwile…

  9 zdjęć
  Joanna, Tomek i mały Wojtek wciąż ukrywają się w Kaletach - przed gangsterami z kasyna i przed policją... Czy odzyskają w końcu uśmiech - i choć na chwilę zapomną o grożącym im niebezpieczeństwie? Co zrobią, kiedy dowiedzą się, że przestępcy podpalili mieszkanie Doroty, matki Asi? Ciekawych zapraszamy do nowej, serialowej galerii z 1079. odcinka!
 • "M jak miłośc": Romantyczne wagary

  8 zdjęć
  Marek zakazuje Uli randek z Bartkiem - aż do matury - z prostej przyczyny: Ula musi się teraz uczyć zamiast zawracać sobie głowę miłosnymi uniesieniami. Ale chłopak, tuż przed egzaminami, przyjeżdża do Warszawy i wyciąga ukochaną na "wagary". - Dobra, dość tego wkuwania, idziemy się przewietrzyć… Ściągaj te łachy, włóż jakąś kieckę i wychodzimy! - zarządza chłopak. Zobaczcie, jak wyglądała randka Mostowiakówny!
 • Gwiazdy w słusznej sprawie: Nagranie teledysku "Dotykam wygrywam"

  13 zdjęć
  Już po raz kolejny znane polskie gwiazdy biorą udział ogólnopolskiej akcji Dotykam-Wygrywam, której celem jest profilaktyka raka piersi. Znane aktorki wystąpiły w teledysku, który będzie promował całą akcję. Już od wczesnych godzin rannych na planie pojawiły się m.in. Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska z "M jak miłość", Elżbieta Romanowska, czyli Jola Pietrek z "Rancza", Aleksandra Mikołajczyk, czyli Iwona Majewska z "Na Wspólnej, Daria Widawska, czyli Dorota Gawron z "Prawa Agaty", Aleksandra Kisio, czyli Agata Skowrońska z "Pierwszej miłości" czy Maria Góralczyk, czyli Beata Nowakowska z "Na dobre i na złe". W teledysku zagrał także męski rodzynek - Artur Chamski, czyli Patryk z "Na Wspólnej".
 • "M jak miłość": Od romansu do nokautu

  7 zdjęć
  Bójka, groźby i złamane serce… Zapraszamy na kolejny tydzień z "M jak miłość". Co tym razem wydarzy się w serialu?
 • "M jak miłość": Andrzej i Sonia sam na sam...

  11 zdjęć
  Zapraszamy do nowej galerii - ze szkolnej wycieczki, na którą Budzyński pojedzie jako opiekun. Na wyjeździe pojawi się także Sonia. I choć wokół szaleć będzie tabun dzieciaków, oboje znajdą czas, by pobyć przez chwilę sam na sam. Do czego doprowadzi ich kolejne spotkanie? Tego nie zdradzimy… Ale w nowej galerii - z 1075. odcinka "M jak miłość" - znajdziecie całkiem sporo zdjęć!
 • "M jak miłośc": Ślub Pawła i Ali

  15 zdjęć
  Panna młoda w bieli… a jej rywalka w żałobnej czerni. Zapraszamy na 1076. odcinek "M jak miłość" i ślub Pawła oraz Ali!
 • "M jak miłość": Impreza u Marcina!

  17 zdjęć
  Marcin urządzi wkrótce kameralną imprezę, na którą zaprosi dwie rywalizujące ze sobą kobiety i nowo poznanego przyjaciela. Co z tego wyniknie - wojna, a może pojednanie? Chcecie dołączyć do zabawy? Zapraszamy do nowej, serialowej galerii - z 1073. odcinka!
 • Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski

  14 zdjęć
  Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski poznali się 8 lat temu na planie serialu „Halo Hans!”. Od 7 lat są szczęśliwą parą, twierdzą zgodnie, że są do siebie bardzo podobni.
 • "M jak miłość": Ślub, powrót Magdy i niebezpieczna sekta

  7 zdjęć
  Najmodniejszy kolor sezonu? W "M jak Miłość" na jesieni królować będzie biel! Co widzowie zobaczą w premierowych odcinkach serialu, które na antenie pojawią się już za kilka tygodni?
 • Ala i Paweł powiedzą sobie “tak”!

  31 zdjęć
  Wbrew przewidywaniom Madzia (Anna Mucha) wcale nie stanie na drodze do szczęścia Ali (Olga Frycz) i Pawła (Rafał Mroczek). Efekt? Narzeczeni przypieczętują swoją miłość w Urzędzie Stanu Cywilnego.