Reklama

Reklama

Newsy

Kulisy wypadku Hanki Mostowiak!

Niedziela, 6 listopada 2011 (08:20)

Małgorzatę Kożuchowską po raz ostatni zobaczymy w "M jak miłość" 7 listopada. Tego dnia grana przez nią Hanka Mostowiak pożegna się z życiem.

Zdjęcie

  Jakiego urazu doznała Hanka? /Agencja W. Impact
  Jakiego urazu doznała Hanka?
/Agencja W. Impact

Wypadek Hanki

liczba zdjęć: 27

O tym, że Hanka umrze, wiadomo było już od kilku miesięcy. Jednak zarówno dokładna data, jak i bezpośredni powód jej śmierci były utrzymywane w tajemnicy przez produkcję serialu. Wszystko po to, by elementy tej układanki nie wyszły na jaw zbyt wcześnie, bo mogłoby to odebrać wiernym fanom "emki" przyjemność oglądania ich ulubionego tasiemca. Utrzymywanie szczegółów w sekrecie dodatkowo wzmocniło zainteresowanie serialem.

Teraz już wszystko jest jasne: Hanka umrze w 862. odcinku "M jak miłość" (emisja 7 listopada). Nie jest prawdą - wbrew temu, co podały niektóre media - że śmierć bohaterki następuje na wniosek aktorki. Hanka umiera, bo taka była decyzja producenta i scenarzystów "M jak miłość". Życzenia Małgorzaty Kożuchowskiej nie miały tutaj najmniejszego znaczenia. Nie interesowały one nikogo z produkcji najpopularniejszego w Polsce serialu.

Reklama

Zdradzamy, że w 862. odcinku z ust Anny (Tamara Arciuch), siostry Hanki, usłyszymy znamienne słowa:

- Bałam się, że przyniosę ci pecha. Zawsze, kiedy tylko się do kogoś zbliżyłam, działo się coś złego. I już myślałam, że ściągam jakieś fatum na wszystkich, których kocham...

Słowa te padną w czasie podróży sióstr autem. Hanka i Anna będą jechały z Suwałk do Grabiny.

- Błagam cię! - zaprotestuje Hanka Mostowiak. - Chyba nie wierzysz w takie bzdury? Nie można zbiegów okoliczności czy zwykłego pecha nazywać przeznaczeniem! Daj spokój!

Chwilę później pod koła auta Hanki o mały włos nie wpadnie idąca poboczem dziewczynka. W ostatniej chwili Hanka zahamuje i wykona gwałtowny skręt - samochód przejedzie dosłownie kilka metrów od małej... Roztrzęsiona Mostowiakowa zatrzyma się na poboczu. Na pozór nie będzie miała żadnych urazów. Jednak kilka minut później wyzna siostrze:

- Dziwnie się czuję... Bardzo boli mnie głowa.

Żegnaj, Haniu!

liczba zdjęć: 23

W tym momencie zblednie i osunie się na ziemię. Straci przytomność. Anna jak na sygnale zawiezie ją do szpitala, po czym zadzwoni do Marka (Kacper Kuszewski), męża Hanki, z informacją o zdarzeniu...

Co się wydarzy dalej? Napiszemy o tym już jutro.

Tylko w naszej galerii zobaczycie, jak kręcono wypadek Hanki Mostowiak!

Jesteś fanem tego serialu? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj go do ulubionych, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na jego temat!

Wiemy już, co było przyczyną śmierci Hanki! Kliknijcie i sprawdźcie!

Kulisy rozstania Małgorzaty Kożuchowskiej z sagą rodu Mostowiaków!

liczba zdjęć: 28

Artykuł pochodzi z kategorii: M jak miłość

Agencja W. Impact

Polecamy

Reklama

Skomentuj artykuł: Kulisy wypadku Hanki Mostowiak!

Wasze komentarze: 278,

przeczytane przez: 417 osób Dodaj komentarz