Reklama

Reklama

Newsy

"M jak miłość": Małgosia wróci z nową... twarzą?

Wtorek, 29 października 2013 (08:25)
Więcej na temat: M jak miłość

To, że Joanna Koroniewska zrezygnowała z roli Małgosi w "M jak miłość" (dodajmy - jedynej dotąd naprawdę ważnej roli w jej dorobku), wcale nie oznacza, że najmłodsza córka Barbary i Lucjana Mostowiaków (Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz) już nigdy nie pojawi się w Grabinie. Czy Małgosia rzeczywiście wróci?

Zdjęcie

Joanna Koroniewska /Agencja W. Impact
Joanna Koroniewska
/Agencja W. Impact

Joanna Koroniewska jako Małgosia

liczba zdjęć: 10


ReklamaInformacja o powrocie Małgosi Mostowiak, którą w poniedziałek podał jeden z tabloidów, zelektryzowała fanów serialu "M jak miłość". Na sugestie dziennika, że w roli najmłodszej Mostowiakówny Joannę Koroniewską zastąpi inna aktorka, natychmiast zareagowali producenci serialu.

- Przywrócenie postaci Małgosi Mostowiak to jeden z pomysłów, które rozważają producent i scenarzyści serialu - twierdzi zajmująca się promocją "Emki" Karolina Baranowska, dodając, że w tej chwili trwają prace literackie nad dalszym przebiegiem wątków, a następnie być może odbędą się zdjęcia próbne.

Oznacza to, że nie jest wykluczone, iż Małgosia wróci z Ameryki z nową... twarzą.

- Chcemy usłyszeć opinię Widzów w tej sprawie i w gruncie rzeczy od tego będzie zależało, jak się potoczą dalsze losy tej postaci - czytamy w oświadczeniu przesłanym mediom przez Karolinę Baranowską.

Jedno z całą pewnością nie ulega wątpliwości - Joanna Koroniewska definitywnie zakończyła swoją kilkunastoletnią przygodę z "M jak miłość" i ani ona, ani producenci serialu nie biorą pod uwagę możliwości powrotu aktorki do pracy.

Przypomnijmy, że Joanna Koroniewska odeszła z "Emki" na własną prośbę, stawiając tym samym scenarzystów w kłopotliwym położeniu i przed bardzo trudnym zadaniem. Zdecydowali się jednak tak skonstruować wątek Małgosi, by mogła ona w przyszłości ponownie pojawić się w serialu. Mostowiakówna wyjechała na czas nieokreślony do Ameryki... Niewykluczone, że wróci w finale emitowanego właśnie w Dwójce sezonu "M jak miłość", ale na oficjalne potwierdzenie tej informacji musimy jeszcze poczekać.

Jak udało się nam ustalić, jeśli producenci "Emki" zdecydują się przywrócić Małgosię, do roli tej pretendować będzie kilka pięknych i utalentowanych aktorek.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z "M jak miłość" z udziałem Joanny Koroniewskiej. Jak myślicie, kto ma największe szanse ją zastąpić? Nasze typy zaprezentujemy Wam już jutro!

Zdjęcie

"M jak miłość" /Agencja W. Impact
"M jak miłość"
/Agencja W. Impact

Zdjęcie

"M jak miłość" /Agencja W. Impact
"M jak miłość"
/Agencja W. Impact

Artykuł pochodzi z kategorii: M jak miłość

Agencja W. Impact

Polecamy

Reklama

Skomentuj artykuł: "M jak miłość": Małgosia wróci z nową... twarzą?

Wasze komentarze (154)

Dodaj komentarz
gosc

~gosc -

Zastępstwo to swietny pomysł źle zrobili bo serialowa Asia mogłaby ją swietnie zastąpić :) chodzi tez o serial o wątki prowadzone w nim od tylu lat nie mozna tak całkowicie rezygnowac z postaci tak ważnej dla serialu

gosc

~gosc -

Ja bym bardzo chciała żeby ewa znikła z życia marka i żeby marek był z anna tak razem fajnie wyglądają <333

gosc

~gosc -

Małgosia musi wrócić do M jak Miłość bardzo bm chciała ja jeszcze zobaczyć w tym filmie grała fajna role i nie wyobrażam sobie tomka z inna kobietą

gosc

~gosc -

To, co sie dzieje w tym filmie to juz zenada...... M jak Miłosc...a tu same zdrady,rozstania,kłamstwa!!!!!!!

Paula

~Paula -

Ja bym chciała, żeby rolę Gośki dostała Agnieszka Włodarczyk <3 Byłabym wtedy najszczęśliwszą osobą na świecie <333

KaMa

~KaMa -

Przede wszystkim powinni zmienić" aktorkę " grającą Ewę - tak brzydkiego babska to chyba w całym polskim filmie nie ma !!!

bogu

~bogu -

Apeluję! Skończcie to wreszcie.

j

~j -

ta postać jest wkurzająca. niech się jej pozbędą definitywnie.

andzia

~andzia -

powiini postawic kartony i zeby wjechała w kartony to by ja usmiercili jak Hanke hehehhe

RICCO

~RICCO -

Naturalnie niech wróci, ale powinna być osobą bardziej rodzinną, dbać o dom i rodzinę, a nie tylko o biznes, logiczne jest, że w tym wypadku postać Michała nie będzie już brana pod uwagę w następnych odcinkach. Niech zostanie sobie w Ameryce i niech się kontaktuje co najwyżej ze swoja siostra Marysią w Norwegii. Również i postać Tomka powinna się zmienić być bardziej dla domu a nie tylko żyć pracą i tajemnicami zawodowymi. TO STAJE SIĘ NUDNE, tak jak postać Agnieszki!