Reklama

Reklama

Newsy

"M jak miłość": Małgosia wróci z nową... twarzą?

Wtorek, 29 października 2013 (08:25)
Więcej na temat: M jak miłość

To, że Joanna Koroniewska zrezygnowała z roli Małgosi w "M jak miłość" (dodajmy - jedynej dotąd naprawdę ważnej roli w jej dorobku), wcale nie oznacza, że najmłodsza córka Barbary i Lucjana Mostowiaków (Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz) już nigdy nie pojawi się w Grabinie. Czy Małgosia rzeczywiście wróci?

Zdjęcie

Joanna Koroniewska /Agencja W. Impact
Joanna Koroniewska
/Agencja W. Impact

Joanna Koroniewska jako Małgosia

liczba zdjęć: 10Reklama


Informacja o powrocie Małgosi Mostowiak, którą w poniedziałek podał jeden z tabloidów, zelektryzowała fanów serialu "M jak miłość". Na sugestie dziennika, że w roli najmłodszej Mostowiakówny Joannę Koroniewską zastąpi inna aktorka, natychmiast zareagowali producenci serialu.

- Przywrócenie postaci Małgosi Mostowiak to jeden z pomysłów, które rozważają producent i scenarzyści serialu - twierdzi zajmująca się promocją "Emki" Karolina Baranowska, dodając, że w tej chwili trwają prace literackie nad dalszym przebiegiem wątków, a następnie być może odbędą się zdjęcia próbne.

Oznacza to, że nie jest wykluczone, iż Małgosia wróci z Ameryki z nową... twarzą.

- Chcemy usłyszeć opinię Widzów w tej sprawie i w gruncie rzeczy od tego będzie zależało, jak się potoczą dalsze losy tej postaci - czytamy w oświadczeniu przesłanym mediom przez Karolinę Baranowską.

Jedno z całą pewnością nie ulega wątpliwości - Joanna Koroniewska definitywnie zakończyła swoją kilkunastoletnią przygodę z "M jak miłość" i ani ona, ani producenci serialu nie biorą pod uwagę możliwości powrotu aktorki do pracy.

Przypomnijmy, że Joanna Koroniewska odeszła z "Emki" na własną prośbę, stawiając tym samym scenarzystów w kłopotliwym położeniu i przed bardzo trudnym zadaniem. Zdecydowali się jednak tak skonstruować wątek Małgosi, by mogła ona w przyszłości ponownie pojawić się w serialu. Mostowiakówna wyjechała na czas nieokreślony do Ameryki... Niewykluczone, że wróci w finale emitowanego właśnie w Dwójce sezonu "M jak miłość", ale na oficjalne potwierdzenie tej informacji musimy jeszcze poczekać.

Jak udało się nam ustalić, jeśli producenci "Emki" zdecydują się przywrócić Małgosię, do roli tej pretendować będzie kilka pięknych i utalentowanych aktorek.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z "M jak miłość" z udziałem Joanny Koroniewskiej. Jak myślicie, kto ma największe szanse ją zastąpić? Nasze typy zaprezentujemy Wam już jutro!

Zdjęcie

"M jak miłość" /Agencja W. Impact
"M jak miłość"
/Agencja W. Impact

Zdjęcie

"M jak miłość" /Agencja W. Impact
"M jak miłość"
/Agencja W. Impact

Artykuł pochodzi z kategorii: M jak miłość

Agencja W. Impact

Polecamy

Reklama

Skomentuj artykuł: "M jak miłość": Małgosia wróci z nową... twarzą?

Wasze komentarze: 154,

przeczytane przez: 231 osób Dodaj komentarz