Reklama

Reklama

Newsy

O marzenia warto walczyć

Piątek, 7 czerwca 2013 (11:52)

Szalona, odważna, pewna siebie. Mirka nie cofa się przed żadnych wyzwaniem. A jak o swoje marzenia walczy Andżelika Piechowiak, prywatnie?

Zdjęcie

Andżelika Piechowiak /MTL Maxfilm
Andżelika Piechowiak
/MTL Maxfilm


Reklama


- Ludzie bardzo często boją się podejmować jakiekolwiek ryzyko. Nie starcza im odwagi, żeby sięgnąć po swoje marzenia. I, niestety, bardzo często ich lęki zwyciężają. A przez to nigdy nie spróbują swoich sił. Wielka szkoda - mówi aktorka w wywiadzie dla pisma "Świat & Ludzie".

- Uważam, że trzeba realizować nawet te najbardziej abstrakcyjne pomysły. Wtedy zawsze pozostaje świadomość, że spróbowało się coś zrobić w tym kierunku. I człowiek nie ma już sobie nic do zarzucenia. W innym przypadku pozostaje żal i poczucie niespełnienia - dodaje Andżelika. 

Jak myślicie, czy serialowa Mirka też potrafi zawalczyć o swoje marzenia?

Już dziś sprawdźcie, co wydarzy się w serialu "M jak miłość" po wakacjach!

Artykuł pochodzi z kategorii: M jak miłość

swiatseriali.pl

Polecamy

Reklama

Skomentuj artykuł: O marzenia warto walczyć

Wasze komentarze (13)

Dodaj komentarz
nitka

~nitka -

warto walczyć o swoje marzenia ale czasami trzeba odpuścić bo twoje "marzenie" np jest szczęśliwe z kimś innym i nie można na silę czyjegoś życia rozwalić, marzenia na które mamy wpływ warto realizować ale niestety nie na wszytko mamy wpływ albo nam sumienie nie pozwala. Nie uważam że miłość wszystko tłumaczy i bodaj po trupach do celu. Jeśli dwoje ludzi jest wolnych to trzeba próbować ale niestety tak czasami nie jest tak i trzeba się usunąć nawet ze złamanym sercem, ale przynajmniej ze świadomością że żadna żona lub dziecko nie płacze przez mnie

Mm

~Mm -

Dla Mirki oglądam z żoną ten serial ! To taka laska z jajem;)

babula

~babula -

Jedyna aktorka w M jak M z charyzma :)) lubie odcinki z jej udzialem !! Reszta to nuda i cieply kluchy !!!! A faceci to ciapy jak mowi moja dorosla wnusia !!!!! Pozdrawiam p.Andzelike :)

ange

ange -

Czy te wszystkie artykuły amatorów, nie przechodzą żadnej selekcji? No proszę was, z takimi bykami? A wystarczyło by przepuścić tekst przez Office. I tu nie chodzi o to, że się czepiam, ale jak już się pisze taki publiczny artukulik, to wydaje mi się, że powinno się sprawdzić "enty" razy, nim się go opublikuje.

Sandra

~Sandra -

Trochę przerysowana, ale sympatyczna postać.

Adaś

~Adaś -

Pani Andżelika to piękna kobieta, a także muszę przyznać jej rację, ponieważ mówi całą prawdę. Gdyby Polacy nie byli tacy zakompleksieni, oraz żeby nie byli udręczeni to wszystko byłoby fajnie, pięknie i przyjemnie. Pozdrawiam p. Andżelikę

rever

rever -

dzisiejsze "newsy" są chyba na ilość, nie jakość...