Reklama

Reklama

Newsy

Oto prawdziwa ukochana Mikołaja Roznerskiego!

Poniedziałek, 29 lipca 2013 (12:07)

Fantastyczne wieści dla fanów Mikołaja Roznerskiego: po wakacjach wątek Marcina Chodakowskiego z "M jak miłość" zostanie rozbudowany. I to znacząco! W serialu pojawi się Marta Juras, prywatnie ukochana aktora i mama jego synka Antka. Sprawdź szczegóły!

Zdjęcie

Mikołaj Roznerski spotkał już dziewczynę, która skradła mu serce /Agencja W. Impact
Mikołaj Roznerski spotkał już dziewczynę, która skradła mu serce
/Agencja W. ImpactReklama

Zdradzamy, że jesienią definitywnie zakończy się gorący romans Marcina z prokurator Agnieszką Olszewską (Magdalena Walach). Potem młody Chodakowski łaskawszym okiem spojrzy na Kasię Mularczyk (Agnieszka Sienkiewicz). Połączy ich namiętność. Następnie na jego drodze stanie piękna i wyjątkowo interesująca Eryka, w roli której zobaczymy 27-letnią aktorkę Martę Juras, widzom seriali znaną m.in. jako Iza Korwin z "Głębokiej wody". Jakie relacje połączą Erykę z Marcinem? Tego na razie zdradzić nie możemy. Przyjrzyjmy się sylwetce Mikołaja Roznerskiego.

Ideał? To nie ja!

193 centymetry wzrostu, świetnie wyrzeźbione ciało, czarujący uśmiech i ujmujące spojrzenie - oto powody, dla których dziewczyny nie mogą oderwać od niego wzroku. 30-letni obecnie aktor, któremu największą popularność przyniosły role Marcina w "M jak miłość" i Oliwiera w "Na Wspólnej", śmieje się do rozpuku, gdy słyszy lub czyta, że jest niezłym ciachem. Twierdzi, że daleko mu do ideału. Zresztą wcale nie chce być idealny. Nigdy nie marzył o tym, żeby zostać aktorem. Do zdawania do wrocławskiej PWST namówił go przyjaciel. Gdyby nie on, dziś byłby chirurgiem plastycznym, o czym myślał przed maturą. Albo zostałby na gospodarstwie, do czego namawiał go tata-rolnik. Lecz mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że zanim Mikołaj Roznerski trafił na top, długo był bezrobotny. Na chleb zarabiał jako kelner i statysta. Na zawsze sobie zapamiętał, że nie starczało mu wtedy od pierwszego do pierwszego. Na szczęście zła passa to już pieśń przeszłości.

Zdjęcie

Marta Juras i Mikołaj Roznerski w "M jak miłość" /Agencja W. Impact
Marta Juras i Mikołaj Roznerski w "M jak miłość"
/Agencja W. Impact

Tata bez telewizora

Mikołaj Roznerski spotkał już dziewczynę, która skradła mu serce. To Marta Juras.

- Za chwilę będzie o niej głośno, bo jest bardzo zdolna - tak reklamował swoją ukochaną, gdy sam dostał rolę w "M jak miłość".

Razem wychowują swojego prawie trzyletniego synka Antosia.

Twórcy seriali najczęściej obsadzają Mikołaja po warunkach - skoro on sam jest zabójczo przystojny, jego bohaterowie zwykle są nieodpowiedzialnymi lekkoduchami, zmieniają dziewczyny jak rękawiczki i kłamią jak z nut. Tymczasem w prawdziwym życiu aktor jest ich całkowitym przeciwieństwem. Dojrzały, poważny, odpowiedzialny. Do tego skromny, poukładany i pokorny w pracy. Stara się oddzielać sprawy prywatne od zawodowych i nie zabiega o tanią popularność. Synek nie ma okazji oglądać swoich rodziców w serialach, bo świadomie zrezygnowali z telewizora w domu.

- Stawiamy na inne rozrywki i sposoby poznawania świata - twierdzi Mikołaj Roznerski. - Spacery, samochody na resorach...

Zdjęcie

"M jak miłość": Kasia i Marcin /Agencja W. Impact
"M jak miłość": Kasia i Marcin
/Agencja W. Impact

Spawacz i stolarz po godzinach

Choć aktorstwo daje Mikołajowi dużo szczęścia, wcale nie jest pewny, że będzie uprawiał ten zawód do końca życia.

- Równie dobrze mogę robić wiele innych rzeczy - wyznaje. - Zrobiłem sobie kurs spawania stali nierdzewnych. Mógłbym więc odnaleźć się jako spawacz. Bardzo lubię dłubać w starych mebelkach. To moje hobby. Może nie robię tego pięknie, ale po swojemu. Lubię zaszyć się w jakimś kącie i rzeźbić przy starych szafach czy krzesłach.

Aktor nie wyobraża sobie życia bez sportu.

- Po prostu muszę się ruszać - powiedział. - Staram się być w dobrej formie. Jestem chłopakiem pola. Wychowałem się w małej miejscowości pod Wrocławiem. Właściwie mieszkałem bardziej na dworze niż w domu. Aktualnie uprawiam biegi przełajowe, trenuję w siłowni i jeżdżę na rowerze. Wiem, że kiedyś chciałbym wrócić na wieś.

Artykuł pochodzi z kategorii: M jak miłość

Agencja W. Impact

Polecamy

Reklama

Skomentuj artykuł: Oto prawdziwa ukochana Mikołaja Roznerskiego!

Wasze komentarze: 13,

przeczytane przez: 38 osób Dodaj komentarz