Reklama

Reklama

Newsy

Powiedzieli sobie "tak"!

Środa, 26 października 2011 (11:08)
Więcej na temat: Rafał Mroczek

W dniu ślubu Pawła (Rafał Mroczek) i Joanny (Agnieszka Więdłocha) na jaw wyjdą historie, które o mały włos nie udaremnią zawarcia przez nich małżeństwa.

Zdjęcie

  Paweł i Joanna nie spodziewali się, że ich uroczystość będzie miała tak burzliwy i emocjonalny przebieg. /Agencja W. Impact
  Paweł i Joanna nie spodziewali się, że ich uroczystość będzie miała tak burzliwy i emocjonalny przebieg.
/Agencja W. Impact

Stara miłość nie rdzewieje...

liczba zdjęć: 13

Kilka godzin przed wyjazdem do Urzędu Stanu Cywilnego Joannę niespodziewanie odwiedzi Jan (Bartek Świderski), jej były ukochany.

Reklama

- Właśnie dostałem rozwód - poinformuje ją.

- I chcę cię poślubić!

Początek końca?

Na widok Jana Zduński będzie bliski zawału serca. Były facet Joanny kojarzy mu się - słusznie zresztą - z kłopotami. Na szczęście dla niego dziewczyna odrzuci spóźnione oświadczyny przystojnego profesora.

- Kocham tylko ciebie! - zapewni Pawła, a on jej uwierzy. Tyle że Jan się nie podda. Aby nie dopuścić do ślubu, o planach Joanny poinformuje jej matkę Laurę, w roli której zobaczymy Beatę Rybotycką.

Ta nieoczekiwanie pojawi się w USC, by przekonać córkę do powrotu do Jana.

- Jestem na jego utrzymaniu! - obwieści.

- A ty robisz mi taki numer, że wychodzisz za innego? Za twoje mieszkanie zapłacił też Jan!

W nowym gniazdku

Mimo kłótni z matką, Joanna nie zrezygnuje ze ślubu z Pawłem, który w ostatniej chwili zmieni zdanie i zaprosi na uroczystość swoją mamę Marię (Małgorzata Pieńkowska). Świadkami młodych będą oczywiście Piotrek (Marcin Zduński) i Kinga (Katarzyna Cichopek). Na ślub wproszą się ponadto: Mirka (Andżelika Piechowiak), Irek (Maciej Jachowski) oraz Kuba Ziober (Przemysław Cypryański).

Życzenia nowożeńcom złożą także Sylwia (Anna Gzyra) i Janek (Jacek Lenartowicz). Noc poślubną państwo młodzi spędzą już w nowym mieszkaniu. Tymczasem ślub z oddali będzie obserwował Jan. Wszystko wskazuje na to, że ten niezrównoważony mężczyzna nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i może okazać się naprawdę groźny.

Pytanie, czy będzie w stanie zagrozić trwałości małżeństwa Joanny i Pawła, pozostaje otwarte...

Paweł poślubi Joannę w 868. odcinku.

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Artykuł pochodzi z kategorii: M jak miłość

Świat Seriali

Polecamy

Reklama

Skomentuj artykuł: Powiedzieli sobie "tak"!

Wasze komentarze: 27,

przeczytane przez: 40 osób Dodaj komentarz