Reklama

Reklama

Galerie - Na dobre i na złe

 • "Na dobre i na złe": Sensacja! Wielkie pojednanie Hany i Piotra!

  6 zdjęć
  Finał 16. sezonu „Na dobre i na złe“ zapowiada się naprawdę zaskakująco, żeby nie powiedzieć sensacyjnie! Dowód? Nastąpi happy end w wątku Hany (Kamilla Baar) i Piotra (Marek Bukowski)! Poznaj szczegóły!
 • To oni stworzyli Leśną Górę

  10 zdjęć
  Dla wielu aktorów, którzy pojawili się w najpopularniejszym polskim serialu medycznym, stał się on przepustką do dalszej kariery. Niektórzy grają w nim do dziś i nie narzekają na brak innych propozycji. 600. odcinek zostanie wyemitowany 20 maja. To świetny moment na garść wspomnień.
 • "Na dobre i na złe": Poznajcie Szczepana!

  10 zdjęć
  W kolejnym, 586. odcinku "Na dobre i na złe", w Leśnej Górze pojawi się nowy bohater…z mopem w ręku! Szczepan Lipski - sympatyczny salowy, który zaprzyjaźni się z Zuzą i Agatą. A do obsady dołączy Kamil Kula, którego wcześniej widzowie mogli oglądać m.in. w serialu "Hotel 52". Chcecie poznać go bliżej? Zapraszamy do nowej galerii!
 • Rysiek z “Klanu” w Leśnej Górze!

  15 zdjęć
  Ujawniamy, że Piotra Cyrwusa zobaczymy w 587. odcinku “Na dobre i na złe” (emisja w środę 18 lutego o godz. 20.40 w TVP2). Grany przez niego bohater – bezdomny Eugeniusz Bodzio – zostanie jednym z pacjentów słynnego szpitala w Leśnej Górze. Trafi tu z zapaleniem płuc i ranami na nogach. Bezdomny - mimo kategorycznego zakazu - zacznie spacerować po korytarzach, zupełnie nieświadomy tego, że zaraża innych pacjentów! Eugeniusz wpadnie na Falkowicza (Michał Żebrowski), który po przeszczepie nerki będzie miał obniżoną odporność. Szykują się poważne kłopoty...
 • Ostatnia rola Krysytny Feldman

  10 zdjęć
  Ostatnią rolą aktorki Krystyny Feldman była pacjentka - babcia, która zamartwia się sercowymi kłopotami swojego wnuka Michała w serialu"Na dobre i na złe". Jako energiczna pani Kazia przekonywała doktora Pawicę, by wygłosił "Michałkowi" (który ma już lat trzydzieści...) pogadankę o pszczółkach, bocianach... I ogólnie o tym, jak to dorosły chłopiec powinien sobie znaleźć dziewczynę. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z tego odcinka.
 • "Na dobre i na złe": Panna młoda w akcji

  6 zdjęć
  Zapraszamy na 574. odcinek "Na dobre i na złe", w którym Wiktoria - tuż przed ślubem - kupi w końcu białą suknię…
 • „Na dobre i na złe”: Śmierć Romy

  12 zdjęć
  Dramatyczne chwile czekają Adama (Grzegorz Daukszewicz), bo z życiem pożegna się jego ukochana Roma (Marta Juras). W naszej galerii znajdziecie fotosy z ostatnich – szczęśliwych - chwil w życiu Romy i Adama.
 • Przedślubne kłopoty Wiki!

  11 zdjęć
  Wiki (Katarzyna Dąbrowska) ledwo zdąży na własny ślub z Tomaszem (Ireneusz Czop). Wcześniej pozwoli sobie na chwile uniesienia w ramionach Adama (Grzegorz Daukszewicz) i wpadnie do szpitala, by uratować pacjentowi rękę.
 • Antek z "M jak miłośc" w Leśnej Górze!

  8 zdjęć
  W 570 odcinku "Na dobre i na złe" gościnnie wystąpi Jakub Jankiewicz (który w naszym serialu gra syna Ewy). Tym razem młody aktor wcieli się w chorego na mukowiscydozę chłopca - Stasia - który zaprzyjaźni się z doktorem Rzepeckim i jego narzeczoną: ordynator Wiktorią Consalidą. Mały pacjent wyzna, że chciałby zostać w przyszłości chirurgiem… A Wiktoria, by spełnić jego marzenie, na jeden dzień zaprosi Stasia na swój oddział. Chłopiec będzie podglądał pracę lekarzy i zajrzy nawet na blok… Jak spodoba mu się w szpitalu? Ciekawych zapraszamy do TVP2 - już w najbliższą środę, 15 października, o godz. 20:40!
 • Kreacje Bachledy-Curuś z Gdyni. Hit czy kit?

  10 zdjęć
  Choć Alicja Bachleda-Curuś, czyli niezapomniana Ania Bochenek z „Na dobre i na złe”, podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni nie wyglądała jak gwiazda z Hollywood, paparazzi polowali na nią bez przerwy. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia Alicji z Festiwalu. Jak oceniacie jej kreację z czerwonego dywanu?