Reklama

Reklama

Galerie - Na dobre i na złe

 • Ostatnia rola Krysytny Feldman

  10 zdjęć
  Ostatnią rolą aktorki Krystyny Feldman była pacjentka - babcia, która zamartwia się sercowymi kłopotami swojego wnuka Michała w serialu"Na dobre i na złe". Jako energiczna pani Kazia przekonywała doktora Pawicę, by wygłosił "Michałkowi" (który ma już lat trzydzieści...) pogadankę o pszczółkach, bocianach... I ogólnie o tym, jak to dorosły chłopiec powinien sobie znaleźć dziewczynę. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z tego odcinka.
 • "Na dobre i na złe": Panna młoda w akcji

  6 zdjęć
  Zapraszamy na 574. odcinek "Na dobre i na złe", w którym Wiktoria - tuż przed ślubem - kupi w końcu białą suknię…
 • „Na dobre i na złe”: Śmierć Romy

  12 zdjęć
  Dramatyczne chwile czekają Adama (Grzegorz Daukszewicz), bo z życiem pożegna się jego ukochana Roma (Marta Juras). W naszej galerii znajdziecie fotosy z ostatnich – szczęśliwych - chwil w życiu Romy i Adama.
 • Przedślubne kłopoty Wiki!

  11 zdjęć
  Wiki (Katarzyna Dąbrowska) ledwo zdąży na własny ślub z Tomaszem (Ireneusz Czop). Wcześniej pozwoli sobie na chwile uniesienia w ramionach Adama (Grzegorz Daukszewicz) i wpadnie do szpitala, by uratować pacjentowi rękę.
 • Antek z "M jak miłośc" w Leśnej Górze!

  8 zdjęć
  W 570 odcinku "Na dobre i na złe" gościnnie wystąpi Jakub Jankiewicz (który w naszym serialu gra syna Ewy). Tym razem młody aktor wcieli się w chorego na mukowiscydozę chłopca - Stasia - który zaprzyjaźni się z doktorem Rzepeckim i jego narzeczoną: ordynator Wiktorią Consalidą. Mały pacjent wyzna, że chciałby zostać w przyszłości chirurgiem… A Wiktoria, by spełnić jego marzenie, na jeden dzień zaprosi Stasia na swój oddział. Chłopiec będzie podglądał pracę lekarzy i zajrzy nawet na blok… Jak spodoba mu się w szpitalu? Ciekawych zapraszamy do TVP2 - już w najbliższą środę, 15 października, o godz. 20:40!
 • Kreacje Bachledy-Curuś z Gdyni. Hit czy kit?

  10 zdjęć
  Choć Alicja Bachleda-Curuś, czyli niezapomniana Ania Bochenek z „Na dobre i na złe”, podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni nie wyglądała jak gwiazda z Hollywood, paparazzi polowali na nią bez przerwy. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia Alicji z Festiwalu. Jak oceniacie jej kreację z czerwonego dywanu?
 • "Na dobre i na złe": Doktor "Potencja" rusza do akcji

  8 zdjęć
  W szpitalu zjawia się nowy rezydent, Klaudia szaleje na parkiecie... a Przemek chce hodować pieczarki! Zapraszamy na nowe fotostory i 567. odcinek "Na dobre i na złe". Co tym razem wydarzy się w serialu?
 • "Na dobre i na złe": Gdy powraca nadzieja…

  7 zdjęć
  Przemek traci pracę, Falkowicz walczy o życie, a Witek otwiera w końcu oczy… Zapraszamy na spotkanie z bohaterami "Na dobre i na złe" - i fotostory z 566. odcinka!
 • Zbigniew Zamachowski w “Na dobre i na złe”

  11 zdjęć
  W naszej galerii znajdziecie fotosy z 565. odcinka “Na dobre I na złe” z udziałem Zbigniewa Zamachowskiego.
 • "Na dobre i na złe": Praca w Leśnej Górze wre!

  10 zdjęć
  Lekarze z Leśnej Góry powracają! 3 września na antenie TVP2 znów pojawią się bohaterowie jednego z najbardziej popularnych seriali w Polsce: „Na dobre i na złe”.