Reklama

Reklama

Newsy

Anna Karczmarczyk i Kamil Kula parą?

Poniedziałek, 4 marca 2013 (08:16)

Do Kamila Kuli, czyli Igora Szweda z "Hotelu 52", skrycie wzdycha mnóstwo zauroczonych jego talentem i urodą fanek. Na próżno... Miejsce w sercu i u boku przystojnego aktora jest już bowiem zajęte!

Zdjęcie

Anna Karczmarczyk i Kamil Kula /Agencja W. Impact
Anna Karczmarczyk i Kamil Kula
/Agencja W. Impact

Piękna z nich para

liczba zdjęć: 11

Anna Karczmarczyk, czyli Ola z "Na dobre i na złe", była jedną z wielu serialowych gwiazd, które przyszły do stołecznego Teatru Komedia na premierę polskiej inscenizacji broadwayowskiego hitu "Klatka wariatek" ("La Cage Aux Folles"). Ania, jak się okazało po spektaklu, miała bardzo ważny powód, by spędzić sobotni wieczór w teatrze - tego dnia bowiem debiutował przed warszawską publicznością ukochany aktorki, znany z "Hotelu 52" przystojniak, Kamil Kula.

Tego, że Ania i Kamil są parą, nietrudno się było domyślić, przyglądając się im podczas bankietu, jaki odbył się po premierze. Wpatrzeni w siebie i szczęśliwi nie odstępowali się nawet na krok!

Reklama

Trzeba przyznać, że już dawno na stołecznych salonach nie pojawiła się tak urocza i piękna para. Na razie ani Ania, ani Kamil nie chcą opowiadać publicznie o tym, co ich łączy. Nie kryją jednak, że są sobą oczarowani.

Kamil Kula, ubiegłoroczny absolwent Akademii Teatralnej, znany jest widzom przede wszystkim z roli Igora Szweda z "Hotelu 52". Anna Karczmarczyk, młodsza od niego o dwa lata, może się już poszczycić kreacjami w serialach "Na Wspólnej", "M jak miłość", "Przystań", "Siła wyższa" oraz w filmach "Galerianki" i "Weekend". Ostatnio dołączyła do obsady serialu "Na dobre i na złe". Oboje są niezwykle uzdolnieni i z pewnością już niedługo będzie o nich bardzo głośno nie tylko ze względu na to, że są razem...

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak prezentują się razem Anna Karczmarczyk i Kamil Kula. Prawda, że piękna z nich para?

Artykuł pochodzi z kategorii: Na dobre i na złe

Agencja W. Impact

Polecamy

Reklama

Skomentuj artykuł: Anna Karczmarczyk i Kamil Kula parą?

Wasze komentarze: 20,

przeczytane przez: 128 osób Dodaj komentarz