Reklama

Reklama

Newsy

Antek Królikowski w Leśnej Górze

Piątek, 26 lutego 2010 (10:35)

21-letni Antoni Królikowski, widzom seriali doskonale znany m. in. z "Domu nad rozlewiskiem", "39 i pół" i "Czasu honoru", wystąpi w "Na dobre i na złe". W jakiej roli?

Zdjęcie

  Czy bohater Antka Królikowskiego zostanie słusznie oskarżony o kradzież? I czy rzeczywiście symuluje? /Agencja W. Impact
  Czy bohater Antka Królikowskiego zostanie słusznie oskarżony o kradzież? I czy rzeczywiście symuluje?
/Agencja W. Impact

Zdjęcie

   

Zdradzamy, że to będzie gościnny, jednorazowy występ syna znanej pary aktorów, Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej (Grażyna w "Klanie") i Pawła Królikowskiego (Kusy w "Ranczu").

Młody Królik, jak mówią o nim w filmowym światku, trafi jako pacjent na izbę przyjęć do szpitala w Leśnej Górze. Zanim to jednak nastąpi, jego bohater wybierze się do pubu. Tam będzie udawał głuchoniemego, żeby sprzedać breloczki. Złośliwy los sprawi, że zostanie oskarżony o kradzież torebki jednej z kobiet. Dojdzie do szarpaniny między nim a ochroniarzem. Po tej przepychance uznany za złodzieja chłopak poskarży się, że bodyguard coś mu złamał. Wtedy zostanie odwieziony przez policję do Leśnej Góry.

Reklama

Ale to jeszcze nie wszystko. Niespodziewanie chłopak podejmie próbę ucieczki ze szpitala i wówczas policjanci zarzucą mu symulowanie złamania. Z izby przyjęć trafi więc prosto do aresztu. Czy naprawdę nic mu nie dolega? Przekonamy się o tym, oglądając 398. odcinek "Na dobre i na złe" (emisja w piątek 26 lutego) .

Antek Królikowski w Leśnej Górze

liczba zdjęć: 16

Artykuł pochodzi z kategorii: Na dobre i na złe

Agencja W. Impact

Polecamy

Reklama

Skomentuj artykuł: Antek Królikowski w Leśnej Górze

Wasze komentarze: 1,

Dodaj komentarz