Reklama

Reklama

Newsy

“Na dobre i na złe": Przemek oświadczy się Oli!

Poniedziałek, 16 grudnia 2013 (08:34)
Więcej na temat: Na dobre i na złe

Gdy tylko Przemek (Marcin Rogacewicz) dowie się, że będzie miał dziecko z Olą (Anna Karczmarczyk), niespodziewanie zrezygnuje z wyjazdu na misję do Sudanu. Zostanie w Polsce, by być z ukochaną! Poznaj szczegóły!

Zdjęcie

Przemek sam wpadnie na to, że Ola jest w ciąży właśnie z nim. Będzie czuwał przy niej do chwili, gdy dziewczyna odzyska świadomość. Bez wahania postanowi zostać w Polsce, by wesprzeć Pietrzakównę /Agencja W. Impact
Przemek sam wpadnie na to, że Ola jest w ciąży właśnie z nim. Będzie czuwał przy niej do chwili, gdy dziewczyna odzyska świadomość. Bez wahania postanowi zostać w Polsce, by wesprzeć Pietrzakównę
/Agencja W. Impact


Jakkolwiek nie patrzeć, ciąża Oli Pietrzak wywróci do góry nogami wszystkie życiowe plany doktora Zapały, który będzie już w stu procentach gotowy do wyjazdu na charytatywną misję do Afryki. Mało tego, korzystając z pomocy Zuzy (Julia Kamińska), spakuje się i urządzi wyprzedaż swoich rzeczy! Za namową nowej dziewczyny postanowi nawet pozbyć się gitary, którą wystawi na aukcji w internecie! Na szczęście później odkryje, że wylicytowała ją jegio siostra Hana (Kamilla Baar).

Reklama

Plotka o ciąży

Zdradzamy, że przyjaciele ze szpitala w Leśnej Górze zorganizują dla Zapały przyjęcie pożegnalne, na które lekarz ostatecznie nie dotrze. A Zuza - pewna wpływu, jaki ma na Przemka - otwarcie posprzecza się z Wiktorią (Katarzyna Dąbrowska). Z kolei Hana ponownie spróbuje przekonać Olę, by powiedziała Przemkowi o dziecku. Niestety, bez skutku. Jej sekret zdradzi koledze Wiktoria - plotkując w trakcie wspólnej operacji. Consalida sama zauważy ciążę stażystki, lecz nie domyśli się, kto jest ojcem.

Tort, cukrzyca ciążowa i hipoglikemia

Tymczasem Ola zje kawałek tortu przeznaczonego na przyjęcie dla Przemka. Dostanie torsji i nagle straci przytomność. Przyjaciółkę znajdzie w łazience Klaudia (Julia Wyszyńska) i od razu wezwie na pomoc Hanę. Lekarka zdiagnozuje cukrzycę ciążową i  hipoglikemię, bardzo niebezpieczną dla dziecka.

Przemek sam wpadnie na to, że Ola jest w ciąży właśnie z nim. Będzie czuwał przy niej do chwili, gdy dziewczyna odzyska świadomość. Bez wahania postanowi zostać w Polsce, by wesprzeć Pietrzakównę.

Groźby Zuzy i zastępstwo Witka

Zapała stanie w obliczu poinformowania Zuzy zarówno o swojej decyzji, jak i o przyszłym ojcostwie. Lekarka zareaguje wybuchem wściekłości. Jednocześnie zapowie, że Zapała musi zwrócić wszystkie pieniądze, które zainwestowano w niego przed misją.

Przemek nie przejmie się tym zanadto i... poprosi Olę o rękę. Nastąpi to w 545. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 29 stycznia). A pierwszą osobą, której wyzna, że dla Oli i dziecka postanowił zostać w Polsce, będzie Latoszek (Bartosz Opania). Zapała wspomni przy okazji, że potrzebuje pożyczki, bo musi zwrócić pieniądze za swoje szkolenie, bilet lotniczy i sprzęt. Doda też, że nie będzie musiał nic płacić, jeśli w ciągu kilku godzin znajdzie dla siebie zastępstwo. Witek, który wciąż nie umie poradzić sobie z utratą rodziny, postanowi wyjechać na misję zamiast kolegi.

Niestety, w kolejnych odcinkach Olę i Przemka czekają ciężkie chwile. Powód? Hana nie będzie mogła im zagwarantować, że dziecko urodzi się zdrowe, bo przez cukrzycę grożą mu wady rozwojowe.

Zdjęcie

Przemek będzie czuwał przy Oli dzień i noc. Dopiero, kiedy dowie się, że może ją stracić, zrozumie, że znaczy dla niego bardzo wiele. /Agencja W. Impact
Przemek będzie czuwał przy Oli dzień i noc. Dopiero, kiedy dowie się, że może ją stracić, zrozumie, że znaczy dla niego bardzo wiele.
/Agencja W. Impact

Zdjęcie

Dlatego nie będzie już dłużej zwlekał i... oświadczy się Oli! /Agencja W. Impact
Dlatego nie będzie już dłużej zwlekał i... oświadczy się Oli!
/Agencja W. Impact

Zdjęcie

Zamiast Przemka na misję do Somalii poleci Latoszek! /Agencja W. Impact
Zamiast Przemka na misję do Somalii poleci Latoszek!
/Agencja W. Impact

Artykuł pochodzi z kategorii: Na dobre i na złe

Agencja W. Impact

Polecamy

Reklama

Skomentuj artykuł: “Na dobre i na złe": Przemek oświadczy się Oli!

Wasze komentarze (138)

Dodaj komentarz
Olka230

Olka230 -

Z jednej strony to dobrze, że Wiki powiedziała Przemkowi o tym, że Ola jest w ciąży. Ale z drugiej to źle, ponieważ teraz powoli będzie się kończyć wątek Oli i Przemka. To dobrze, że Przemek nie wyjechał na tą jakąś gupią misję i zostawił Zuzę, a został z Olą i dzieckiem. Bukiet kwiatów i pierścionek!!! Czego może chcieć więcej dziewczyna w ciąży??? Szkoda, że ponoć ich dziecko ma być chore?!

Natalka

~Natalka -

Współczuję Oli. Mam nadzieję że ona przeżyje i oczywiście jej dziecko też.

D.K

~D.K -

Odnoszę nieodparte wrażenie, że niektórzy serio za bardzo przeżywają. Z całym szacunkiem, ale to tylko serial ... uwielbiam go - to jasne, ale nie dajmy się zwariować ;D. To, że Anna Kaczmarczyk dostała taką, a nie inną rolę, nie oznacza, żeby ją wyzywać od jakiś brzydkich, krzywych zębów itp, bo dziewczyna z niej mega ładna akurat! No tak czy siak, wątek trochę zakręcony, Ola mogła by mieć czasami w sobie więcej życia, ale i tak jestem za Parą "Ola&Przemek" w serialu więc trzymam kciuki :D

dfhk

~dfhk -

dobrze że Wiki powie Przemkowi o ciaży Olki bo ta ciapa Olka by chyba nie powiedziała prędzej by uciekła ze szpitala

takapolityka

~takapolityka -

Ta cała aktorka co gra tą kluskowatą olkę to w ogóle grać nie umie. W ostatnim odcinku jak płakała to miałam wrażenie, że się śmieje.

martyna02002

martyna02002 -

no i dobrze wybral

kinga.23

~kinga.23 -

ludziska co wy od nich chcecie?! jak wam się nie podoba to nie komentujcie! Ja uważam że dobrze się stało mimo przeciwności losu. Ola bardziej pasuje do Przemka niż Zuzka.

bhuuuuu

~bhuuuuu -

Nie ma bardziej nudnej i mdlej postaci w tym serialujak ta dupowata Ola!Czy Przemek o takiej zonie marzy?!Na pewno nie,rzuci ja szybko .....

zla.pl

~zla.pl -

Wywalić Kamińską z serialu. Nie da się tego znieść.

Moka

~Moka -

Oświadczyny to trochę naciągany wątek... Co do wyjazdu, to że wyjeżdża Zuza to wielka ulga (nie znoszę postaci a za aktorką i jej sposobem "grania" też nie przepadam) ale Latoszka szkoda, nie najgorzej gra i ma postać fajnego faceta;):)- może wróci?