Reklama

Reklama

Newsy

Oto mąż Hany!

Wtorek, 16 października 2012 (07:09)

Niebawem Piotr (Marek Bukowski) zerwie z Haną (Kamila Baar), bo niespodziewanie okaże się, że jej mąż James (Jake Michaels) wcale nie został zamordowany! On żyje! I na dodatek jest pacjentem szpitala w Leśnej Górze!

Zdjęcie

James (Jake Michaels) /Agencja W. Impact
James (Jake Michaels)
/Agencja W. Impact
Przypomnijmy, że Hana była święcie przekonana, że jej mąż został brutalnie zamordowany! W 475. odcinku dostała z Nigerii urnę z jego prochami oraz certyfikat poświadczający śmierć Jamesa Coldwella.

Reklama

Tymczasem niespodziewanie na jaw wyjdzie, że NN, który leży w Leśnej Górze, to mąż Hany! Jamesa Coldwella zagra Jake Michaels. Jego prawdziwą tożsamość poznamy w 497. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 31 października). Rozpozna go Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz).

Gdy James usłyszy głos Hany, spróbuje wstać, ale upadnie i straci przytomność...

Po upadku u nieprzytomnego Coldwella zostanie zdiagnozowany krwiak mózgu. Piotr zdecyduje się na trepanację czaszki. Hana z Leną (Anita Sokołowska) będą świadkami tej operacji przez szybę.

Dodajmy, że Hana długo nie przyjmie do wiadomości, że NN to James. Przekona ją dopiero obrączka na palcu mężczyzny. A gdy Piotr pozna dramatyczną prawdę, powie, że to... koniec jego związku z Haną.

Artykuł pochodzi z kategorii: Na dobre i na złe

Agencja W. Impact

Polecamy

Reklama

Skomentuj artykuł: Oto mąż Hany!

Wasze komentarze (22)

Dodaj komentarz
babcia

~babcia -

Co maz hany ukrywa kim on tak naprawde jest . Szkoda mi Hany

gf

~gf -

I po co to wstawili ? . Bezsensu .. Pioyr i Hanna do siebie pasowali a, nie jakieś teraz flaki będą .

Bridget

~Bridget -

Dajcie spokój. James przyjechał do Polski, bo SZUKAŁ HANY i po prostu kiedy już był tak blisko zdarzył się ten wypadek, no więc dali go do najbliższego szpitala czyli do LG. Hana i James ♥ Wiki i Piotr ♥ Falkowicz i Magda niech spadają.

Aga

~Aga -

Porażka z Afryki do Europy i to jeszcze akurat do Szpitala w Lesniej Górze ?! TOTALNE S F!!!! To jest już jak bajka bo pokazują rzeczy nierealne w normalnym życiu

gość

~gość -

ale brzydol !!!!!!!!!!!!!! lubię ten program ale on to wszystko psuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To ja

~To ja -

Piotr i Hana rozejdą się? Ufff... nareszcie. Zupełnie nijaka para. Soszyńska wraca? Kolejna żenada, chociaż można się było tego kiedyś spodziewać. Gawryło przez to niezdecydowanie co do kobiet stał się wręcz irytujący. Po odejściu Zośki, w której się autentycznie zakochał, to "uczucie" do Hany, a potem znowu odgrzewane "uczucie" do Soszyńskiej odbiera mu wiarygodność w sprawach sercowych. Jeśli ma zniknąć z serialu na dobre, to niech się tak stanie, bo nie sprawia mi już przyjemności oglądanie tej postaci. Bye, bye Piotr.

Mańka

~Mańka -

To wszystko fajnie, ale.................. doktorze Kubo Burski i doktor Zosia Burska - wróćcie!!!!!! Brakuje Was!!! W ogóle strasznie tęskno mi za "starymi" bohaterami serialu. Gdzie się podziała doktor Monika Zybert (J.Fraszyńska), pielęgniarka Marta (K.Bujakiewicz), doktor Pawica (A.Zieliński), profesor Zybert (M.Opania) i tak dalej..... Coraz mniej doktora Latoszka (B.Opania). Szkoda.............

abc

~abc -

Marimar, nie poddawaj się. Wszystko w tym serialu jest możliwe. Magda na stałe, ale niekoniecznie. Nie wiem, czy produkcja chciałby aktorkę, która obskoczyła wszystkie możliwe seriale dookoła. Być może, że to celowy zabieg. Bohater nie może ułożyć sobie życia, bez ostatecznego rozliczenia się z przeszłością. A czy można budować sobie przyszłość z oszustwem w tle? Dla dziecka jest w stanie zrobić prawie wszystko, ale nie wszystko;)

Dorota

~Dorota -

"Pozna go po obrączce"... Ale bujda na kółkach. Pacjenci w takim stanie od razu po przyjęciu do szpitala mają zdejmowane obrączki i inne rzeczy. Ale cóż... To tylko serial w którym wszystko jest idealne...

milagros

milagros -

Hana zaczela romans z Piotrem a tu jej nagle taka niespodzianka wyskoczy