Reklama

Reklama

Na dobre i na złe
Odcinek 548 / Cień szansy

Rok produkcji: 2014 Czas trwania: 49 min Kategoria:

Występują: Agnieszka Judycka, Anita Sokołowska, Radosław Krzyżowski, Anna Karczmarczyk, Artur Żmijewski, Bartosz Opania, Dariusz Jakubowski, Edyta Jungowska, Emilia Komarnicka, Ewa Kasprzyk, Ewa Serwa, Grażyna Zielińska, Grzegorz Daukszewicz, Jan Wieczorkowski, Jolanta Fraszyńska, Julia Wyszyńska, Kamilla Baar, Katarzyna Dąbrowska, Marcin Rogacewicz, Marcin Zacharzewski, Marek Bukowski, Maria Góralczyk, Marian Opania, Małgorzata Foremniak, Małgorzata Zajączkowska, Michał Żebrowski, Piotr Garlicki, Radosław Krzyżowski, Rafał Fudalej, Redbad Klijnstra, Robert Koszucki, Anita Sokołowska, Kamila Baar, Katarzyna Dąbrowska, Marcin Rogacewicz, Marek Bukowski, Piotr Garlicki, reżyseria: Grzegorz Lewandowski, scenariusz: Maria Ciunelis

Lena przyjeżdża do Leśnej Góry, by rozmówić się z Latoszkiem. 7iO6FKj1Q97 Dopiero od kolegów dowiaduje się, że mąż wyjechał na misję do Afryki. Tymczasem okazuje się, że Witek wrócił do Polski. Mężczyzna jest ciężko ranny. Van Graaf wypytuje Falkowicza o Młodego, którego razem operowali. Interesuje go adres pacjenta, data urodzenia i okoliczności, w jakich doszło do urazu. Podejrzewa, że profesor coś przed nim ukrywa. Kocul w obawie, że dociekliwy lekarz sprowadzi na nich kłopoty, próbuje zmusić Falkowicza, by jak najszybciej wypisał Młodego ze szpitala. Agata idzie z Wiki do centrum handlowego. Razem ratują życie mężczyźnie, który w czasie zakupów dostał zawału serca. Przy okazji poznają dziennikarza zbierającego materiały do nowego programu o udzielaniu pierwszej pomocy. W tym czasie do szpitala w Leśnej Górze trafia mężczyzna, który uległ wypadkowi w browarze. Chirurdzy muszą usunąć z ciała pacjenta kilkadziesiąt odłamków szkła.

Reklama

Artykuł pochodzi z kategorii: Na dobre i na złe

 

Reklama

Skomentuj artykuł: Cień szansy

Wasze komentarze (4)

Dodaj komentarz
-

~- -

co to za komentarz ktoś dodał jest głupi i powinien być usunięty z tym:skoro przyjechała to niech zaraz wsiada w pociąg i odjeżdża nie chcemy już jej oglądać taka sztuczna i męcząca mdła postać ten komentarz powinien być usunięty jest głupi i beznadziejny kto to taki dodał.

ewa

~ewa -

wnętrze tego serialu teraz tych odcinków-nowych co są teraz w ,,na dobre i na złe" to takie samo jak w serialu ,,moda na sukces'" tylko polska wersja bo na dobre i na złe to w końcu polski serial ale wnętrze ,,mody na sukces'' po prostu druga moda na sukces".

-

~- -

cholera dlaczego ten odcinek ma na plusie że fajny 65% jak powinien mieć na plusie 13% a na minusie dlaczego ma że 35% że nie fajny powinien mieć więcej na minusie procenta 87% na minusie że nie fajny odcinek.

widz

~widz -

Skoro przyjechała to niech zaraz wsiada w pociąg i odjeżdża ! Nie chcemy już jej oglądać ! Taka sztuczna męcząca mdła postać.