Reklama

Reklama

Na dobre i na złe
Odcinek 553 / Ostatnia szansa

Rok produkcji: 2014 Czas trwania: 48 min Kategoria:

Występują: Agnieszka Judycka, Radosław Krzyżowski, Anna Karczmarczyk, Artur Żmijewski, Bartosz Opania, Dariusz Jakubowski, Edyta Jungowska, Emilia Komarnicka, Ewa Kasprzyk, Ewa Serwa, Grażyna Zielińska, Grzegorz Daukszewicz, Jan Wieczorkowski, Jolanta Fraszyńska, Julia Wyszyńska, Kamilla Baar, Katarzyna Dąbrowska, Marcin Rogacewicz, Marcin Zacharzewski, Marek Bukowski, Maria Góralczyk, Marian Opania, Małgorzata Foremniak, Małgorzata Zajączkowska, Michał Żebrowski, Piotr Garlicki, Radosław Krzyżowski, Rafał Fudalej, Redbad Klijnstra, Robert Koszucki, Anita Sokołowska, Anita Sokołowska, Kamila Baar, Katarzyna Dąbrowska, Marcin Rogacewicz, Marek Bukowski, Piotr Garlicki, scenariusz: Ewa Popiołek

Kinga zabiera Falkowicza z laboratorium, w którym doszło do wybuchu. 7iO6FKj1Q97 Nie chce, by męża przesłuchiwała policja. Od wypadku Falkowicz ma problemy z pamięcią. Wiktoria umawia się na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie posady w Gorzowie. Zgadza się, by na spotkanie zawiózł ją dawny kolega, Tomasz Rzepecki, który tego dnia zjawił się w Leśnej Górze. Po drodze dochodzi do groźnego incydentu. Consalida nieświadomie zjada truciznę. Paula niebawem wychodzi ze szpitala. Dziewczyna nie radzi sobie z opieką nad noworodkiem. Podrzuca dziecko Hanie. W międzyczasie na oddział doktor Goldberg trafia Maryla. Kobieta zaszła w ciążę, by ratować chorą na białaczkę corkę.

Reklama

Artykuł pochodzi z kategorii: Na dobre i na złe

 

Reklama

Skomentuj artykuł: Ostatnia szansa

Wasze komentarze (4)

Dodaj komentarz
adam

~adam -

dlaczego ten odcinek ma na plusie ze fajny odcinek 57% a na minusie że nie fajny odcinek tylko głupi ma tylko 43% jak powinien mieć 10% na plusie że fajny odcinek a na minusie że niefajny odcinek tylko głupi 90%.

mariusz

~mariusz -

dlaczego według komentarzy jest ocen 12 tego odcinka jak powinno być 2 i przy zaznaczaniu na plus lub na minus czemu jest 63% na plus że fajne jak powinno być 11% na plus że jest fajne a nie 63% na plus że fajne a resztę na minus 89% że nie fajny odcinek.

andrzej

~andrzej -

według komentarzy i nie komentarzy ocen tego odcinka powinno być 5 i przy zaznaczaniu na plus lub na minus to powinno być na plus 7% że fajny a resztę na minus% że nie fajny odcinek.

~ linka~

~~ linka~ -

Kiedy można zobaczyć zwiastun tego odcinka 553??