Reklama

Reklama

Na dobre i na złe
Odcinek 463 / Oświadczyny

Rok produkcji: 2011 Kategoria:

Występują: Agnieszka Judycka, Andrzej Bienias, Redbad Klijnstra, Radosław Krzyżowski, Andrzej Zieliński, Anita Sokołowska, Anna Stępień, Artur Żmijewski, Barbara Lauks, Bartosz Obuchowicz, Bartosz Opania, Beata Ścibakówna, Dariusz Jakubowski, Edyta Jungowska, Emilia Komarnicka, Emilia Komarnicka, Ewa Kasprzyk, Jagoda Szaluś, Jolanta Fraszyńska, Katarzyna Bujakiewicz, Katarzyna Dąbrowska, Krystian Wieczorek, Krzysztof Kuliński, Magdalena Górska, Marcin Rogacewicz, Marek Bukowski, Marian Opania, Matylda Damięcka, Małgorzata Foremniak, Małgorzata Zajączkowska, Piotr Garlicki, Radosław Krzyżowski, Rafał Fudalej, Redbad Klijnstra, Robert Koszucki, Tomasz Sobczak, Zbigniew Waleryś, Zdzisław Kuźniar, Łukasz Matecki, Anita Sokołowska, Edyta Jungowska, Ewa Kasprzyk, Kamila Baar, Małgorzata Foremniak, reżyseria: Jerzy Sztwiertnia, Jerzy Sztwiertnia, scenariusz: Joanna Olczakówna

Zdjęcie

Oświadczyny
Oświadczyny
Sambor i Krzyś są świadkami wypadku na budowie. 7iO6FKj1Q97 Sambor razem z synem jedzie do szpitala operować rannych. Van Graaf jest niezadowolony, że Michał naraził dziecko na stres. Daje mu do zrozumienia, że teraz on z żoną decydują o losie Krzysia. Nina ma pomysł jak wyciągnąć Sambora z kłopotów. Składa mu propozycję... matrymonialną. Rzeźbiarz Damian spadł z rusztowania i ma złamany kręgosłup. Okazuje się, że wypadek uratował mu życie. W szpitalu trwa kurs przekazywania złych wiadomość pacjentom. Wiki uważa, że to strata czasu. Jednak gdy staje przed śmiertelnie chorą pacjentką - tchórzy. W Leśnej Górze zaczyna pracę nowa patomorfolog - Kinga. Lena i Latoszek czekają na wyniki badań genetycznych dziecka. Dowiadują się między innymi, że będą mieli syna. Szpital funkcjonuje bez dyrektora medycznego. Tretter nie ma zamiaru powracać na to stanowisko.

Reklama

Artykuł pochodzi z kategorii: Na dobre i na złe

Reklama

Skomentuj artykuł: Oświadczyny

Wasze komentarze (8)

Dodaj komentarz
kasia

~kasia -

no no to nie film lecz życie super wszyscy jesteśćie ok oby na pomorzu był taki szpital pozdrawiam

kasia

~kasia -

fajnie gracie pozdro

zojka

~zojka -

Świetny odcinek ! Klimat jak za dawnych lat ,Konica Witek ,Sambor....Aż chciało się oglądać ! I ten tekst Leny '' LATOSZEK,LATOSZEK ...'' to było cudowne ,chwila wzruszenia i nostalgii.! Oby więcej takich odc.jak za dawnych lat . I jeszcze jedno co z pewnością wielu uradowało , a nie zepsuło humoru ,to to że nie było irytującej Agaty.

malgi

malgi -

464 - Nauczka Stefan jest zdenerwowany tym, że pracownicy nadal traktują go jak dyrektora. Mimo że oficjalnie nie przejął tej funkcji, znów zaczyna wypełniać przynależne jej obowiązki. Michał od rozmowy z Niną czuje się niezręcznie. W końcu zbiera się na odwagę i wyjaśnia Rudnickiej, że nie może jej poślubić. Gawryło prosi Zosię, by asystowała mu w trakcie bardzo trudnego zabiegu. Po ciężkiej operacji oboje nocują w szpitalu. Rano wtulonych w siebie znajduje ich Kuba. Agata popełnia błąd i naraża na niebezpieczeństwo życie pacjentki. Tretter prosi lekarkę na rozmowę. Zwraca uwagę, by nie przeceniała swoich możliwości. Przy okazji upomina, by nie chodziła po szpitalu w szpilkach. Paweł odbiera telefon od Doroty Lewickiej. Próbuje ukryć to przed żoną. Konica jest dumny z tego, że jest bohaterem artykułu w prestiżowym czasopiśmie medycznym. Humor psuje mu informacja o tym, że Marta chce wrócić do pracy.

papla23129810

~papla23129810 -

Stefana irytuje to, że wszyscy traktują go jak dyrektora. Mimo tego angażuje się w pełnioną funkcję. Michał unika Niny, lecz w końcu mówi Rudnickiej, że nie może jej skazywać na białe małżeństwo. Na prośbę pacjenta Piotr przyspiesza eksperymentalną operację. Prosi Zosię, by mu asystowała. Po ciężkim zabiegu oboje nocują w szpitalu. Agata popełnia błąd, naraża tym życie pacjentki. Tretter wzywa lekarkę na rozmowę. Nie podoba mu się, że kobieta przecenia swoje umiejętności i chodzi po szpitalu w szpilkach. Dorota Lewicka dzwoni do męża Agaty.

maria magdalena

~maria magdalena -

Żenuła