Reklama

Reklama

Na dobre i na złe
Odcinek 428 / Ryzyko zawodowe

Rok produkcji: 2010 Czas trwania: 60 min Kategoria:

Występują: Artur Żmijewski, Radosław Krzyżowski, Anita Sokołowska, Anna Wyszkoni, Redbad Klijnstra, Edyta Jungowska, Małgorzata Foremniak, reżyseria: Grzegorz Lewandowski, scenariusz: Maria Ciunelis

Zdjęcie

Ryzyko zawodowe
Ryzyko zawodowe
Nina zajmuje się rannym w głowę rzeźbiarzem. 7iO6FKj1Q97 Mężczyzna okazuje się być niebezpieczny. Rzuca się na nią i zaczyna dusić. Nina wskutek podduszenia ledwo mówi, ale nie zamierza rezygnować z dyżuru. Liczy, że rozwiąże zagadkę agresji rzeźbiarza. Okazuje się, że to nie wina alkoholu lecz guza w płacie czołowym. Sambor nie bierze Niny do zespołu operacyjnego. Andrzej Maj, były mąż Żakowej, chce aby jak najszybciej zoperowano mu rękę. Jędras studzi jego żądania. W czasie obserwacji Maj zaczyna się dziwnie zachowywać. Według personelu to efekt odstawienia alkoholu. Żakowa nie wierzy, że kiedykolwiek uwolni się od byłego męża. Wiki postanawia odnaleźć inne ofiary gwałtu szefa Izy. W czasie śledztwa o mało nie wpada pod ciężarówkę. Ratuje ją pewien przystojny mężczyzna.

Reklama

Artykuł pochodzi z kategorii: Na dobre i na złe

Reklama

Skomentuj artykuł: Ryzyko zawodowe

Wasze komentarze (18)

Dodaj komentarz
Olga

~Olga -

Odcinek beznadziejny. Takim spoobem ludzie przestaną to oglądać! GDZIE JEST GAWRYŁO?! Jedyna barwna postać....

hela

~hela -

To znów ja .Czy myślisz ,że te wszystkie teksty tu czy na forum yo ja piszę?? Więc chyba zauważyłaś ,że nie tylko ja jestem na nią cięta i tego zaciskania zębów nie lubie jak jej samej.To wina scenarzystów ,że są takie postacie a nie inne.W zapowiedziach czytałam ,że ta blond ma być przyjemniejsza kiedyś tam .

hela

~hela -

Patrzyłaś na te odcinki ? Więc był Witek z Leną tam na urlopie ale mu się nudziło i wrócił ! Co go tu trzymało ? Spódniczki pielęgniarek .Zdradzać można gestem spojrzeniem ,a Witek to robił .Tu przytulić tu i tam .Nie mówię ,że Lena jest idealna ,ciekawe jak ty czułabyś się po takiej operacji i po chemi ,wiesz ? Ja brałam chemie to wiem .Daj boże co by ta blond zapomniała o Witku !! z Tomkiem poszła i ..koniec nie chodzi ,brak facetów w LG !!??Lena w żaden sposób nie myśli witka wrabiać w ojcostwo !! jakby chciała ,to nic o tym leku by nie wspomniała i o tym,że tak bardzo pragnie dziecka ! Świadomie i wprost mówi o swojej potrzebie,być matką ! A jeśli już jest w ciąży ? To czyja wina ?

lusiaczek

~lusiaczek -

Do heli: niby czemu Witek miałby lecieć z Leną do Londynu? No tak przecież najlepiej byłoby, żeby Witek za nią latał wszędzie jak pies, no bo przecież ją kocha więc musi być na zawołanie, a jak Lenka ma humorek to jej nie przeszkadzać bo królewna nie raczy normalnie porozmawiać! I jeszcze próbuje go wmanipulować w ojcowstwo... A tak poza tym to Agata "chodziła na tańce" również z Tomkiem - nie przekręcaj faktów, to że jej nie lubisz nie znaczy że musisz zmyślać. Zastanów się chwilę a dostrzeżesz, że również Lena ma swoje wady, a Agata próbuje wybić sobie Witka z głowy, bo widzi, że jej nie kocha, tylko że to nie jest proste - jeśli kiedykolwiek byłaś nieszczęśliwie zakochana to powinnaś to rozumieć.

jola

~jola -

Czy to aby napewno był serial ulubiony przez widzów Ndinz ??? bo jakiś inny szpitak wszystko takie inne większe ? jedynie co poznałam Tretera Żak i Sambora .....

hela

~hela -

A przez kogo się wkurzył jak nie przez agate ? to ona w perfidny sposób powiedziała mu ,to się wkurzył ! po co za nim latała ,na tańce tylko z tobą ,tyle ,że wprzód wiki zabrała przemka ,jak leżała w szpitalu nie było tak ? fałszywa niech nosi te buciki ortop.i nie udaje ,mdleje ,upada wprost na witusia ,! biedactwo ,sierotka ! patrzeć jak i słuchać jej nie można ! broń ją prosze bardzo ,ale wiem że nie tylko ja jestem na nią cięta.Marta nie była tak natrętna jak ona .Ten raz może się przespała ale to było po alkoholu.Mimo wszystko prof.ożenił się z julią ,jednak nie za miłością poleciała ,tylko karierę chciała kontynuować.Czemu witek z nią tam nie został ? Przeciaż był,Jacek M.tam pracuje i oni tam mogli też być oboje..No trudno nie lubie blond !!!

hela

~hela -

Tak,tak,tak agata to cwaniara do potęgi ! taka bidulka ,samodzielna z opieką witusia ,nie może się pogodzić że to nie on wiersze pisał do niej jaka była zawiedziona ! od razu jak poszła prosto bez laski bez kuśtykania ......jak strzała z procy ! A Wiki ma charakterek kariera nade wszystko ......może troche za ostro potraktowała Ninę .Myślę że się opamięta .Co do agaty to mi się też nie podoba jako aktorka ,jej gra to jest proszenie o litość.

ktosik

~ktosik -

Ale wy jesteście (...) to przecież tylko jej rola a wy traktujecie to na serio?? ŻAL.PL przeciez naprawde taka nie jest a poza tym ona jest fajna a agata jest nudna zgrywa tylko sierotke marysie, widzialam ja w innych filmach i wszedzie gra tak samo ona na aktorke sie nie nadaje

leon

~leon -

Tak popieram ! Wiki egoistka zapatrzona w czubek swojego nosa ! Każdemu potrafi przypiec a to Marcinowi / że nie opiekuje się Izą / a to Iwonie /że narzeczony ją opuścił /a Przemkowi i teraz Ninie okropnie !!! powinni ją wyrzucić .A miałem o niej dobre zdanie ........podobała mi się ////

mimimi

~mimimi -

masz rację ugania się tylko za facetami a o córce już dawno zapomniała