Reklama

Reklama

Na dobre i na złe
Odcinek 438 / Zaufaj intuicji!

Rok produkcji: 2010 Czas trwania: 60 min Kategoria:

Występują: Bartosz Opania, Małgorzata Foremniak, Anita Sokołowska, Artur Żmijewski, Radosław Krzyżowski, Edyta Jungowska, Marcin Rogacewicz, reżyseria: Kordian Piwowarski, scenariusz: Agnieszka Krakowiak-Kondracka

W hotelu lekarzy dochodzi do zatrucia czadem. 7iO6FKj1Q97 Przebywa tam też Lena z Amelką. Nieprzytomnych przyjaciół znajduje Wiki. Niestety, jest jedna ofiara śmiertelna. Amelkę boli brzuch. Gawryło informuje Zosię, że trzeba natychmiast przeprowadzić operację. Burska jednak nie wierzy w jego diagnozę. Gawryło nie rezygnuje i straszy ją konsekwencjami. Zdenerwowana Zosia dzwoni do Kuby, który właśnie wraca do Polski i nie odbiera telefonu. Witek wyznaje Lenie, że gdyby ją stracił, jego życie też by się skończyło i zapewnia o swojej miłości. Po wydarzeniach wieczoru Agata decyduje się na operację i endoprotezę biodra, a Wiki zdradza Piotrowi, że ma córkę. Przemek i Marcin powoli odzyskują przytomność.

Reklama

Artykuł pochodzi z kategorii: Na dobre i na złe

 

Reklama

Skomentuj artykuł: Zaufaj intuicji!

Wasze komentarze (160)

Dodaj komentarz
--------------------------------

~-------------------------------- -

Następny odcinek będzi bombowy, Już nie mogę się go doczekać !!!!!!!!!!!!!!

jozek

~jozek -

Tak Lena nie odpowiedzialnie się zachowała w stosunku do małej ! A na Witku wprost wymogła te kocham cię też .... bo tak wypadało.....Ot tak rok zleciał a oni wciąż na walizkach bez domni... No i gdzie będą mieszkać ? Zosie zostawiła samą sobie , a i Zosia tu wyczekuje Kuby a tu taka drętwa mina Kuba !!!! nie wierzę ,żeby ona stała w kolejce do Gawryło !!

sarna

~sarna -

Jak dla mnie ten odc.to był taki ......jak Lena opiekując się Amelką nie wiedziała ,że dziecko jest z taką wadą ? kupowała jej co chce ,a nawet zimą lody ? i ona chce dziecko ? jak mogła zostawić Zosie ,która tyle dla niej zrobiła ,nie pytała się co z małą ,tylko za jedzenie się wzięli ? na wyznanie jej iłości się chciało !? to jest przykre.Wiki ma u mnie duży plus ! Jest wspaniała ,zasługuje na prawdziwą miłość ,którą może oferować jej tylko Przemek,bo Gawryło to ktoś kto żyje w innym świecie,w jego światku nie ma miejsca dla Wiki ,a kochać za 2 Wiki nie można !

gość

~gość -

Przecież prof.dawno zniknął z życia Leny ! Ma żone dziecko i to już koniec ,tylko przyjażń ! Ja bardziej obawiałabym się Agaty ! Znając ją ucieszyłaby się ,że tą ofiarą jest Lena ,a napewno by do Witka poleciała pocieszać ,bo z tym Pawłem to tak ot.... Do tej pory Witek traktował obie po równo ,a nawet więcej scen było z A.Na miejscu L.też czułabym litość ze str.W, po jej zdradzie ,bo on nie pow.dlaczego z nią jest .Dopiero w ost.odc.pokazał na kim mu tak najbardziej zależy,na A .nawet nie spojrzał !Co do dziecka,to pewnie mogła by sobie zrobić z kim innym ,ale ona cchce dziecko z Witkiem ! Czas pokaże jak to będzie.masz racje żabbo ta agata taka smętna nijaka,wiecznie niezadowolona.

gaga

~gaga -

U mnie z tą przyjażnią podobnie d/m nie wierzę !!! a zwłaszcza Agacie ! No trudno sprawia taką osobę ,co nie można jej zaufać i wierzyć ! Basiu tak pięknie piszesz ,że po prostu od samego czytania robi mi się lepiej ! ale według mnie to troche za długo trwa ! takie przeciąganie liny.Witek nie wylewny w słowach ,ale kobiecie przydałyby się takie słowa ciepłe ,miłe a on tylko rozkazująco do niej się odnosi ! Zosia zapewnia ją o jego uczuciach ,że da sobie rade ,/ a winko oczywiście z agatą bo jakże / ,Między Witkiem a agatą jest coś więcej niż przyjażń ! Nie jestem ślepa widzę jak na siebie patrzą ,te uśmieszki.Niech ma tyle odwagi w sobie i powie w końcu jednej i drugiej czuje ! Te opisy są nieraz na wyrost ,nie uwierzę ,aż nie zobaczę .Stał się wylewny bo mógł stracić Lenę? to w innym przypadku pewnie długo musielibyśmy czekać na te słowa ? Lena była sama ,zaopiekował się nią .A kto zaopiekuje się agatą ? prof.do Leny nie chodził w odwied.Tu będzie gorzej ,bo chodzić wogóle nie będzie mogła.Oj nie szybko zobaczymy ślub Latoszków i ich rodzinne gniazdko. Chyba ,że ten Paweł nie zwieje a Witek go nie przegoni to weżnie pod opiekę ją .

kasia25

kasia25 -

czytałam ze to jednak Gawrylo będzie ojcem Tosi;)

AnoNiM

~AnoNiM -

potwierdzam tam chodziło o elektrykę a nie o kominiarza.!!!

gaja

~gaja -

Pisze i pisze ,a komentarze moje są usuwane ,tylko o Wiki iGawryło piszą ! Stąd wniosek ,że Latoszki są już w pożo ? Podoboła mi się scena pod hotelem ,jak Witek tulił Lenę ,a to kocham cię ,to było takie chłodne ,wyraz twarzy Witka taka zaskoczona ,drętwa ,pewnie nie spodziewał się takiego obrotu sprawy.Lena tryskała radością ,przecież nie zawsze mężczyzna musi pow.pierwszy ,że kocha nie ? No jestem zadowolona ,że oboje w końcu to pow.,chyba to nie prima aprili ?

gaga

~gaga -

Cieszę się ,że w końcu Latoszki mają się ku sobie i....chyba powinno być już tylko lepiej ! Taką piękną parę tworzą ,ost.Lena cała w skowronkach ,taka radość z niej biła.Świetny ciuch ,no wyglądała super w tych naturalnych kręconych włosach.W porównaniu z Agatą Adą czy też Martą .....to Lenka jest cudo ! i dobrze Wituś wybrałeś ! A Lena dobrze ,że wybrała Witka ,bo ten cały Bartosz czy też ten prof. .....to kicz i tyle ! Życzę Wam szczęścia Latoszki ,obyście byli razem ! A scenariusz widać ,że pisze młode pokolenie ,te zwroty ,skróty ....ale połapuje się.

Lenka330

Lenka330 -

Wogóle ten Piotr to Wiktorią się nie interesuje. Widać było po niej, że potrzebuje wsparcia, że jest to całą sytuacją załamana, a ten zostawiał ją samą i jeszcze kazał iść samej do domu, I właśnie do domu wcześniej ją odwiózł a jak się o zatruciu dowiedział to wcale się nią nie interesował choć wiedział że jest w hotelu , dopiero jak zadzwoniła. Wydaje mi się, że gdyby to Przemek był na miejscu Piotra to by Wiktorii nawet na chwilę samej by nie zostawił i od razu chciałby się dowiedzieć co się z nią dzieje. Tak jak wspierał ją zaraz po próbie gwałtu. A Piotr to zachowuje się jakby uczuć żadnych nie miał.