Reklama

Reklama

Na dobre i na złe
Odcinek 545 / Zmiana planów

Rok produkcji: 2014 Czas trwania: 49 min Kategoria:

Występują: Adam Krajewski, Radosław Krzyżowski, Anita Sokołowska, Anna Karczmarczyk, Artur Żmijewski, Bartosz Opania, Dariusz Jakubowski, Edyta Jungowska, Emilia Komarnicka, Ewa Kasprzyk, Ewa Serwa, Grażyna Zielińska, Grzegorz Daukszewicz, Ireneusz Czop, Jake Michaels, Jan Wieczorkowski, Jolanta Fraszyńska, Julia Kornacka, Julia Wyszyńska, Kamilla Baar, Katarzyna Bujakiewicz, Katarzyna Dąbrowska, Marcin Rogacewicz, Marcin Zacharzewski, Marcin Zacharzewski, Marek Bukowski, Maria Góralczyk, Marian Opania, Małgorzata Foremniak, Małgorzata Zajączkowska, Michał Żebrowski, Piotr Garlicki, Radosław Krzyżowski, Rafał Fudalej, Redbad Klijnstra, Robert Koszucki, Agnieszka Judycka, Anita Sokołowska, Kamila Baar, Katarzyna Dąbrowska, Marcin Rogacewicz, Marek Bukowski, Piotr Garlicki, scenariusz: Andrzej Dziurawiec

Przemek rezygnuje z wyjazdu na misję. 7iO6FKj1Q97 Postanawia zostać w Polsce i zaopiekować się Olą. Jego miejsce zajmuje Latoszek. Zapała boi się, że jego dziecko może urodzić się chore, gdyż w czasie ciąży Ola zachorowała na cukrzycę. Z powodu wyjazdu Witek bierze w pracy dłuższy urlop, więc posadę szefa interny przejmuje tymczasowo doktor Rogalski. Jedną z pierwszych decyzji Marka jako ordynatora oddziału jest przywrócenie do pracy w szpitalu Agaty. W tym czasie Klaudia zajmuje się nowym pacjentem, Januszem, który prowadzi biuro matrymonialne. Mężczyzna na co dzień ma do czynienia z osobami, które szukają swoich drugich połówek, więc jest wyczulony na tym punkcie. Gdy zauważa, jak stażystka zerka na Konicę, radzi dziewczynie, by w końcu spróbowała się z chirurgiem umówić na randkę.

Reklama

Artykuł pochodzi z kategorii: Na dobre i na złe

 

Reklama

Skomentuj artykuł: Zmiana planów

Wasze komentarze (8)

Dodaj komentarz
-

~- -

co to za komentarze są głupie i beznadziejne powinny być usunięte nie wiadomo kto takie dodaje komentarze ,np.taki komentarz:serial już dawno powinien się skończyć główni bohaterowie odeszli z serialu ,pod tym samym tytułem wątki coraz słabsze nie chodzi o to czy główni bochaterowie odeszli- czy są ,czy zostali,czy nie zostali nie ważne, tylko ogólnie się ten serial zrobił nudny teraz taka moda na sukces i jej wnętrze się zrobiło z niego kiedyś był ten serial był fajniejszy -i nieważne kto odszedł kto został kto był,kto/kogo było/był- tylko ogólnie fajny był kiedyś,a wracając do że no bo jest napisane że wątki są coraz słabsze a szczególnie ten sezon z który kręci się wokół ciapowatej olki porażka poprostu -nie tylko tego sezonu wątki są coraz słabsze tylko już od tamtego sezonu takie były wątki mody na sukces i jej wnętrza no jeszcze tak 2011/2012 sezonu były wątki coraz słabsze już coraz wlaśnie mody na sukces i jej wnętrza w sześćdziesięciu procentach ale jeszcze ujdzie było za nimi a najgorsze wątki to:tego sezonu i poprzedniego ,ciekawy jest jeszcze wątek falkowicza i krajewskiego nic nie jest ciekawy żaden watek, oj też tak piszecie ciekawy ,nieciekawy watek falkowiczaczy krajewkiego albo taki komentarz:zgadzam się co do agaty latoszek ty........lepiej z tej misji nie wracaj już żal na ciebie patrzeć,lena wracaj do Torunia,albo jeszcze taki komentarz:Agata i Agata ...święta krowa.nie mogę się na nią patrzeć, takie zero,a wszystko przechodzi jej ulgowo co to za komentarze te trzy co opisałem właśnie kto takie dodaje komentarze są głupie ,beznadziejne i powinny być usunięte te trzy komentarze co właśnie opisałem ,kto takie komentarze dodaje.

-

~- -

cholera dlaczego ten serial ma na plus że fany odcinek powinien być bardzo na duży minus na plus ze fajny odcinek powinien mieć 10%, a na minus bardzo dużo 90% powinien mieć a ocen odcinka powinno być 7 a nie 27 niesprawiedliwi w tym wszystkim jestescie ten serial i to wnętrze teraz serialu to jest z tego moda na sukces teraz zrobiona.pamiętajcie

mateusz

~mateusz -

według komentarzy i nie komentarzy ocen tego odcinka powinno być 3 a nie żadne 24 i przy zaznaczaniu na plus lub na minus powinno być 10% a resztę na minus procent że nie fajny odcinek czemu ma na plus 83% że fajny jak powinien mieć 10% chociaż na plus że fajny.

bartek

~bartek -

z komentarzami i bez komentarzy ocen tego odcinka powinno być 4 a nie jakieś 23 i przy zaznaczaniu na plus lub na minus to powinno być na plus 10% że fajny a resztę procent na minus że nie fajny odcinek. i że głupi już serial się zrobił tak naprawdę już każdy odcinek każdego odcinka to już tyczy.

Aa

~Aa -

serial już dawno powinien sie skonczyć główni bohaterowie odeszli z serialu , zrobiło sie zupełnie coś innego pod tym samym tytułem wątki coraz słabsze a szczegulnie ten sezon z który kręci sie wokół ciapowatej olki porażka poprostu , ciekawy jest jeszcze wątek Falkowicza i Krajewskiego .

;D

~;D -

Ten serial traci już wątek lekarski, zaczyna robić się taki jak każdy-romansowy.

hodz

~hodz -

Zgadzam się co do Agaty ! Latoszek ty.......lepiej z tej misji nie wracaj już !!!!!!!!!!!! Żal na cibie patrzeć,Lena wracaj do Torunia .

mm

~mm -

Agata i Agata... święta krowa. Nie mogę na nią patrzeć, takie zero, a wszystko przechodzi jej ulgowo.