Reklama

Reklama

  • Trudne decyzje

   Ola, Wiktoria i Agata - trzy dziewczyny, które wkrótce muszą podjąć w życiu ważne
decyzje. Która zachowa zdrowy rozsądek, a która posłucha głosu serca?

   Ola, Wiktoria i Agata - trzy dziewczyny, które wkrótce muszą podjąć w życiu ważne decyzje. Która zachowa zdrowy rozsądek, a która posłucha głosu serca?

   • Ola, Wiktoria i Agata - trzy dziewczyny, które wkrótce muszą podjąć w życiu ważne
decyzje. Która zachowa zdrowy rozsądek, a która posłucha głosu serca?
   • Wiktoria - po oświadczynach Falkowicza - o radę poprosi swoją matkę. A Wanda uzna profesora za.. całkiem dobry materiał na zięcia! - Jest trochę od ciebie starszy, ale bez przesady. Ma pozycję, imponuje ci, spędzasz z nim tyle czasu. - Nie kocham go. - Więc mu to powiedz. - Ale.. Jakoś nie potrafię się od niego uwolnić! - dziewczyna, zmieszana, odwróci wzrok.
   • A po chwili cicho rzuci: - Nie potrafię go rozgryźć, wkurza mnie. Poza tym są jeszcze inne sprawy. - Intryguje cię. to dobry początek. - Początek czego? - Wszystkiego, kochanie. Życie nie może być do końca przewidywalne. Inaczej wieje nudą!
   • Tymczasem Przemek - na myśl o związku Wiktorii z Falkowiczem - jak zwykle będzie zgrzytać zębami. Dziewczyna spróbuje z nim otwarcie porozmawiać: - Do cholery jasnej. wyjaśnijmy sobie coś wreszcie, zanim podbiję ci oko! Jednak przyjaciel rzuci jej lodowate spojrzenie: - Co tu jest do wyjaśniania?!
   • I po chwili dorzuci kpiącym tonem: - Widziałem twoją matkę pod ramię z Falkowiczem. Uzgadniali szczegóły? Kiedy ślub? A doktor Consalida straci w końcu cierpliwość: - Myślimy o październiku! Będę mieć fajną kreację, nie chcę pocić się w upale. Czuj się zaproszony!
   • A jaką odpowiedź usłyszy od "ukochanej" Falkowicz? Późnym wieczorem, profesor podejdzie do Wiktorii na parkingu przed szpitalem - i zapyta o jej decyzję. - Jeżeli chcesz mnie unikać, nie musisz robić ekwilibrystyki w grafiku. Po prostu powiedz: "Nie chcę cię więcej widzieć". - I dasz mi spokój? - Nie jestem facetem, który będzie się narzucał. Chcę tylko wiedzieć: dlaczego? - Sądzę, że tamta propozycja.. - Oświadczyny. Mówisz o moich oświadczynach?
   • - Nie mogę tego traktować poważnie. (...) Jesteś dla mnie facetem, który wiecznie gra. Nie wiadomo w co i z kim. - Wiki zdobędzie się w końcu na odwagę i spojrzy lekarzowi prosto w oczy. Jednak Falkowicz się nie podda. - Przy tobie zrzucam maskę... - A może tylko zakładasz kolejną?
   • W kolejnym odcinku chwile zwątpienia przeżyje także Agata. Lekarka odwiedzi Starzyńskiego w jego klinice. I odkryje, że w kadrach nikt nie wie o czekającym na nią etacie. - Panie profesorze. Co tu jest grane? Zaproponował pan mi pracę, ale oni tam w ogóle nie słyszeli, że mają mieć wolny etat! - lekarka, zdenerwowana, od razu się wycofa. - Widzę, jak tu na mnie patrzą. Jaką rolę miałabym tu odgrywać? "Sympatii" pana profesora?!
   • A Starzyński, gdy w końcu zrozumie, co dziewczyna ma na myśli, parsknie śmiechem. - Aaa. to eufemizm na określenie "d*** ordynatora"? Szczerze mówiąc nie zamierzałem sprowadzać cię tu w takim charakterze. Rozczarowana? Sorry, głupi żart. Co się stało? - Chciałam po prostu pracować tam, gdzie mogę się do czegoś przydać. Nie potrzebuję łaski ani też nadzwyczajnej atencji! - Agata, speszona, zerknie na profesora... i być może swojego przyszłego szefa. Czy zdecyduje się mu zaufać? Choć rozsądek podpowiada, by pracę w instytucie jednak odrzuciła?
   • I w finale: ciąg dalszy perypetii Oli. Ze względu na ciążę lekarka zrezygnuje z udziału w operacjach. Ukryje jednak przed Wiktorią prawdziwy powód - i spróbuje wytłumaczyć się złym samopoczuciem. A doktor Consalida wybuchnie złością. - Jeżeli dzisiaj wymiękniesz, nie masz u mnie wstępu na salę operacyjną! (...) Wyjdziesz - to u mnie nie dostaniesz już skalpela do ręki. Nigdy! W szpitalu będzie jednak osoba, która od razu domyśli się prawdy.
   • ...Młody ojciec - Ruud Van Graaf! - Staż to jest bardzo dobry czas na ciążę. - Skąd.. Skąd pan doktor wie?! - Przecież widzę. Dobrze, że unikasz operacji, bo gazy anestetyczne i pole elektromagnetyczne mogą być niedobre dla dziecka. Ale nie powinnaś robić tajemnicy. Wszyscy zrozumieją. - Nie chcę robić sensacji - Ola, nagle zasmucona, odwróci wzrok. - Jestem sama. Nikt nie wie. Nawet moi rodzice.
   • A w głosie Holendra pojawi się troska. - A ojciec dziecka? On ma przecież obowiązek. - Klasyczna wpadka jednej nocy. Byłam taka głupia! - Ma rodzinę, żonę? To musisz powiedzieć. Może będzie dobrym ojcem albo da alimenty. - Nie wiem, jak mu powiedzieć… - Normalnie. Był seks, nie było zabezpieczeń, będzie dziecko! A potem się ustali, co dalej.
   • Jaki będzie finał? Czy Ola - po szczerej rozmowie z Van Graafem - wyzna w końcu Przemkowi prawdę? Ciekawych zapraszamy przed telewizory. Emisja odcinka numer 532 już 9 października!
  • Trudne decyzje

   Galeria:

   Zapraszamy na kolejne spotkanie z "Na dobre i na złe" - i z młodymi lekarkami z Leśnej Góry.

   Opis:

   Ola, Wiktoria i Agata - trzy dziewczyny, które wkrótce muszą podjąć w życiu ważne
   decyzje. Która zachowa zdrowy rozsądek, a która posłucha głosu serca?

   Źródło:

   ARTRAMA

  • Oceń zdjęcie z galerii

   Ocen: 82
  • Reklama

Wasze komentarze: 13,

przeczytane przez: 19 osób Dodaj komentarz