Reklama

Reklama

  • Magda odejdzie na zawsze!

   Galeria:

   Skoro Magda Żebrowska pożegna się z życiem w wieku 27 lat, to grająca ją Karolina Nolbrzak odejdzie z serialu! Ujawniamy, że pogrzeb Żebrowskiej zobaczymy w 1840. odcinku "Na Wspólnej" (emisja jesienią tego roku). Będzie on kulminacją wątku Magda-Kazik (Dobromir Dymecki)-Igor (Kuba Wesołowski).

   Opis:

   Dlaczego właściwie Magda Żebrowska musiała odejść? Żeby podnieść temperaturę w życiu Igora Nowaka, a tym samym w serialu!

   Źródło:

   Agencja W. Impact

  • Oceń zdjęcie z galerii

   Ocen: 97
  • Reklama

Wasze komentarze (34)

Dodaj komentarz
rafa

~rafa -

ludzie to tylko serial, w serialach można wszystko

adam

~adam -

tak igor powinien byc teras z kazikiem fajnie by bylo

Paulina

~Paulina -

Magda zginie w zderzeniu motoru i samochodu. Nie wiem, czy Kazik przeżyje, ponieważ tego już nie napisali na stronie gdzie czytałam artykuł o tym. Jego motor którym będzie jechał z Magdą nagle zjedzie na przeciwny pas prosto na samochód. Pozdrowienia dla widzów Na Wspólnej!

ee

~ee -

Nie wolno pokazywać takich traumatycznych scen w żadnym filmie ! Co wy robicie dla pieniędzy? A co z uczuciami innych rodziców którzy stracili dzieci? Czy ktoś o tym pomyślał?

lol

~lol -

a dlaczego dobromir dymecki lool nie zjawil sie na pogrzebie?

szokuś12

~szokuś12 -

Z tego co pamiętam to druga kobieta Igora, która odeszła "na zawsze". Pierwsza miała raka... a co do sceny, w której doszło do śmierci toooo moim zdaniem zostało to sztucznie zagrane.Żałosne jest to, że ludzie,którzy pracują nad produkcją filmu lub serialu nie potrafią nagrać konkretnej tragedii. Następna Hanka z M jak miłość. A jest do jasnej cholery XXI wiek. Ludzie potafia już niesamowite rzeczy zdziałać a tu w Polsce taka klapa. Hmmm

Ewelina

~Ewelina -

Szkoda,że Magda odeszła z serialu.

AS

~AS -

TERAZ IGOR BĘDZIE Z KAZIKIEM

Mysia

~Mysia -

Nie wyobrażam sobie już kolejnej miłości u boku Igora. Magda może nie była barwną postacią aczkolwiek była naturalna. Dziewczyna taka jak każda inna. Do szczęścia nie było jej potrzeba 1000 kosmetyków... I co z dzieckiem, które się przyzwyczaja do aktorów? Może nie gra z nimi cały dzień ale mimo wszystko się przywiązuje. Kolejne zastępstwo? Jakoś tego nie widzę. Zaczęło się od "Hanki" z M jak Miłość. I tak idą z tym wątkiem "nieboszczyka" jak by to dawało im większy rozgłos...

Ona

~Ona -

wie ktos moze jak zginie Magda?