Reklama

Reklama

Newsy

Czy Piotr to ten jedyny?

Czwartek, 9 grudnia 2010 (06:00)

Na weselu Zuzy i Kamila (Małgorzata Socha i Kazimierz Mazur) pojawiła się w towarzystwie nowo poznanego znajomego - przystojnego Piotra Czubaka (Maciej Jachowski). Czy u jego boku Małgosia Zimińska (Anna Kerth) z "Na Wspólnej" znajdzie wreszcie spokój, bezpieczeństwo i miłość?

Zdjęcie

  "Na Wspólnej": Piotr i Małgosia na weselu Zuzy i Kamila /Agencja W. Impact
  "Na Wspólnej": Piotr i Małgosia na weselu Zuzy i Kamila
/Agencja W. Impact

Przypomnijmy, że Gosia i Piotr poznali się w jednym ze sklepów w centrum handlowym. Gdy Czubak dostrzegł Zimińską między regałami i wieszakami z ubraniami, nie był w stanie oderwać od niej oczu. Gosia zajęta doradzaniem Zuzie sukni ślubnej nie zwróciła uwagi na przystojniaka. Zresztą ostatnio nie ma głowy do romansów - wszystkie jej związki okazały się niewypałem. Z tego powodu nie będzie wykazywała najmniejszej ochoty na pakowanie się w kolejne miłosne tarapaty.

Ale... Upór i determinacja Piotra okażą się tak silne, że Gosia w końcu mu ulegnie. Para zacznie spotykać się niezobowiązująco. Aż pewnego dnia dojdą do wniosku, że nie widzą świata poza sobą. Uczucie między bohaterami rozwinie się do tego stopnia, że para postanowi się pobrać!

Reklama

- Moja bohaterka początkowo sceptycznie nastawiona do nowego adoratora straci dla niego zupełnie głowę! - zdradza Anna Kerth.

- Co prawda, odrzuci jego pierwsze zaręczyny, ale po pewnym czasie zmieni zdanie.

Czy Gosi i Piotrowi uda się stworzyć szczęśliwy związek?

- Nie byłabym tego taka pewna - mówi Anna Kerth. - Nasi bohaterowie stale ścierają się na wielu płaszczyznach. Moja postać będzie starała się iść na pewne kompromisy. Niejednokrotnie zrezygnuje z siebie i swoich potrzeb, byle by tylko Piotr był z niej zadowolony.

Czy takie postępowanie przyniesie jej szczęście? Wydaje mi się, że nie na dłuższą metę.

Czubak jako konserwatysta nie będzie mógł zrozumieć pewnych zachowań Gosi - głównie jej upodobania do spędzania wolnego czasu z przyjaciółkami. Jego zdaniem, miejsce ukochanej powinno być przy mężczyźnie w domu.

- Gosia będzie szanowała poglądy Piotra - zaznacza aktorka. - W drugą stronę, niestety, nie będzie to jednak funkcjonowało...

Artykuł pochodzi z kategorii: Na Wspólnej

Agencja W. Impact

Polecamy

Reklama

Skomentuj artykuł: Czy Piotr to ten jedyny?

Wasze komentarze: 1,

Dodaj komentarz