Reklama

Reklama

Newsy

"Na Wspólnej": Czym pan niania oczaruje Weronikę?

Środa, 4 grudnia 2013 (05:00)
Więcej na temat: Mateusz Banasiuk, Na Wspólnej

Do obsady telenoweli "Na Wspólnej" dołączył Mateusz Banasiuk, jeden z najbardziej obiecujących młodych aktorów w Polsce. Zobaczymy go w roli... pana niani, którego Weronika (Renata Dancewicz) zatrudni do opieki nad swoim synkiem Kacperkiem (Krystian Perdion). Poznaj szczegóły!

Zdjęcie

Mateusz Banasiuk /Agencja W. Impact
Mateusz Banasiuk
/Agencja W. ImpactZdradzamy, że w 1846. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 8 stycznia) Weronika poskarży się Agnieszce (Katarzyna Walter), że wciąż nie mogą z Adamem (Zbigniew Stryj) znaleźć odpowiedniej opiekunki dla małego Kacperka.

Reklama

Olszewska da przyjaciółce namiar na kogoś sprawdzonego i godnego polecenia. Jakież będzie zaskoczenie Roztockiej, kiedy okaże się, że chodzi o mężczyznę (Mateusz Banasiuk)? Zapewni jednak Agnieszkę, że nie ma z tym problemu.

Okaże się, że Maciej Niesłuchowski to wymarzony kandydat na nianię: studiuje pedagogikę i do tego ma spore doświadczenie w opiece nad dziećmi

Dodajmy, że Adam przeżyje szok, gdy przyjdzie do domu i zobaczy, że Maciej świetnie zajmuje się nie tylko Kacperkiem, ale także jego starszą siostrą Antosią (Gabrysia Jeżółkowska). Zdziwi się jednak, że Weronika i Niesłuchowski mówią sobie po imieniu... Czyżby scenarzyści "Na Wspólnej" szykowali kolejny wątek romansowy? Czas pokaże!

Warto wiedzieć, że 28-letni Mateusz Banasiuk w swoim dorobku ma role w głośnych filmach "Wszystko co kocham" Jacka Borcucha i "Płynące wieżowce" Tomasza Wasilewskiego. Od 2012 r. występuje na deskach Teatru Ateneum w Warszawie.

Nie stroni przy tym od seriali. Znają go m. in. widzowie "M jak miłość", "Pierwszej miłości" czy "Ojca Mateusza". Prywatnie związany jest z Oriną Krajewską, córką Małgorzaty Braunek.

Zdjęcie

Czy Weronikę i pana nianię połączy coś więcej? /Agencja W. Impact
Czy Weronikę i pana nianię połączy coś więcej?
/Agencja W. Impact

Zdjęcie

Maciej będzie bardzo dobrze radził sobie z niesfornym Kacperkiem. /Agencja W. Impact
Maciej będzie bardzo dobrze radził sobie z niesfornym Kacperkiem.
/Agencja W. Impact

Zdjęcie

Mateusz Banasiuk /Agencja W. Impact
Mateusz Banasiuk
/Agencja W. Impact

Artykuł pochodzi z kategorii: Na Wspólnej

Agencja W. Impact

Polecamy

Reklama

Skomentuj artykuł: "Na Wspólnej": Czym pan niania oczaruje Weronikę?

Wasze komentarze: 24,

przeczytane przez: 36 osób Dodaj komentarz