Reklama

Reklama

Newsy

“Na Wspólnej": Kuchenne rewolucje

Wtorek, 28 stycznia (05:10)
Więcej na temat: Na Wspólnej, Magda Gessler

Restauratorka Magda Gessler wybierze bar Marii (Bożena Dykiel) i Włodka (Mieczysław Hryniewicz) do swojego programu "Kuchenne rewolucje“. Zobaczcie, jak zmieni się lokal Ziębów!

Zdjęcie

Kuchenne rewolucje w barze u Ziębów /Agencja W. Impact
Kuchenne rewolucje w barze u Ziębów
/Agencja W. Impact

“Na Wspólnej”: Magda Gessler w barze Ziębów

liczba zdjęć: 21


Reklama

Jak udało się nam ustalić, Magda Gessler wystąpi gościnnie w odcinkach  1880, 1882, 1884, 1885 i 1886 "Na Wspólnej“, które zostaną wyemitowane już w marcu br.

 Na początku Maria będzie zła, że nikt jej nie uprzedził o tym, że jej bar został zgłoszony do kuchennych rewolucji. W pierwszej chwili kategorycznie odmówi udziału w programie. Żeby było jeszcze ciekawiej, nie zechce nawet wpuścić Magdy Gessler do swojej kuchni!

Najpierw słynna kreatorka smaków skrytykuje używanie w kuchni przyprawy z glutaminianem sodu, po czym zarządzi totalną przebudowę baru.

Magda Gessler oceni, że problemem w barze Ziębów nie jest menu, lecz... oni sami. A właściwie ich wzajemne relacje: Maria nieustannie sztorcuje Włodka i nie pozwala mu być stuprocentowym mężczyzną.

Ostatecznie Maria będzie zachwycona nowym wystrojem baru. Dzięki zastosowaniu jasnych barw lokal nabierze klasy i stanie się przestronny. Kremowe lampki i kinkiety zdecydowanie ocieplą wnętrze baru.

Zdjęcie

"Na Wspólnej" /Agencja W. Impact
"Na Wspólnej"
/Agencja W. Impact


Artykuł pochodzi z kategorii: Na Wspólnej

Agencja W. Impact

Polecamy

Reklama

Skomentuj artykuł: “Na Wspólnej": Kuchenne rewolucje

Wasze komentarze (120)

Dodaj komentarz
Kwak

~Kwak -

Wielgachna ci ona jest ta Magda >Wow

ewik

~ewik -

Dziwię się reżyserowi i producentowi. Ten serial ma swoją publiczność i nie sądzę aby byli zachwyceni pojawieniem się tej wulgarnej pseldo restauratorki. Przecież knajpka Ziębów to nie restauracja. A Pani Gesler i rady tam nie pasują

Chocolate

Chocolate -

mało jej kasy

Obserwatorka

~Obserwatorka -

Jeżeli tworzą serial od lat, to nie powinni robić z widzów idiotów i sprawiać, że pomieszczenia cudownie znikają lub ściany się nielogicznie przesuwają. Przykład 1: Bar miał za kuchnią schody i piętro z antresolą, na zdjęciach powyżej widać, że cudownie zniknęły, a na ich miejsce pojawiła się jakby nigdy nic ściana. Przykład 2: mieszkanie Basi- za ścianą przy której jest stół było coś na styl dość dużego salonu z fotelami, oknami i biurkiem, teraz jest tylko korytarz. Przykład 3: wejście do mieszkania Kingi i Michała cudownie przesunęło się z prawej strony na wprost do kamery... mieszkania kurczą się lub rosną wraz z właścicielami?? TROCHĘ KONSEKWENCJI!!

SczeryGość

~SczeryGość -

Ja bym tej spasionej,zdewocialej babie psa nie dał wyprowadzic a co dopiero ja wpuszczac do kuchni...Bo po co?Mało ma zarcia u siebie?Żeby jeszcze moja lodowke palaszowac?Nie sadze by jej czegos brakowalo wiec NARA!!!

BoboMegadzida

BoboMegadzida -

Gesslerowa ponętny pulpecik,chodź mogła by trochę kilo zrzucić,to trochę za dużo ciałka do kochania jak na takiego przystojniaka jak ja.

ewa

~ewa -

po co takie bzdetne programy

elo

~elo -

no nie jeszcze do serialu sie wpycha ,malo ma na koncie?!!!

rotterdam

~rotterdam -

Przypominam ,ze pani Magda do świata kulinariów tak naprawdę "trafiła kuchennymi dzwiami " ( pewnie tylko takie zna ) poprzez drugie małżeństwo i nazwisko po mężu skądinąd znanym restauratorze ! To tak jakby żona kardiochirurga po rozwodzie z nim automatycznie stawała się praktykującym kardiochirurgiem , wszak mąż pewnie czegoś ja nauczył ! Poza "parciem na szkło " nie dostrzegam u tej pani żadnych innych talentów a na pewno kulinarnych . Kolejny przykład na to ,że nie talent , wiedza czy uroda otwierają dzwi telewizji ...no ale cóż jaka telewizja takie "gwiazdy " ! P.S. i jeszcze mała dygresja , myślałem ,ze w TVN pracują bardziej utalentowani styliści ...

fan innych

~fan innych -

Geslerowa jeszcze ci mało,jeszcze ciebie tam nie widzieli.Ja pogonil bym ciebie w ..... .