Reklama

Reklama

Newsy

"Na Wspólnej": To senator Krupski nasłał Zosię na Cieślika!

Środa, 2 kwietnia (08:54)
Więcej na temat: Na Wspólnej

Zosia (Justyna Schneider), która aplikuje na stanowisko nowej asystentki Damiana Cieślika (Waldemar Błaszczyk), okaże się... wtyką jego największego rywala, czyli senatora Krupskiego (Maciej Wilewski)! Poznaj szczegóły!

Zdjęcie

Okaże się, że Zosia jest wtyczką senatora Krupskiego! /Agencja W. Impact
Okaże się, że Zosia jest wtyczką senatora Krupskiego!
/Agencja W. Impact


Reklama

Zdradzamy, że Zosia Lipska perfekcyjnie wykona zadanie, które Żaneta (Anna Guzik) zleciła jej w ramach testu. Nie dość, że prawidłowo naniesie wszystkie poprawki do ustawy, to jeszcze ją kompetentnie oceni i zanalizuje!

- Moim zdaniem ta ustawa jest do niczego! - oznajmi Lipska w 1895. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 3 kwietnia). - Jeśli mogę coś zasugerować, radzę panu senatorowi, żeby głosował przeciwko jej przyjęciu.

Lipska doda, że oprócz poprawek, na końcu umieściła jeszcze wnioski. Damian będzie pod wielkim wrażeniem. A Żaneta chłodnym tonem oznajmi jej, że odezwą się do niej, gdy zapoznają się z naniesionymi poprawkami. Prawdę mówiąc, będzie powątpiewać w to, czy mają one jakąkolwiek wartość. Damian zaś ochoczo zabierze się do lektury. Potem powie Szulcowej, że Lipska wykonała kawał dobrej roboty.

- Chcę, żeby pracowała w moim biurze - powie. - I nie traktuj tej dziewczyny jak popychadła.  Właśnie kogoś takiego jak ona potrzebujemy. Po prostu daj jej szansę. Rozumiem, że brak ci Ewy (Ewa Gawryluk), ale powinnaś pogodzić się z tym, że twoja przyjaciółka już nie wróci do mojego biura.

Tymczasem Lipska spotka się z... senatorem Krupskim. Z ich rozmowy dowiemy się, że w rzeczywistości sprytna dziewczyna pracuje dla niego. Zadowolona da mu do zrozumienia, że Cieślik łyknął haczyk. Jako jego rzekoma asystentka dostanie za zadanie zdobywać informacje i donosić o wszystkim Krupskiemu...

Zdjęcie

Żaneta nie jest przekonana do Zosi. Damian jest dziewczyną zachwycony. /Agencja W. Impact
Żaneta nie jest przekonana do Zosi. Damian jest dziewczyną zachwycony.
/Agencja W. Impact

Zdjęcie

Cieślik nie wie, że Zosia ma za zadanie donosić o wszystkim Krupskiemu! /Agencja W. Impact
Cieślik nie wie, że Zosia ma za zadanie donosić o wszystkim Krupskiemu!
/Agencja W. Impact

Artykuł pochodzi z kategorii: Na Wspólnej

Agencja W. Impact

Polecamy

Reklama

Skomentuj artykuł: "Na Wspólnej": To senator Krupski nasłał Zosię na Cieślika!

Wasze komentarze (15)

Dodaj komentarz
M.

~M. -

Oj Osa Osa , nieładnie !

Marie

~Marie -

pokazujcie senatora i kogo tam chcecie ale na litosc boska niech zniknie ten maly wredny Kuba, co za irytujacy dzieciak. Pasek by sie przydal na tego malego malkontenta.

zofia

~zofia -

Pytanie mam i prosbe ,czemu powt órki Na Wspólnej w TVN7 sa nadawane w takich godz, co nikomu nie pasuje teraz o 10,45 o tym czasie panie robią zakupy.Były o 16.30- było okej bo wtedy nie ma innych seriali. Albo proponuje o 7.25 rano jak była pierwsza wersja.było okej.Przeciez zdanie widza się liczy bo oglądalność wzrasta a przecież o to chodzi,Pozdrawiam oglądajacych ten serial,

Olik

~Olik -

dlaczego ten młody Brzozowski ciągle żre on już wygląda jak budda !

hiiiic

~hiiiic -

szkoda że na wspólnej skończył się wątek magicznych ciasteczek Romana

Emerytka,

~Emerytka, -

Tak ale czemu powtórki przesuneli na 10,45 w tvn7, to nie za dobra pora dla wszystkich do ogladania .robi sie wtedy zakupy a nie siedzi przed Telewizorem. Lepiej juz jak było wcześniej o 16,30 .W tym czasie nie ma innych seriali ,Czy nie mozna to zmienić. Chyba zdanie widza jest wazne bo oglądalność wyzsza i oto przecież chodzi.Więc prosze o przemyslenie.Rano 10.45 jest do kitu to już w ostatecznosci 7.25godz,spoko,moze być ,większości fanów ta pora emisji odpowiada...Pozdrawiam.

widz

~widz -

ten serial to juz jest besensowne badziewie szkoda czasu jeszcze wewalili jakies kuchenne bzdury przed emisja stracicie widzow takim sami sobie ogladajcie :(

ehhh

~ehhh -

Ja już tyle razy pisałem, i nie pomaga, żeby przesunąć-UWAGA po Wspólnej! Pół rodziny ogląda Wspólną, a nie chce się kłócić i musze czekać, gdzie leci już film na innym kanale i spory kawałek filmu mam z głowy, już niech to '' gotowanie zostanie'' ale UWAGIE PRZESUNĄĆ!