Reklama

Reklama

Newsy

Ostatni odcinek z niespodzianką dla widzów!

Czwartek, 13 czerwca 2013 (11:00)

Ola po raz kolejny zażywa amfetaminę, bez której nie potrafi już funkcjonować! Czy młoda Zimińska w końcu się opamięta? Widzowie „Na Wspólnej” przekonają się o tym dopiero jesienią. Dzisiaj bowiem wyemitowany zostanie ostatni premierowy odcinek przed wakacjami. Ale za to ze specjalną niespodzianką dla fanów! Będzie to niecodzienny zwiastun, w którym zobaczymy, jakie emocje czekają na nas jesienią!

Zdjęcie

Czy młoda Zimińska sięgnie dna? /TVN
Czy młoda Zimińska sięgnie dna?
/TVN

Reklama

Młoda Zimińska przed wyjściem na egzamin w panice przeszukuje swoje rzeczy w poszukiwaniu amfetaminy. Bez "wspomagania" ani rusz, dlatego znalezione resztki narkotyku tak bardzo ją cieszą... Po zażyciu "działki" dzwoni do znajomego dilera i zamawia kolejną partię. Diler dostarcza jej narkotyki pod uczelnię, ale ostrzega, że chwilowo nie będzie miał "towaru"...

Ola błaga go, żeby nie wystawiał jej do wiatru - ma sesję i potrzebuje "wsparcia"! Widać, że Zimińska nie ma już żadnych hamulców!

- Ola niewątpliwie straciła zupełnie zdrowy rozsądek i stacza się po równi pochyłej. Czy sięgnie dna? Czy przyzna się sama przed sobą, jak wielki ma problem? Czy posłucha rodziców, którzy wspólnie z nią będą przeżywali horror? Dowiemy się jesienią. - Zapewniam, że emocje sięgną zenitu - a ich zwiastun już dziś! - mówi Tomasz Karpiński, producent serialu.

- Wielkich przełomów możecie się Państwo spodziewać również w życiu Basi, przed którą rozwód i przymus ułożenia sobie życia na nowo. Ale tak atrakcyjna kobieta długo nie będzie szukała nowej miłości... Kto nią będzie? Na pewno wielu z państwa mocno się zdziwi! Spore zmiany czekają również Nicole i Mikołaja, i nie dotyczą one dalszej kariery naukowej - jakby tego oczekiwał Leśniewski - ale... przyjścia na świat ich potomka! Co oznacza, że Roman zostanie "przyszywanym" dziadkiem!

- Ale zapewniam, że to nie jedyna niespodzianka w życiu kultowego bohatera "Na Wspólnej"... Spadek, który otrzyma i związane z nim nieprawdopodobne wydarzenia - to dopiero historia! Jedno jest pewne - śmiechu nie zabraknie! - dodaje producent.

Zdjęcie

Jesienią w "Na Wspólnej": W kim zakocha się Basia? /TVN
Jesienią w "Na Wspólnej": W kim zakocha się Basia?
/TVN

Zdjęcie

Jesienią w "Na Wspólnej": Zuza i Kamil będą chcieli adoptować dziecko. /TVN
Jesienią w "Na Wspólnej": Zuza i Kamil będą chcieli adoptować dziecko.
/TVN

Zdjęcie

Jesienią w "Na Wspólnej": Nicole wyzna prawdę o tym, że spodziewa się dziecka! /TVN
Jesienią w "Na Wspólnej": Nicole wyzna prawdę o tym, że spodziewa się dziecka!
/TVN


Artykuł pochodzi z kategorii: Na Wspólnej

swiatseriali.pl

Polecamy

Reklama

Skomentuj artykuł: Ostatni odcinek z niespodzianką dla widzów!

Wasze komentarze (25)

Dodaj komentarz
Wróżka

~Wróżka -

HAHAHAH kto ogląda TVN to biedak z Biedronki i ciemniak do potęgi n. :))))) Żałośni widzowie. .

dddd

~dddd -

ta mała Fajkowska chyba rzeczywiście jest w ciąży, bo i w Klanie oświadczyła to samo :)

Anusik

Anusik -

mogłoby być trochę wątku z Karoliną bo już dobrze nie pamiętam jak wygląda :P

kjbkjb

~kjbkjb -

ja już mam dość wątku marty bla bla bla... nudna jest !!!!!!! niech kogoś porwą... zeby było śledztwo... jakis tajemniczy krewny z ameryki albo znajomy Karoliny brzozowskiej....... cokolwiek.hbiuhiu

Fetuccinni

~Fetuccinni -

Eee tam ten kto to pisał chyba nigdy nie brał fety

gaja

~gaja -

Eeee! Ja myślałam że to o "Klanie"

Sandra

~Sandra -

Jaka aktorka gra Nicole, bo nie oglądam? ;)

Mądry

~Mądry -

///////dno i aktorzy i fabuła jak z burdelu tego shitu. Fajkowska i ten jej amerykanizm to już zapomoga dla starej córki prezenterki, czy co? Nie oglądam tego od 2009 roku.

serialoholiczka18

serialoholiczka18 -

Może Basia wreszcie odżyje. To jedyny normalny " tasiemiec". Jak Zuza i Kamil się rozstaną to przestanę oglądać

boziek

~boziek -

To jedyny serial ktory da sie jeszcze ogladac bo pozostale tasiemce juz nie sa wiele warte nie zepsujcie tego kochani producenci mniej hamstwa wiecej humoru i bedzie ok