Reklama

Reklama

Newsy

Ostatni odcinek z niespodzianką dla widzów!

Czwartek, 13 czerwca 2013 (11:00)

Ola po raz kolejny zażywa amfetaminę, bez której nie potrafi już funkcjonować! Czy młoda Zimińska w końcu się opamięta? Widzowie „Na Wspólnej” przekonają się o tym dopiero jesienią. Dzisiaj bowiem wyemitowany zostanie ostatni premierowy odcinek przed wakacjami. Ale za to ze specjalną niespodzianką dla fanów! Będzie to niecodzienny zwiastun, w którym zobaczymy, jakie emocje czekają na nas jesienią!

Zdjęcie

Czy młoda Zimińska sięgnie dna? /TVN
Czy młoda Zimińska sięgnie dna?
/TVN

Młoda Zimińska przed wyjściem na egzamin w panice przeszukuje swoje rzeczy w poszukiwaniu amfetaminy. Bez "wspomagania" ani rusz, dlatego znalezione resztki narkotyku tak bardzo ją cieszą... Po zażyciu "działki" dzwoni do znajomego dilera i zamawia kolejną partię. Diler dostarcza jej narkotyki pod uczelnię, ale ostrzega, że chwilowo nie będzie miał "towaru"...

Reklama

Ola błaga go, żeby nie wystawiał jej do wiatru - ma sesję i potrzebuje "wsparcia"! Widać, że Zimińska nie ma już żadnych hamulców!

- Ola niewątpliwie straciła zupełnie zdrowy rozsądek i stacza się po równi pochyłej. Czy sięgnie dna? Czy przyzna się sama przed sobą, jak wielki ma problem? Czy posłucha rodziców, którzy wspólnie z nią będą przeżywali horror? Dowiemy się jesienią. - Zapewniam, że emocje sięgną zenitu - a ich zwiastun już dziś! - mówi Tomasz Karpiński, producent serialu.

- Wielkich przełomów możecie się Państwo spodziewać również w życiu Basi, przed którą rozwód i przymus ułożenia sobie życia na nowo. Ale tak atrakcyjna kobieta długo nie będzie szukała nowej miłości... Kto nią będzie? Na pewno wielu z państwa mocno się zdziwi! Spore zmiany czekają również Nicole i Mikołaja, i nie dotyczą one dalszej kariery naukowej - jakby tego oczekiwał Leśniewski - ale... przyjścia na świat ich potomka! Co oznacza, że Roman zostanie "przyszywanym" dziadkiem!

- Ale zapewniam, że to nie jedyna niespodzianka w życiu kultowego bohatera "Na Wspólnej"... Spadek, który otrzyma i związane z nim nieprawdopodobne wydarzenia - to dopiero historia! Jedno jest pewne - śmiechu nie zabraknie! - dodaje producent.

Zdjęcie

Jesienią w "Na Wspólnej": W kim zakocha się Basia? /TVN
Jesienią w "Na Wspólnej": W kim zakocha się Basia?
/TVN

Zdjęcie

Jesienią w "Na Wspólnej": Zuza i Kamil będą chcieli adoptować dziecko. /TVN
Jesienią w "Na Wspólnej": Zuza i Kamil będą chcieli adoptować dziecko.
/TVN

Zdjęcie

Jesienią w "Na Wspólnej": Nicole wyzna prawdę o tym, że spodziewa się dziecka! /TVN
Jesienią w "Na Wspólnej": Nicole wyzna prawdę o tym, że spodziewa się dziecka!
/TVN


Artykuł pochodzi z kategorii: Na Wspólnej

swiatseriali.pl

Polecamy

Reklama

Skomentuj artykuł: Ostatni odcinek z niespodzianką dla widzów!

Wasze komentarze: 25,

przeczytane przez: 37 osób Dodaj komentarz