Reklama

Reklama

Newsy

Przyłapany na gorącym uczynku!

Wtorek, 5 marca 2013 (10:06)

Basia (Grażyna Wolszczak) martwi się o Andrzeja (Tomasz Schimscheiner), że zbytnio się przepracowuje. Tymczasem Brzozowski znów umawia się z Jagodą (Magdalena Różańska)! Daniel (Michał Tomala) jest w szoku, bo przez przypadek widzi ojca z kochanką!

Zdjęcie

Kiedy kochankowie spotykają się w centrum miasta, przypadkiem widzi ich Daniel!/ Kadr z 1722. odcinka "Na Wspólnej". /TVN
Kiedy kochankowie spotykają się w centrum miasta, przypadkiem widzi ich Daniel!/ Kadr z 1722. odcinka "Na Wspólnej".
/TVN

Zobaczy ojca z kochanką!

Basia martwi się o Andrzeja - uważa, że ostatnio zbytnio się przepracowuje. Brzozowski obiecuje żonie, że dziś wróci wcześniej i wyjdą gdzieś razem.

Niestety, Jagoda prosi Andrzeja żeby spędził wieczór z nią - a on nie potrafi jej odmówić... Kiedy kochankowie spotykają się w centrum miasta, przypadkiem widzi ich Daniel!

Reklama

Natrętny adorator

Marta (Joanna Jabłczyńska) jest bardzo przygnębiona po odwiedzinach u Zuzy (Małgorzata Socha) i Kamila (Kazimierz Mazur). Kiedy dzwoni do niej Paweł (Rafał Cieszyński)  - nie ma ochoty z nim rozmawiać. Zaniepokojony Woliński przyjeżdża na Wspólną.

W mieszkaniu zastaje jednak tylko Romana (Waldemar Obłoza). Paweł upiera się, że poczeka na Martę. Jak Hoffer potraktuje natrętnego absztyfikanta córki?

Znowu namawia ją do brania narkotyków!

Olivier (Mikołaj Roznerski) i Indiana (Przemysław Wyszyński) planują dziś wyjście na koncert. Kiedy Olivier przychodzi po Olę obiecuje Zimińskim, że zatroszczy się o ich córkę i odprowadzi ją po koncercie.

Dobry nastrój pryska kiedy - przed klubem - Indiana częstuje wszystkich exstasy. Oliviera denerwuje, że Ola nie chce się wyluzować...

Artykuł pochodzi z kategorii: Na Wspólnej

swiatseriali.pl

Polecamy

Reklama

Skomentuj artykuł: Przyłapany na gorącym uczynku!

Twój komentarz może być pierwszy

Piszesz jako Gość

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.