Reklama

Reklama

  • Aneta Zajac: Narodziła się na nowo!

   Kolorowy wizerunek prezentowała także w programie „Jak Oni śpiewają!”. Jej sceniczne kostiumy balansowały na granicy groteski.

   • Serialowa ścieżka kariery. Aneta ukończyła szkołę muzyczną I stopnia, liceum ogólnokształcące w Warszawie i PWST w Łodzi. Zadebiutowała w serialu „Na dobre i na złe” rolą Jolanty Wolniak. Później wystąpiła jeszcze gościnnie w kilku serialach, m.in. „Lokatorach”, „Świecie według Kiepskich”, „Plebanii” (zdjęcie).
   • Jednak prawdziwy sukces i popularność przyniosła jej rola Marysi Radosz w serialu „Pierwsza miłość”. Od przeszło 8 lat w dni powszednie gości w domach milionów widzów, którzy dokładnie o 18.00 włączają Polsat.
   • Jako Marysia przeszła naprawdę wiele: była przykładną studentką medycyny, zdradzaną żoną, niewierną żona, tancerką w klubie go-go… Równie szybko, jak jej serialowe losy, zmieniały się stylizacje Anety…
   • Modowe klapy i sukcesy. Aktorka na początku kariery nie przywiązywała większej wagi do swojego stroju. Preferowała luźny, sportowy styl. Nie przesadzała też z makijażem i fryzurami. Wyglądała jak typowa „dziewczyna z sąsiedztwa”.
   • Dopiero kiedy związała się z Mikołajem Krawczykiem, zaczęła eksperymentować z modą. Śmiałe stroje, wymyślne fryzury, solarium i mocny makijaż. Aneta wyglądała jak postać z kreskówki.
   • Kolorowy wizerunek prezentowała także w programie „Jak Oni śpiewają!”. Jej sceniczne kostiumy balansowały na granicy groteski.
   • Rozstanie z partnerem sprawiło, że aktorka całkowicie odmieniła swój wizerunek. Zaczęła dbać o siebie, ćwiczyć i zasięgać porad stylisty. Od tamtej pory nie zdarzają się jej modowe wpadki.
   • Kochać to znaczy walczyć. Zarówno w życiu, jak i na ekranie (w serialu „Pierwsza miłość”) musiała walczyć o uczucie swojego ukochanego – Mikołaja Krawczyka – serialowego Pawła Krzyżanowskiego. Ślub wzięli jednak wyłącznie w serialu...
   • Niestety, zarówno w serialu i prawdziwym życiu, związek Anety i Mikołaja zakończył się rozstaniem. Krawczyk zostawił Zając z dwójką dzieci i odszedł do Agnieszki Włodarczyk, którą także poznał na planie „Pierwszej miłości”.
   • Aktorka bardzo przeżyła to rozstanie. - Uważam, że ze względu na wspólną historię, powinno się takie sprawy zachować dla siebie. Rozpamiętywanie, wyciąganie tego na forum niczego nie zmieni, a może tylko przysporzyć komuś bólu i cierpienia – tak ucina wszelkie pytania o rozpad swojego związku.
   • Skandale i romanse. Raz po raz w mediach pojawia się plotka o jej nowym romansie. Dotąd aktorka nie potwierdziła żadnej z nich. Sama wychowuje dwóch synów i mówi, że ma w sobie mnóstwo pozytywnej energii.
   • W tym roku skończyła 30 lat i jak gdyby narodziła się na nowo. Wygląda świetnie, czuje się świetnie, kwitnie! Pytana o to, co jest dla niej najważniejsze w życiu, bez wahania odpowiada: - Moje dwa skarby. Jak patrzę na moich synów, to świat zatrzymuje się na chwilę. Oni już teraz dają mi tyle miłości, że strach pomyśleć, co będzie dalej. I to się właśnie nazywa mieć podwójne szczęście przy sobie!
  • Aneta Zajac: Narodziła się na nowo!

   Galeria:

   W telewizji zadebiutowała jako jedna z członkiń dziecięcego zespołu „Fasolki”. Później przyszedł czas na epizody w serialach „Na dobre i na złe”, „Lokatorzy”, „Plebania” czy „Pensjonat pod Różą”. Prawdziwą sławę przyniosła jej dopiero główna rola w polsatowskiej telenoweli „Pierwsza miłość”. Widzowie już od 8 lat mogą podziwiać ją jako rezolutną Marysię Radosz. Ostatnio zagrała też epizody w „Hotelu 52” oraz „Galerii”. Brała także udział w III edycji programu "Jak oni śpiewają". Zajęła 5. miejsce spośród 13 uczestników. Prywatnie - singielka wychowująca dwóch synów. Po rozstaniu z ojcem jej dzieci - Mikołajem Krawczykiem - nie związała się z żadnym mężczyzną. Przedstawiamy wam Anetę Zając.

   Opis:

   Kolorowy wizerunek prezentowała także w programie „Jak Oni śpiewają!”. Jej sceniczne kostiumy balansowały na granicy groteski.

   Autor:

   Grabczewski

   Źródło:

   AKPA

  • Oceń zdjęcie z galerii

   Ocen: 499
  • Reklama

Wasze komentarze: 4,

przeczytane przez: 6 osób Dodaj komentarz