Reklama

Reklama

Pierwsza miłość. Kto zabił Igora z Pierwszej miłości? (69)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 13908

Re: Pierwsza miłość. Kto zabił Igora z Pierwszej miłości?

Napisał(a): Gość -

Grzegorz przyznał się że widział Igora w dniu śmierci gdyby on to zrobił nie powiedział by tego Radek ten filmik który sobie przypomniał być może uciekał bo widział zakrwawionego Igora ale też nie mesle ze to on powinien być głównym podejrzanym chociaż miał nie ciekawą przeszłość Karol Weksler jak powiedział w dzisiejszym odcinku gdybym wiedział kto to zrobił podziękował bym i ze to najlepsza rzecz jaką mogla spotkać Sabine moimi podejrzanymi to Natan podkochuje się w Sabine 2 Igor go wrabiał ze to on jest winien śmierci pacjenta a po trzecie Igor bił Sabine na wskutek czego poroniła jeżeli to doktorek nie usunął ciąże Ojciec Igora znany Ferdek widać było jak odnosi się do syna a gdy parę odc temu powiedział ze wrabia doktorka ze względu na Sabine to tego pożałuje a zachowanie Igora gdy zobaczył go na ślubie też mnie zaniepokoiło myślę ze to był ojciec Igora lub Natan ale mój tym to ojciec Igora

Re: Pierwsza miłość. Kto zabił Igora z Pierwszej miłości?

Napisał(a): Gość -

gość możliwe że sam się zabił po tym jak dowiedział się,że przez niego Sabina straciła dziecko ich

nie zabil sie sam to nawet nie logiczne jak by sie sam mial zabic to by sie powiesil czy podciol se gardlo czy coś a nie jeb.nal w glowe pomysl troche to jego ojciec go zabil.

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Pierwsza miłość. Kto zabił Igora z Pierwszej miłości?