Reklama

Reklama

Galerie - Pierwsza miłość

 • „Pierwsza miłość”: 15 lat w serialach!

  14 zdjęć
  Jakie były najważniejsze wydarzenia serialowe w ubiegłych 15 latach? Zapoznajcie się z tym rankingiem i wspomnijcie, czym sami emocjonowaliście się przez ostatnie lata.
 • Rafał Mohr: Z draństwem mu do twarzy

  8 zdjęć
  W niedzielę, 3 maja, kończy 40 lat. Aktorem chciał być zawsze, nie marzył o niczym innym. - O tym, że chcę być aktorem, wiedziałem mając osiem lat. Minęły prawie dwie dekady, odkąd skończyłem studia, a ja ani razu nie pomyślałem o zmianie zawodu – powiedział w wywiadzie dla Polskiego Radia.
 • Romantyczne oświadczyny Aleksa

  6 zdjęć
  W wyznaczonym przez Aleksa dniu, przyjaciele Marysi i Artura zbierają się w parku na polanie. Czyżby tak nietypowe miejsce oznaczało jakąś wyjątkową niespodziankę przygotowaną przez Aleksa? Marysia zjawia się mocno spóźniona. Kiedy dobiega na polanę, wszyscy patrzą w niebo, na którym widać małą plamkę. W miarę, jak zbliża się do ziemi, widać, że jest to skoczek ze spadochronem... To Aleks! Kiedy spektakularnie ląduje na polanie, na oczach wszystkich klęka przed Marysią i prosi ją o rękę!
 • "Pierwsza miłość": Jak przez 10 lat zminiała się Aneta Zając

  12 zdjęć
  Aż nie chce się wierzyć, że uwielbiany przez widzów serial "Pierwsza miłość" ma już 10 lat. Dokładnie 4 listopada minęła dekada, od kiedy wyemitowano 1. odcinek serialu. Przez ten czas wiele w życiu serialowych bohaterów się zmieniło. Jednak ich zawiłe, życiowe perypetie wciąż cieszą się ogromnym zainteresowaniem widzów. Od 1. odcinka w jednej z głównych ról niezmiennie gra zwyciężczyni 1. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" - Aneta Zając. Aktorka nigdy nie bała się eksperymentować ze swoim wizerunkiem, a zmiany zawsze były dla niej korzystne. Czas omija ją szerokim łukiem, a z fotografii wciąż zerka na nas uśmiechnięta i urocza, młoda dziewczyna!
 • "Pierwsza miłość" kiedyś

  14 zdjęć
  Zobaczcie, jak wyglądali bohaterowie "Pierwszej miłości" na początku swojej przygody z serialem!
 • W roli panny młodej

  10 zdjęć
  W warszawskim hotelu Marriott odbyły się pierwsze interaktywne targi ślubne Wedding Show Powiedzmy TAK. Gwiazdy waszych ulubionych seriali tym razem miały okazję wcielić się w panny młode! Zobaczcie jak wypadły!
 • Aneta Zając w „Kiedy kota nie ma”

  20 zdjęć
  Zajrzyjcie do naszej galerii – znajdziecie w niej zdjęcia roznegliżowanej Anety Zając ze sceny warszawskiego Capitolu oraz pozostałych gwiazd przedstawienia „Kiedy kota nie ma”.
 • Porwanie Marysi!

  10 zdjęć
  Na wieść o tym, że istnieje szansa na odnalezienie Pawła w Kolumbii, Marysia postanawia odszukać go sama. Niestety, w trakcie intensywnych poszukiwań wpada w niezłe tarapaty w efekcie których zostaje porwana! Czy uda jej się wrócić do kraju?
 • Plan serialu "Pierwsza miłość"

  12 zdjęć
  Julia Pogrebińska i Anna Guzik na planie serialu "Pierwsza miłość".
 • Piękne nogi serialowych gwiazd

  10 zdjęć
  Na pokazie bielizny znanej marki, który odbył się 24 lipca w Warszawie zjawiły się trzy piękne serialowe gwiazdy: Klaudia Halejcio, Agnieszka Więdłocha i Joanna Opozda. "Bielizna to dla mnie bardzo ważny element garderoby. Ta seksowna powoduje, że czuję się jeszcze bardziej atrakcyjna i pewna siebie. Uwielbiam piękną bieliznę!" - powiedziała Klaudia Halejcio. Każda z aktorek na tę okazję zdecydowała się na strój odsłaniający nogi. Która z pań, waszym zdaniem, prezentuje się najlepiej?