Reklama

Reklama

Galerie - Pierwsza miłość

 • Piękne nogi serialowych gwiazd

  10 zdjęć
  Na pokazie bielizny znanej marki, który odbył się 24 lipca w Warszawie zjawiły się trzy piękne serialowe gwiazdy: Klaudia Halejcio, Agnieszka Więdłocha i Joanna Opozda. "Bielizna to dla mnie bardzo ważny element garderoby. Ta seksowna powoduje, że czuję się jeszcze bardziej atrakcyjna i pewna siebie. Uwielbiam piękną bieliznę!" - powiedziała Klaudia Halejcio. Każda z aktorek na tę okazję zdecydowała się na strój odsłaniający nogi. Która z pań, waszym zdaniem, prezentuje się najlepiej?
 • Największe wpadki gwiazd

  14 zdjęć
  Rozpruta sukienka, spocona koszula czy zbyt mocna opalenizna - to tylko niektóre przykłady gwiazdorskich kompromitacji. Dziś chcemy Wam pokazać, że gwiazdy to też ludzie i im także zdarza się nie zawsze być idealnymi. Zobaczcie sami!
 • Marta Wierzbicka ma konkurentkę! Joanna Opozda też reklamuję bieliznę!

  6 zdjęć
  Joanna Opozda - 26-letnia gwiazdka seriali "Pierwsza miłość" (Jowita) i "M jak miłość" (Agata, dziewczyna Olka) to silna konkurencja dla Marty Wierzbickiej. Śliczna gwiazdka również intensywnie aktualizuje swój profil na Facebooku co rusz wrzucając do sieci apetyczne zdjęcia. Dziś prezentujemy wam kilka spośród nich. I jak, podoba się wam bardziej niż Olka z "Na Wspólnej"?
 • Aneta Zając i Agnieszka Włodarczyk na TOPtrendy Festiwal 2014

  13 zdjęć
  Aneta Zając i Agnieszka Włodarczyk były gwiazdami najpopularniejszych tej wiosny programów rozrywkowych Telewizji Polsat. Aneta wygrała 1. edycję polsatowskiego „Tańca z gwiazdami”, Agnieszka zajęła drugie miejsce w show „Twoja twarz brzmi znajomo” (wcześniej brały udział w „Jak oni śpiewają”)... Nic dziwnego, że obie zostały zaproszone na TOPtrendy Festiwal transmitowany od początku swego istnienia na antenie Polsatu i obie z tego zaproszenia skorzystały. W piątek pojawiły się w Operze Leśnej w doskonałych humorach, ale gdy spostrzegły się nawzajem, uśmiechy zniknęły z ich twarzy. Aktorki robiły wszystko, byle tylko nie wpaść na siebie przypadkiem i nie znaleźć się w niezręcznej sytuacji.
 • Karol Strasburger na planie serialu "Pierwsza miłość"

  7 zdjęć
  W serialu „Pierwsza miłość” za jakiś czas zobaczymy słynnego gospodarza „Familiady” – Karola Strasburgera. W kogo wcieli się ten niepoprawny dowcipniś?
 • Agata nie żyje!

  6 zdjęć
  Szok! Agata umrze! Wszystko będzie wskazywało na to, że popełniła samobójstwo. Prawda okaże się zgoła inna.../ źródło: "Świat Seriali"
 • Skandale i kontrowersje

  8 zdjęć
  W życiu serialowych gwiazd nie zawsze układa się tak, jak by sobie tego gwiazdy życzyły. Paparazzi śledzą każdy ich ruch i często ujawniają, że codzienność aktorów przypomina czasami poplątane losy bohaterów, których kreują na ekranie. Przypominamy wam kilka głośnych skandali, w których pierwsze skrzypce odegrali serialowi aktorzy.
 • Kolejny wypadek w "Pierwszej miłości"!

  7 zdjęć
  Niebawem Marysia pozna całą prawdę na temat Aleksa i Wiktora, a Aneta przeżyje największy dramat swojego życia! Wpadnie pod koła rozpędzonego samochodu, zostanie sparaliżowana i będzie musiała poruszać się na wózku inwalidzkim!
 • "Pierwsza miłość": To jest napad!

  6 zdjęć
  Grzegorz (Jan Jankowski) i Błażej (Paweł Krucz) znajdą się w nieodpowiednim miejscu i czasie. W banku, w którym będą, wtargną nagle zamaskowani bandyci...
 • Nowe stare twarze, czyli najgłośniejsze serialowe zamiany

  12 zdjęć
  Łatwiej uśmiercić bohatera, którego fani wielbią, niż zaproponować widzom nowego aktora. Zwłaszcza, jeśli kochali postać ze względu na odtwórcę roli... Czasami jednak warto zaryzykować. Podajemy wam przykłady, które o tym świadczą. czyli najgłośniejsze serialowe zamiany