Reklama

Reklama

Galerie - Pierwsza miłość

 • „Pierwsza miłość”: Dwie nowe postaci ostro namieszają w serialu!

  10 zdjęć
  Halina Skoczyńska, czyli babcia Janina z "rodzinki.pl", pojawi się w serialu w wyjątkowej roli - postać Leokadii związana jest z przeszłością rodziny Krystiana. Tymczasem Hubert Urbański zagra "cwanego biznesmena, śliską postać" - jak sam kwituje nową rolę.
 • "Pierwsza miłość": Kaśka się zakocha!

  7 zdjęć
  „Kaśka”, od dłuższego czasu żyje samotnie i zdążył się już do tego stanu przyzwyczaić. Pewnego dnia na swojej drodze spotyka Katarzynę (Karolina Chapko) i z miejsca się w niej zakochuje. Ale czy z wzajemnością?
 • "Pierwsza miłość": Hubert Urbański w Wadlewie

  13 zdjęć
  Wkrótce w serialu zobaczymy Huberta Urbańskiego. Wcieli się w postać Damiana, biznesmena, który dla pieniędzy nie cofnie się przed niczym. Przedsiębiorca swój legalny, choć nie do końca uczciwy interes będzie prowadził w Wadlewie.
 • "Pierwsza miłość": Klaudia Halejcio tańczy na rurze

  7 zdjęć
  Klaudia Halejcio czyli Luiza z „Pierwszej miłości” została instruktorką pole dance, który ostatnio jest bardzo popularną formą ćwiczeń. Klaudia do każdej roli przygotowuje się sumiennie dlatego zaczęła ćwiczyć regularnie taniec na rurze. Aktorka jest stałą bywalczynią zajęć z pole dance i każdą wolną chwilę spędza na sali treningowej. To wymagająca dyscyplina sportu i ciężki trening. Czy to dzięki niemu wypracowała taką piękną sylwetkę? Bez wątpienia Klaudia wygląda bardzo seksownie!
 • Niemal każdy facet przeszedł… przez łóżka tych bohaterek!

  6 zdjęć
  Nic tak nie przykuwa uwagi widzów jak perypetie miłosne bohaterów seriali. Życie uczuciowe niektórych z nich obfitowało we wzloty i upadki oraz wiele prób znalezienia odpowiedniej osoby. Oto nasza lista postaci serialowych, które miały najwięcej partnerów.
 • "Pierwsza miłość": Kinga i Artur na ślubnym kobiercu po raz drugi

  12 zdjęć
  Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowy dla Kingi i Artura dzień, na który oboje czekają z utęsknieniem - ich drugi ślub! Tym razem zapowiada się skromna, elegancka, tylko w najbliższym gronie uroczystość. Czy uda im się w końcu powiedzieć sakramentalne "tak" i będą żyli długo i szczęśliwie?
 • "Pierwsza miłość": Co wydarzy się po wakacjach w serialu?

  11 zdjęć
  W powakacyjny odcinkach "Pierwszej miłości" Marysia (Aneta Zając) przeżyje największy dramat, jaki może spotkać matkę. Jej córeczka trafi do szpitala w bardzo ciężkim stanie, ponieważ połknie narkotyki, które znajdzie w plecaku Krystiana. U Jowity (Joanna Opozda) i Radka (Mateusz Banasiuk) też nie będzie kolorowo. Po tym, jak chłopak dowie się, że Jowita straciła pracę, a wciąż brakuje pieniędzy na jej leczenie w Szwecji, sam postara się znaleźć jakieś zajęcie. Niestety, bez skutku. Tymczasem my przygotowaliśmy dla Was galerię zdjęć zza kulis nowego sezonu! Zobaczcie, jak bawią się aktorzy na planie "Pierwszej miłości".
 • „Pierwsza miłość”: 15 lat w serialach!

  14 zdjęć
  Jakie były najważniejsze wydarzenia serialowe w ubiegłych 15 latach? Zapoznajcie się z tym rankingiem i wspomnijcie, czym sami emocjonowaliście się przez ostatnie lata.
 • Rafał Mohr: Z draństwem mu do twarzy

  8 zdjęć
  W niedzielę, 3 maja, kończy 40 lat. Aktorem chciał być zawsze, nie marzył o niczym innym. - O tym, że chcę być aktorem, wiedziałem mając osiem lat. Minęły prawie dwie dekady, odkąd skończyłem studia, a ja ani razu nie pomyślałem o zmianie zawodu – powiedział w wywiadzie dla Polskiego Radia.
 • Romantyczne oświadczyny Aleksa

  6 zdjęć
  W wyznaczonym przez Aleksa dniu, przyjaciele Marysi i Artura zbierają się w parku na polanie. Czyżby tak nietypowe miejsce oznaczało jakąś wyjątkową niespodziankę przygotowaną przez Aleksa? Marysia zjawia się mocno spóźniona. Kiedy dobiega na polanę, wszyscy patrzą w niebo, na którym widać małą plamkę. W miarę, jak zbliża się do ziemi, widać, że jest to skoczek ze spadochronem... To Aleks! Kiedy spektakularnie ląduje na polanie, na oczach wszystkich klęka przed Marysią i prosi ją o rękę!