Reklama

Reklama

Galerie - Pierwsza miłość

 • Romantyczne oświadczyny Aleksa

  6 zdjęć
  W wyznaczonym przez Aleksa dniu, przyjaciele Marysi i Artura zbierają się w parku na polanie. Czyżby tak nietypowe miejsce oznaczało jakąś wyjątkową niespodziankę przygotowaną przez Aleksa? Marysia zjawia się mocno spóźniona. Kiedy dobiega na polanę, wszyscy patrzą w niebo, na którym widać małą plamkę. W miarę, jak zbliża się do ziemi, widać, że jest to skoczek ze spadochronem... To Aleks! Kiedy spektakularnie ląduje na polanie, na oczach wszystkich klęka przed Marysią i prosi ją o rękę!
 • "Pierwsza miłość": Jak przez 10 lat zminiała się Aneta Zając

  12 zdjęć
  Aż nie chce się wierzyć, że uwielbiany przez widzów serial "Pierwsza miłość" ma już 10 lat. Dokładnie 4 listopada minęła dekada, od kiedy wyemitowano 1. odcinek serialu. Przez ten czas wiele w życiu serialowych bohaterów się zmieniło. Jednak ich zawiłe, życiowe perypetie wciąż cieszą się ogromnym zainteresowaniem widzów. Od 1. odcinka w jednej z głównych ról niezmiennie gra zwyciężczyni 1. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" - Aneta Zając. Aktorka nigdy nie bała się eksperymentować ze swoim wizerunkiem, a zmiany zawsze były dla niej korzystne. Czas omija ją szerokim łukiem, a z fotografii wciąż zerka na nas uśmiechnięta i urocza, młoda dziewczyna!
 • "Pierwsza miłość" kiedyś

  14 zdjęć
  Zobaczcie, jak wyglądali bohaterowie "Pierwszej miłości" na początku swojej przygody z serialem!
 • W roli panny młodej

  10 zdjęć
  W warszawskim hotelu Marriott odbyły się pierwsze interaktywne targi ślubne Wedding Show Powiedzmy TAK. Gwiazdy waszych ulubionych seriali tym razem miały okazję wcielić się w panny młode! Zobaczcie jak wypadły!
 • Aneta Zając w „Kiedy kota nie ma”

  20 zdjęć
  Zajrzyjcie do naszej galerii – znajdziecie w niej zdjęcia roznegliżowanej Anety Zając ze sceny warszawskiego Capitolu oraz pozostałych gwiazd przedstawienia „Kiedy kota nie ma”.
 • Porwanie Marysi!

  10 zdjęć
  Na wieść o tym, że istnieje szansa na odnalezienie Pawła w Kolumbii, Marysia postanawia odszukać go sama. Niestety, w trakcie intensywnych poszukiwań wpada w niezłe tarapaty w efekcie których zostaje porwana! Czy uda jej się wrócić do kraju?
 • Plan serialu "Pierwsza miłość"

  12 zdjęć
  Julia Pogrebińska i Anna Guzik na planie serialu "Pierwsza miłość".
 • Piękne nogi serialowych gwiazd

  10 zdjęć
  Na pokazie bielizny znanej marki, który odbył się 24 lipca w Warszawie zjawiły się trzy piękne serialowe gwiazdy: Klaudia Halejcio, Agnieszka Więdłocha i Joanna Opozda. "Bielizna to dla mnie bardzo ważny element garderoby. Ta seksowna powoduje, że czuję się jeszcze bardziej atrakcyjna i pewna siebie. Uwielbiam piękną bieliznę!" - powiedziała Klaudia Halejcio. Każda z aktorek na tę okazję zdecydowała się na strój odsłaniający nogi. Która z pań, waszym zdaniem, prezentuje się najlepiej?
 • Największe wpadki gwiazd

  10 zdjęć
  Brak bielizny, twarz świeżo ostrzyknięta botoksem czy zbyt mocna opalenizna - to tylko niektóre przykłady gwiazdorskich kompromitacji. Dziś chcemy Wam pokazać, że gwiazdy to też ludzie i im także zdarza się nie zawsze być idealnymi. A może ich "wpadki" nie są dziełem przypadku?
 • Marta Wierzbicka ma konkurentkę! Joanna Opozda też reklamuję bieliznę!

  6 zdjęć
  Joanna Opozda - 26-letnia gwiazdka seriali "Pierwsza miłość" (Jowita) i "M jak miłość" (Agata, dziewczyna Olka) to silna konkurencja dla Marty Wierzbickiej. Śliczna gwiazdka również intensywnie aktualizuje swój profil na Facebooku co rusz wrzucając do sieci apetyczne zdjęcia. Dziś prezentujemy wam kilka spośród nich. I jak, podoba się wam bardziej niż Olka z "Na Wspólnej"?