Reklama

Reklama

Galerie - Pierwsza miłość

 • "Pierwsza miłość" kiedyś

  14 zdjęć
  Zobaczcie, jak wyglądali bohaterowie "Pierwszej miłości" na początku swojej przygody z serialem!
 • W roli panny młodej

  10 zdjęć
  W warszawskim hotelu Marriott odbyły się pierwsze interaktywne targi ślubne Wedding Show Powiedzmy TAK. Gwiazdy waszych ulubionych seriali tym razem miały okazję wcielić się w panny młode! Zobaczcie jak wypadły!
 • Aneta Zając w „Kiedy kota nie ma”

  20 zdjęć
  Zajrzyjcie do naszej galerii – znajdziecie w niej zdjęcia roznegliżowanej Anety Zając ze sceny warszawskiego Capitolu oraz pozostałych gwiazd przedstawienia „Kiedy kota nie ma”.
 • Porwanie Marysi!

  10 zdjęć
  Na wieść o tym, że istnieje szansa na odnalezienie Pawła w Kolumbii, Marysia postanawia odszukać go sama. Niestety, w trakcie intensywnych poszukiwań wpada w niezłe tarapaty w efekcie których zostaje porwana! Czy uda jej się wrócić do kraju?
 • Plan serialu "Pierwsza miłość"

  12 zdjęć
  Julia Pogrebińska i Anna Guzik na planie serialu "Pierwsza miłość".
 • Piękne nogi serialowych gwiazd

  10 zdjęć
  Na pokazie bielizny znanej marki, który odbył się 24 lipca w Warszawie zjawiły się trzy piękne serialowe gwiazdy: Klaudia Halejcio, Agnieszka Więdłocha i Joanna Opozda. "Bielizna to dla mnie bardzo ważny element garderoby. Ta seksowna powoduje, że czuję się jeszcze bardziej atrakcyjna i pewna siebie. Uwielbiam piękną bieliznę!" - powiedziała Klaudia Halejcio. Każda z aktorek na tę okazję zdecydowała się na strój odsłaniający nogi. Która z pań, waszym zdaniem, prezentuje się najlepiej?
 • Największe wpadki gwiazd

  10 zdjęć
  Brak bielizny, twarz świeżo ostrzyknięta botoksem czy zbyt mocna opalenizna - to tylko niektóre przykłady gwiazdorskich kompromitacji. Dziś chcemy Wam pokazać, że gwiazdy to też ludzie i im także zdarza się nie zawsze być idealnymi. A może ich "wpadki" nie są dziełem przypadku?
 • Marta Wierzbicka ma konkurentkę! Joanna Opozda też reklamuję bieliznę!

  6 zdjęć
  Joanna Opozda - 26-letnia gwiazdka seriali "Pierwsza miłość" (Jowita) i "M jak miłość" (Agata, dziewczyna Olka) to silna konkurencja dla Marty Wierzbickiej. Śliczna gwiazdka również intensywnie aktualizuje swój profil na Facebooku co rusz wrzucając do sieci apetyczne zdjęcia. Dziś prezentujemy wam kilka spośród nich. I jak, podoba się wam bardziej niż Olka z "Na Wspólnej"?
 • Aneta Zając i Agnieszka Włodarczyk na TOPtrendy Festiwal 2014

  13 zdjęć
  Aneta Zając i Agnieszka Włodarczyk były gwiazdami najpopularniejszych tej wiosny programów rozrywkowych Telewizji Polsat. Aneta wygrała 1. edycję polsatowskiego „Tańca z gwiazdami”, Agnieszka zajęła drugie miejsce w show „Twoja twarz brzmi znajomo” (wcześniej brały udział w „Jak oni śpiewają”)... Nic dziwnego, że obie zostały zaproszone na TOPtrendy Festiwal transmitowany od początku swego istnienia na antenie Polsatu i obie z tego zaproszenia skorzystały. W piątek pojawiły się w Operze Leśnej w doskonałych humorach, ale gdy spostrzegły się nawzajem, uśmiechy zniknęły z ich twarzy. Aktorki robiły wszystko, byle tylko nie wpaść na siebie przypadkiem i nie znaleźć się w niezręcznej sytuacji.
 • Karol Strasburger na planie serialu "Pierwsza miłość"

  7 zdjęć
  W serialu „Pierwsza miłość” za jakiś czas zobaczymy słynnego gospodarza „Familiady” – Karola Strasburgera. W kogo wcieli się ten niepoprawny dowcipniś?