Reklama

Reklama

Pierwsza miłość
Odcinek 1161

Rok produkcji: 2010 Czas trwania: 45 min Kategoria:

Występują: Aleksandra Zienkiewicz, Łukasz Płoszajski, Aneta Zając, Dominika Figurska, Konrad Imiela, Maciej Tomaszewski, Maria Pakulnis, Marta Klubowicz, Mikołaj Krawczyk, Andrzej Buszewicz, Mikołaj Krawczyk, Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Anna Ilczuk, Ewa Skibińska, Maciej Tomaszewski, reżyseria: Ireneusz Engler, scenariusz: Paweł Nowicki

Artur stara się otrząsnąć po śmierci ojca i wraca do pracy. 7iO6FKj1Q97 Prosi Berenikę, aby towarzyszyła mu podczas odczytania testamentu Piotra. W kancelarii mecenasa zjawia się również Izabela Czaja-Kulczycka, nowa macocha Artura. Rozpoczyna się rok akademicki. Ola, Błażej, Mikser i Sabina spędzają pierwszy dzień w murach nowej uczelni. Mikołaj kontynuuje poszukiwania nowej pracy. Okazuje się, że wraz z rozpoczęciem studiów dziennych jego szanse znacznie się zmniejszyły. Weksler zgodnie z zapowiedzią blokuje Sabienie dostęp do swoich pieniędzy.

Reklama

Artykuł pochodzi z kategorii: Pierwsza miłość

 

Reklama

Skomentuj artykuł: Pierwsza miłość

Wasze komentarze (8)

Dodaj komentarz
on

~on -

to co piszecie jest żałosne! ta z tym a ten z tą! dobrze że reżyser nie bierze pod uwagę waszych pomysłów bo film byłby całkiem bezsensowny. jest jak jest!

annna

~annna -

chcemy ANIE w pierwszej milosci jest przecudna naj naj naj git laska w POlsce co Wy niech pawelek ja wydyma i bedzie giciorino

Sratatata

~Sratatata -

na samym początku oglądałam ten film jak normalny . a teraz to wszystko jest takie posrane jak nigdzie . i tak każdy wie , że Paweł wróci do Majki co jest bez sensu bo jak oglądam ich razem to poprostu chce mi sie zygać. ta ich gra jest taka sztuczna . o matko . ale widzę to tylko wtedy kiedy są razem . najlepiej gdyby Paweł był z tą całą Kaliną czy Kariną nie pamiętam . jej też nie lubiłam ale lepiej ona niż Majka . Berenika też powoli mnie wkurza . Anka , yy racja niech spieprza . hmm Artur powinien być z Kingą i git . no teraz się tak popieprzyło że już ewentualnie może być tak że Kinga z tym Łukaszem , on w sumie też jest spoko . Majka sama , Paweł yy a niech se bd z kim chce , o matko Emilka i Patryk to porażka . i czemu nie pokazują tej rudej dziewczyny z byłej klasy Oli . Daria ? o ile się nie mylę. ehh tylko ona nie grała sztucznie w tym całym filmie . Z 1 milosci lubię tylko : Artura , Bartka , Paweł zaczyna mnie wkurzać, Patryka jakoś przeżyje, Kinga , Łukasz , Ola , Mikser , Sabina , Daria < 33 , ewentualnie Błażej. hahhahahah i Łazankowa ! hhahah dziękuję za krótki komentarz. pozdrawiam. :)

aaa

~aaa -

nie Beronika a Berenika !!1 W tym filmie juz sie jaja dzieja, a Paweł i tak będzie z Majka. Berenika z Arturem się w sobie zakochają, Bartek będzie z Ewelina ;)

wrabel

~wrabel -

1 Beronika a nie Weronika 2 Paweł niech nie wraca do majki jak majka nastawiła dziurkę doktorkowi to jej się należało Paweł powinien być z Anką 3 Kinga i lukasz i jest film git

Patka xd

~Patka xd -

a kto nie chce zeby Anka odeszła z tego filmu ? niikt jej nie lubi . Wiec fajnie by bylo gdybyscie wkoncu z tym cos zrobili. NIE CHCEMY ANKI W " PIERWSZEJ MIŁOŚCI " !!!!!!!!!!!!!!!!

gandum

~gandum -

ale przesrany ten film sie robi jak moda na sukces wescie cos zrobcie niech pawel bedzie z majka kinga z arturem a berenika z bartkiem a anka spieprza z tego filmu!!