Reklama

Reklama

Newsy

Gwiazdy po latach: Dzieciaki z "Rodziny zastępczej"

Piątek, 2 listopada 2012 (09:01)

Telewizja Polsat, która w tym roku świętuje swoje 20-lecie, może zaliczyć ten serial do sukcesów stacji. "Rodzina zastępcza" miała miliony fanów, emitowane obecnie powtórki też są chętnie oglądane. Co dziś robią serialowe dzieciaki? Sprawdźcie!

Zdjęcie

Serialowe dzieciaki: Filip (Sergiusz Żymełka) i Eliza (Ola Szwed) /Prończyk /AKPA
Serialowe dzieciaki: Filip (Sergiusz Żymełka) i Eliza (Ola Szwed)
/Prończyk /AKPA

Co dziś robią dzieciaki z "Rodziny zastępczej"?

liczba zdjęć: 10

Co sprawiło, że "Rodzina zastępcza" miała tak wielu zwolenników? To oczywiście zasługa kochających, wymagających, ale też tolerancyjnych rodziców - Anki i Jacka Kwiatkowskich, no i niesamowitej piątki ich dzieci, dwójki własnych i trójki adoptowanych.  

Reklama

Nuda? Nie u nich!

Pomysłów dzieciom Kwiatkowskich nie brakowało. Filip od małego wiedział, jak należy zarabiać pieniądze. Delikatny Romek nie umiał kłamać, ale był prawdziwą złotą rączką. Zosia i Eliza, małe, cwane kobietki chciały być artystkami i zawsze wiedziały, jak podejść "groźnego" wujka. Najstarsza Majka próbowała rządzić rodzeństwem, ale nie za bardzo jej to wychodziło. Kłóciły się, ale nigdy nie pozwoliły, by ktoś skrzywdził jedno z nich.

Co robią teraz?

Młodzi aktorzy, grający dzieci dorastali na oczach telewidzów. Niektórych oglądaliśmy jeszcze w "Rodzinie zastępczej plus". Jak potoczyły się ich losy?

Mały Filip miał wielki talent do interesów. Co robi dziś Sergiusz Żymełka? Studiuje psychologię biznesu, czyli pozostało mu to zainteresowanie.

W serialu zaniżono wiek Aleksandra Ihnatowicza. Miał 18 lat, a jego Romek jeszcze chodził do gimnazjum, potem wyjechał na studia do Szkocji. A naprawdę został studentem Politechniki.

Eliza, czyli Ola Szwed, w serialu miała magiczne zdolności czarowania. Dziś jako gwiazda show-biznesu czaruje mężczyzn swoją urodą.

Jej siostra Zosia (Misheel Jargalsajkhan) nie została artystką, studiuje medycynę we Wrocławiu.

Majka była dziennikarką. Monika Mrozowska nie poszła w ślady swojej bohaterki. Kiedy nie została przyjęta do Akademii Teatralnej, postawiła na edukację w studium ceramicznym. Do niedawna wraz ze swoim mężem, Maciejem Szaciłło, prowadziła pracownię ceramiczną.

Czy młodzi Kwiatkowscy czasami się spotykają? Rzadko, bardzo tego żałują. 


Artykuł pochodzi z kategorii: Rodzina zastępcza

Tele Tydzień

Polecamy

Reklama

Skomentuj artykuł: Gwiazdy po latach: Dzieciaki z "Rodziny zastępczej"

Wasze komentarze (50)

Dodaj komentarz
CCCCCCC

~CCCCCCC -

WSZYSTKIE POSTACIE OPROCZ TEJ MURZYNKI I TEJ MALEJ CZAROWNICY BLONDY-OBRZYDLIWE

FFFF

~FFFF -

NAJFAJNIEJSZY TO BYL ROMEK I FILIP,ALE TEJ MURZYNKI NAJBARDZIEJ NIE NAWIDZIŁAM NIEDOŚC ZE MURZYN PRZYJETY DO RODZINY TO ZAMIOAST BYC WDZIECZNY TO JAK TO MURZYN JESZCE JAKIES WYMAGANIA I PRETENSJE.NIENAWIDZE TEJ MURZYNKI.TAMTA DRUGA SYMPATYCZNA ALE TA MURZYNKA OBRZYDLIWE DZIECKO.NO I MAJKI TEZ NIENAWIDZE,GLUPIE ROZPUSZCZONE DZIEWUSZYSKO

DDDD

~DDDD -

NIE WIEM PO CO DA DURNA ALUTKA-JAK WIDZE TA HISTERYCZKE TO ZARAZ WYLACZAMY TELEWIZOR-CO ZA IDIOTKA

maja

~maja -

nie wiem dlaczego, ale nie lubię Majki....

anna

~anna -

to czarne to ma być gwiazda ?

gonia

~gonia -

fajny serial,i teraz jak uda mi sie nieraz trafic na jakis odcinek to z przyjemnoscia go ogladam

Gienka.

~Gienka. -

Sliczna Ola robi karierę. I dobrze.

grylogiczne.pl

~grylogiczne.pl -

Nawet przyjemny serial. Na początku był troszkę głupi (czarowanie i ogólnie drące się dzieciaki), ale póżniej był już ciekawy. Ale jak można o dzieciakach napisać gwiazdy? Zagrały w jednym serialu i teraz robią coś innego.

marian

~marian -

Serial oglądam -nie pamiętam od kiedy,prawdopodobnie od początku.Sukces jest gwarantowany,jak do pracy bierze się grupa tak wspaniałych osób.Pani Kownacka -ciepła,wyrozumiała,ale potrafiła też być lwicą.Pan Fronczewski-spokojny,rozważny,żaden szpaner.Może też chcielibyśmy tacy być.Dzieci-jak to dzieci-wspaniałe.Pozostałe postaci,to już jazda po bandzie scenarzysty i reżysera.Wszyscy są znakomici.Będę oglądał dpoóki nie zaprzestaną emisji.

ZAMACH NA POLSKĘ

~ZAMACH NA POLSKĘ -

Starosta Włodawski ustanowił żonę bandyty i pedofila rodziną zastępczą w jej osobie bez męża bandyty i pedofila...i sprzedał im NA ZAGŁADĘ dzieci porwane z Zabrza przez MOPR