Reklama

Reklama

Newsy

Gwiazdy po latach: Dzieciaki z "Rodziny zastępczej"

Piątek, 2 listopada 2012 (09:01)

Telewizja Polsat, która w tym roku świętuje swoje 20-lecie, może zaliczyć ten serial do sukcesów stacji. "Rodzina zastępcza" miała miliony fanów, emitowane obecnie powtórki też są chętnie oglądane. Co dziś robią serialowe dzieciaki? Sprawdźcie!

Zdjęcie

Serialowe dzieciaki: Filip (Sergiusz Żymełka) i Eliza (Ola Szwed) /Prończyk /AKPA
Serialowe dzieciaki: Filip (Sergiusz Żymełka) i Eliza (Ola Szwed)
/Prończyk /AKPA

Co dziś robią dzieciaki z "Rodziny zastępczej"?

liczba zdjęć: 10

Co sprawiło, że "Rodzina zastępcza" miała tak wielu zwolenników? To oczywiście zasługa kochających, wymagających, ale też tolerancyjnych rodziców - Anki i Jacka Kwiatkowskich, no i niesamowitej piątki ich dzieci, dwójki własnych i trójki adoptowanych.  

Nuda? Nie u nich!

Pomysłów dzieciom Kwiatkowskich nie brakowało. Filip od małego wiedział, jak należy zarabiać pieniądze. Delikatny Romek nie umiał kłamać, ale był prawdziwą złotą rączką. Zosia i Eliza, małe, cwane kobietki chciały być artystkami i zawsze wiedziały, jak podejść "groźnego" wujka. Najstarsza Majka próbowała rządzić rodzeństwem, ale nie za bardzo jej to wychodziło. Kłóciły się, ale nigdy nie pozwoliły, by ktoś skrzywdził jedno z nich.

Reklama

Co robią teraz?

Młodzi aktorzy, grający dzieci dorastali na oczach telewidzów. Niektórych oglądaliśmy jeszcze w "Rodzinie zastępczej plus". Jak potoczyły się ich losy?

Mały Filip miał wielki talent do interesów. Co robi dziś Sergiusz Żymełka? Studiuje psychologię biznesu, czyli pozostało mu to zainteresowanie.

W serialu zaniżono wiek Aleksandra Ihnatowicza. Miał 18 lat, a jego Romek jeszcze chodził do gimnazjum, potem wyjechał na studia do Szkocji. A naprawdę został studentem Politechniki.

Eliza, czyli Ola Szwed, w serialu miała magiczne zdolności czarowania. Dziś jako gwiazda show-biznesu czaruje mężczyzn swoją urodą.

Jej siostra Zosia (Misheel Jargalsajkhan) nie została artystką, studiuje medycynę we Wrocławiu.

Majka była dziennikarką. Monika Mrozowska nie poszła w ślady swojej bohaterki. Kiedy nie została przyjęta do Akademii Teatralnej, postawiła na edukację w studium ceramicznym. Do niedawna wraz ze swoim mężem, Maciejem Szaciłło, prowadziła pracownię ceramiczną.

Czy młodzi Kwiatkowscy czasami się spotykają? Rzadko, bardzo tego żałują. 


Artykuł pochodzi z kategorii: Rodzina zastępcza

Tele Tydzień

Polecamy

Reklama

Skomentuj artykuł: Gwiazdy po latach: Dzieciaki z "Rodziny zastępczej"

Wasze komentarze: 54,

przeczytane przez: 81 osób Dodaj komentarz