Reklama

Reklama

Newsy

Joanna Trzepiecińska na zakręcie?

Czwartek, 2 sierpnia 2012 (09:57)

Aktorka znana serialowym widzom z roli Alutki w "Rodzinie zastępczej", właśnie straciła pracę. Jak sobie radzi?

Zdjęcie

Joanna Trzepiecińska /Wojtalewicz Jarosław /AKPA
Joanna Trzepiecińska
/Wojtalewicz Jarosław /AKPA

Reklama


Czas, kiedy była zmęczoną i przerażoną mamą, szczęśliwie ma już za sobą. Joanna Trzepiecińska pozbierała się po rozwodzie z mężem Januszem Andermanem i zaczęła wszystko od początku. Przede wszystkim obiecała sobie, że już nic jej nie złamie. I... życie samo zaczęło jej się układać.

Była spokojna, bo miała pracę, która dawała jej materialną stabilizację. Wiedziała, że sobie poradzi i nie martwiła się o przyszłość. Jednak ostatnio, po 24 latach, aktorka straciła etat w warszawskim Teatrze Studio. Zmienił się dyrektor artystyczny, który pracę rozpoczął od tworzenia nowego zespołu.

"To dla Asi ogromny cios. Nie spodziewała się, ale jestem przekonana, że sobie poradzi. Jest wspaniałą aktorką, która z pewnością znajdzie dla siebie miejsce w innym zespole" - mówi jej kolega po fachu. Ale Trzepiecińska nie straciła gruntu pod nogami. Nie załamuje rąk, bo dzisiaj jest silną kobietą. Teraz mocno wierzy, że z czasem wszystko się ułoży. Tym bardziej, że już doskonale wie, że życiu nie ma sytuacji bez wyjścia.

Do tego optymistycznego myślenia zagrzewają ją przede wszystkim ukochani synowie. To właśnie Wiktor i Karol są teraz jej największą podporą.

Artykuł pochodzi z kategorii: Rodzina zastępcza

Twoje Imperium

Polecamy

Reklama

Skomentuj artykuł: Joanna Trzepiecińska na zakręcie?

Wasze komentarze (13)

Dodaj komentarz
martynkamgk

martynkamgk -

Nie zapomnę o Alutce , jej fochach , płaczach i poetyctwie

fantometka66

fantometka66 -

Nie zapomniana Alutka z Rodziny Zastępczej :)

Fisia

~Fisia -

To jedna z niewielu polskich aktorek, ktore sie szczerze ceni. Jest piekna, kobieca i z klasa, a przy tym wielce ujmujaca. Zycze Pan i pomyslnosci i beztroski kolejnych lat.

ala

~ala -

Pani Joasia jest super , bardzo ją lubię jako aktorkę i jest również piękną kobietą. Powodzenia jej życzę.

sojer

~sojer -

pisze poemat prawda że fascynujące

facet

~facet -

wspaniała Kobieta .... nic dodać nic ująć!!! Fascynująca.

RanczUla

RanczUla -

Moje ulubione powiedzenie Alutki z Rodziny zastępczej "to fascynujące"

Daisy

~Daisy -

bardzo lubię Panią Asię bo to miła fajna sympatyczna kobieta 2 tygodnie temu byłam na jej recitalu w Zielonej Górze i super śpiewała jest nie tylko świetną aktorką ale i piosenkarką mam nadzieję że Panią Joasię zobaczę niedługo w TV bo ostatnio widziałam ją rok temu w jakiej to melodii jako uczestniczkę.

phi

~phi -

ckliwe ogólniki. Nic z tego tekstu nie wynika, oprócz komunikatu o zmianach w Teatrze Studio, który od dawna już nie błyszczy.