Reklama

Reklama

Czy tak naprawdę wygląda przeciętna polska rodzina? (12)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 290

Czy tak naprawdę wygląda przeciętna polska rodzina?

Napisał(a): matematyk -

Robią zakupy przez internet (mówię o spożywczych rzeczach), jakie maja auta, jakie ubrania, jak się zachowują. Naprawdę myslicie, że tak wyglądają polskie rodziny? Według stacji telewizyjnych dobry serial to ten, gdzie są "dobrzy" aktorzy, dobrze ubrani, blabla. Dla mnie ten serial jest średni, nie pokazuje realnego zycia.

Re: Czy tak naprawdę wygląda przeciętna polska rodzina?

Napisał(a): rever -

serial durny że nie wiem co, nie rozumiem, jak TVP może twierdzić, że spełnia jakąkolwiek misję - chyba że chodzi im o misję uczenia małolatów, że rodzicom nie należy okazywać żadnego szacunku, a pieniądze spadają z nieba. niech wprowadzą do fabuły elfy, będzie dopełnienie obrazu polskiej fantastyki.

Re: Czy tak naprawdę wygląda przeciętna polska rodzina?

Napisał(a): rever -

zignorowałabym to, jakie zachowanie sugeruje dzieciakom, bo nic co jest w tv nie należy traktować w pełni poważnie i można trafić tam na różne rzeczy, gdyby nie jedna kwestia - to, na jaki kreuje go TVP, wmawiając, że pokazuje on cudowne wzorce a oni jak stacja spełniają emitowaniem go wielką misję. laureaci konkursu „Dobry Klimat dla Rodziny”? poważnie?

Re: Czy tak naprawdę wygląda przeciętna polska rodzina?

Napisał(a): JadwigaG -

więcej realizmu i życiowej prawdy jest w Kiepskich, choć nie wszystkim się pewnie podoba bo ukazuje rodzinę nisko uposażoną a i mieszkanie nie jest nowocześnie umeblowane ale panują tam ciepłe rodzinne relacje i nie brakuje dobrej rozrywki

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Czy tak naprawdę wygląda przeciętna polska rodzina?