Reklama

Reklama

Galerie - rodzinka.pl

 • Nieposkromiona „rodzinka.pl” powraca na antenę Dwójki!

  15 zdjęć
  Nowe perypetie trzech pokoleń boskich Boskich widzowie TVP2 będą śledzić już od 6 marca. Premierowe odcinki szóstej serii w każdy piątek, o godz. 21:05. W naszej galerii znajdziecie fotorelację ze spotkania gwiazd serialu z przedstawicielami mediów.
 • Nowa dziewczyna Tomka

  11 zdjęć
  W 6. serii “rodzinki.pl” nastąpią wielkie zmiany w życiu Tomka Boskiego. Rozstanie się ze swoją dotychczasową dziewczyną. Lecz nie będzie wiódł żywotu mnicha. Jedną z jego miłosnych zdobyczy okaże się szkolna koleżanka... Natalii (Małgorzata Kożuchowska).
 • Na planie 6. serii "rodzinki.pl"

  17 zdjęć
  W marcu na antenę TVP2 trafi 6. seria uwielbianej przez widzów "rodzinki.pl”! I Boscy będą teraz jak jedna wielka włoska rodzina! Zobaczcie najnowsze zdjęcia z planu!
 • Maciej Musiał w „Dzień dobry, kocham cię!”

  11 zdjęć
  Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z „rodzinki.pl”, wykorzystuje trwające wakacje i przerwę w zdjęciach do serialu o sympatycznej rodzinie Boskich na bardzo intensywną pracę. Właśnie zakończył zdjęcia do nowego filmu... W naszej galerii znajdziecie zdjęcia Macieja Musiała z planu „Dzień dobry, kocham cię!”.
 • „Kotka na gorącym blaszanym dachu”

  15 zdjęć
  15 listopada Małgorzata Kożuchowska, czyli serialowa Natalia Boska, po raz pierwszy zaprezentuje się widzom Teatru Narodowego jako Maggie – bohaterka dramatu Tennessee Williamsa „Kotka na gorącym blaszanym dachu”. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z prób do spektaklu, w którym Małgorzata Kożuchowska gra jedną z najważniejszych ról w swojej karierze
 • Teraz czas na przerwę

  19 zdjęć
  W środę padł ostatni klaps na planie 5. serii „rodzinki.pl”. Jeszcze kilka dni temu członkowie ekipy realizującej cieszący się ogromną popularnością serial Dwójki nie byli pewni, czy dane im będzie jeszcze kiedyś spotkać się w pracy. Tuż przed zakończeniem zdjęć dotarła jednak do nich wspaniała wiadomość – powstanie 6. seria przygód Boskich! W naszej galerii znajdziecie fotorelację z ostatniego dnia zdjęciowego na planie 5. serii „rodzinki.pl”. Jako pierwsi macie okazję zobaczyć, co działo się wczoraj w domu Boskich.
 • Jesienne Metamorfozy Gwiazd

  12 zdjęć
  Olga Kalicka, czyli Magda z „rodzinki.pl”, i Izabela Trojanowska, czyli Monika Ross-Nawrot z „Klanu”, to zaledwie dwie spośród wielu znanych z seriali gwiazd, które zdecydowały się poddać jesiennym... metamorfozom. Podczas kolejnej odsłony cyklicznej imprezy Metamorfozy Gwiazd aktorki zaprezentowały się jako modelki i wypadły w tej roli znakomicie!
 • Gwiazdy na 38. Festiwalu Filmowym w Gdyni

  20 zdjęć
  Agata Kulesza, czyli Maria z „rodzinki.pl”, i Andrzej Chyra, czyli Tomasz Werner z „Bez tajemnic”, mają powód do dumy! Kreacje, które stworzyli w prezentowanych na 38. Festiwalu Filmowym Gdynia 2013 filmach, uznano za najlepsze z najlepszych. Zajrzyjcie do naszej galerii – znajdziecie w niej zdjęcia laureatów 38. Festiwalu Filmowego w Gdyni oraz gwiazd, które swoją obecnością uświetniły tegoroczną Galę Finałową.
 • Rodzinka znów w terenie!

  12 zdjęć
  Podczas pobytu na wakacjach w Grudziądzu Boscy z "rodzinki.pl" odwiedzili położony w pobliskim Rulewie park linowy. Kuba (Adam Zdrójkowski) i Kacper (Mateusz Pawłowski) namówili opiekującą się nimi Marię (Agata Kulesza), by razem z nimi skorzystała z atrakcji, jakie park oferuje swym gościom...
 • Boskie wakacje! Tylko u nas Kożuchowska w bikini!

  22 zdjęcia
  Odcinek "Wakacje w Gdyni" zainauguruje 5. sezon "rodzinki.pl". Boscy już dziś wracają do Dwójki! Ekipa serialu kręciła sceny m. in. w gdyńskiej marinie, na plaży, przy Darze Pomorza oraz Muzeum Marynarki Wojennej. Dotarła też do Orłowa, by sfilmować molo, rybacką przystań i słynny klif. Tylko u nas zobaczycie zdjęcia z planu!