Reklama

Reklama

Newsy

"Sama słodycz": ​Nowy serial z Piotrem Adamczykiem już na wiosnę

Piątek, 13 grudnia 2013 (09:27)
Więcej na temat: Sama słodycz, Piotr Adamczyk

Piotr Adamczyk, czyli Andrzej Zawadzki z "Przepisu na życie", będzie gwiazdą nowego serialu, który wiosną trafi na antenę TVN. W "Samej słodyczy" zagra u boku Natalii Klimas, czyli Moniki z "Przyjaciółek", i Mateusza Damięckiego, czyli Marka Frydrycha z "Na krawędzi".

Zdjęcie

Piotr Adamczyk i Natalia Klimas /Agencja W. Impact
Piotr Adamczyk i Natalia Klimas
/Agencja W. Impact


Reklama


"Sama słodycz" ma być 13-odcinkową opowieścią o nauczycielu języka włoskiego i pasjonacie gry na saksofonie, w którego poukładany świat wkroczy niespodziewanie dziewięcioletni syn.

Główny bohater - grany przez Piotra Adamczyka facet po przejściach - będzie musiał stawić czoła nowym wyzwaniom, a jego życie zostanie po prostu wywrócone do góry nogami.

W serialu, do którego scenariusz napisała Agnieszka Pilaszewska, a który reżyserować będzie Sławomir Rogalski, obok Piotra Adamczyka wystąpią m.in. piękna i zdobywająca coraz większą popularność Natalia Klimas, oraz dwie młode, zaczynające dopiero swe kariery aktorki - Adriana Kalska i Karolina Staniec.

W "Samej słodyczy" zobaczymy też Mateusza Damięckiego, Marcina Hycnara i wiele innych gwiazd znanych z dużych i małych ekranów.

Zdjęcia do "Samej słodyczy" ruszą tuż po nowym roku, a pierwszy odcinek serialu pojawi się na antenie TVN w marcu zajmując w wiosennej ramówce stacji miejsce "Przepisu na życie", w którym jedną z głównych ról także grał Piotr Adamczyk.

Zdjęcie

Piotr Adamczyk /Agencja W. Impact
Piotr Adamczyk
/Agencja W. Impact

Zdjęcie

Natalia Klimas /Agencja W. Impact
Natalia Klimas
/Agencja W. Impact

Zdjęcie

Mateusz Damięcki /Agencja W. Impact
Mateusz Damięcki
/Agencja W. Impact


Artykuł pochodzi z kategorii: Sama słodycz

Agencja W. Impact

Polecamy

Reklama

Skomentuj artykuł: "Sama słodycz": ​Nowy serial z Piotrem Adamczykiem już na wiosnę

Wasze komentarze (44)

Dodaj komentarz
SerialowyKuba

SerialowyKuba -

P.Klimas wspaniała aktorka. Bardzo dobra rola w 2XL! Nie mogę się doczekać wiosny.

Chocolate

Chocolate -

ciekawe co to będzie :)

E-ka

~E-ka -

Pozdrowienia dla p. Pilaszewskiej - pisze doskonałe scenariusze i podejrzewam ,że w/w serial też będzie udany. P.Adamczyk jest świetnym aktorem komediowym, więc musi " pociągnąć " pozostałych, bo dokładnie czytając ; w serialu zagrają 2 aktorki rozpoczynające karierę zawodową.

alek

~alek -

oj papierrzu papierzu

jula

~jula -

przestancie wreszcie pokazywać tych myślących że są nadludzmi zapatrzonych w siebie narcyzów!

lusi

~lusi -

Czy nie ma juz lepszych aktorow , wszedzie Adamczyk nawet reklamy banku opanowal.

alex

~alex -

Ło matko, taka młoda i ładna ta Natalia, a już nabotoksowane policzki. Niech spojrzy na to straszydło Gesslerową jak będzie wyglądać za 30 lat!!

Paul

~Paul -

A to ten co zagrał papieża... zdobył zaufanie katolików a teraz naciąga w reklamach na kredyty w banku! Gdzie ta moralność.... ale przecież uczył się gry najlepszego gracza czyli papieża :) powodzenia w naciąganiu wiernych w bankę kredytową wyłudzania ich oszczędności

Marita

~Marita -

Pomyślcie. Skoro Adamczyk jest wybierany do reklam i gra w serialach to znaczy, że jest lubiany przez publiczność. Popularność jest skrupulatnie badana. To jest zawód, którego tak do końca nie da się uprawiać po znajomości. Na początku np. nazwisko rodziców może pomóc, ale potem już nie. Więc skoro gra, to znaczy, że Wy czegoś nie widzicie i nie doceniacie... Więc Wasze protesty na nic. Możecie co najwyżej kliknąć pilotem, nie iść do kina.

jjj

~jjj -

ciekawe tez czosnek?