Reklama

Reklama

Galerie - Świat według Kiepskich

 • Bartosz Żukowski nie wstydzi się Waldusia!

  9 zdjęć
  Przez 6 lat wcielał się w Waldusia w „Świecie według Kiepskich”. Potem powiedział „dość” i uciekł z Wrocławia, by zagrać w 10 filmach i 5 serialach. Po latach wrócił do produkcji. Jako syn marnotrawny, przez ekipę został przyjęty z otwartymi ramionami…
 • Małgorzata Kożuchowska na planie serialu "Świat według Kiepskich"

  6 zdjęć
  Na początku stycznia 2014 r. we Wrocławiu w hali ATM ruszyły zdjęcia do kolejnej serii kultowego już „Świata według Kiepskich”. W nowej serii pojawią się gwiazdy, między innymi – Małgorzata Kożuchowska w kilku różnych rolach, m.in. celebrytki i ponętnej pielęgniarki. Zobaczcie zdjęcia z planu!
 • Opowieść o "przeciętnej" rodzinie

  11 zdjęć
  W nowym sezonie "Świata według Kiepskich" Halinka (Marzena Sztuka) postanowi napisać swoją biografię. Znajdą się w niej nie tylko osobiste przemyślenia żony "jełopa", którego głównym zajęciem jest popijanie "Mocnego fulla" i rozmyślanie o tym "jakiego biznesa zrobić, by się nie narobić", ale również sekrety reszty rodziny, czyli Mariolki (Barbara Mularczyk), Waldusia (Bartosz Żukowski) oraz jego żony Jolasi (Anna Ilczuk).
 • Na planie nowego sezonu

  11 zdjęć
  Ruszyły zdjęcia do kolejnego sezonu "Świata według Kiepskich". Na planie jak zwykle wielkie zamieszanie. Tym większe, że w poprzednim sezonie rodzina Kiepskich powiększyła się o nowego członka - żonę Waldusia.
 • Teatry pełne serialowych gwiazd

  21 zdjęć
  Trzy warszawskie teatry przeżyły w miniony weekend prawdziwe oblężenie. Gwiazdy znane z seriali przyszły do Buffo, Palladium i Teatru 6. Piętro, by oklaskiwać swoich kolegów i koleżanki w premierowych spektaklach.
 • Grabowski jest "Chory z urojenia"

  27 zdjęć
  „Chory z urojenia” to pełna absurdów opowieść o samotności, wyobcowaniu i potrzebie zwrócenia na siebie uwagi. Z pozoru lekka komedia odkrywa przed widzami słabości człowieka i bezradność medycyny wobec cierpienia duszy. Finezyjnie skonstruowana akcja prowadzi oczywiście – jak to w komediach bywa – do szczęśliwego zakończenia.
 • Inżynier Karwowski wybuduje autostradę

  7 zdjęć
  "Inżynier Karwowski wybuduje autostradę!" - tymi słowami w serialu "Świat według Kiepskich" pojawili się Andrzej Kopiczyński i Roman Kłosowski, znani z kultowego serialu "Czterdziestolatek".
 • Walduś już nie do wzięcia!

  11 zdjęć
  Walduś (Bartosz Żukowski) powrócił z wojaży po Stanach Zjednoczonych. A wraz z nim narzeczona. Jolasia i Cycu świetnie pasują do siebie. Zobacz zdjęcia z ich wesela przy ulicy Ćwiartki 3/4.
 • Kaprysy gwiazd

  6 zdjęć
  Gwiazdy show-biznesu słyną z tego, że są kapryśne. O ich szaleństwach i ekstrawagancjach krążą wręcz legendy. Co do powiedzenia na ten temat mają: Marzena Kipiel-Sztuka, Jolanta Fraszyńska i Zbigniew Buczkowski?
 • Obsada serialu "Świat według Kiepskich"

  6 zdjęć