Reklama

Reklama

Galerie - Zbuntowany anioł

 • Latynoscy tatusiowie na medal

  9 zdjęć
  W telenowelach zdradzają i porzucają rodziny. W życiu prywatnym dla swoich pociech zrobiliby wszystko. Czasem trudno nam uwierzyć, że seksowni amanci po powrocie do domu przebierają się w wygodne ciuchy i szaleją ze swoimi dziećmi, udając dla nich rumaki lub klientów gabinetów kosmetycznych. Co więcej, chwalą się tym na portalach społecznościowych.
 • "Zbuntowany anioł": 10 faktów, o których nie miałeś pojęcia!

  10 zdjęć
  Serial obyczajowy, przed kilku laty bił rekordy oglądalności nie tylko w naszym kraju, a z Natalii Oreiro uczynił prawdziwą latynoską gwiazdę. Sprawdź, czego jeszcze nie wiesz o najpopularniejszej argentyńskiej telenoweli wszech czasów!
 • Obsada serialu "Zbuntowany anioł"

  12 zdjęć
 • Gwiazdy „Zbuntowanego anioła” – jak się zmieniły?

  10 zdjęć
  Główną bohaterką „Zbuntowanego anioła” jest Milagros (Natalia Oreiro) – zwana pieszczotliwie Mili - młoda, śliczna i szalenie żywiołowa dziewczyna, mieszkająca współcześnie w Buenos Aires. Dzieciństwo spędziła w sierocińcu, wśród sióstr zakonnych, ale zawsze była zbyt żywiołowa i pełna temperamentu, aby pozostać tam dłużej. W pewnym zamożnym domu znajduje pracę jako służąca oraz spotyka wielką miłość swego życia, Ivo (Facundo Arana)... Zobaczcie, jak bohaterowie telenoweli zmienili się na przestrzeni lat!
 • Naga prawda o Natalii Oreiro

  13 zdjęć
  Natalia Oreiro polskim widzom znana przede wszystkim jako Mili – bohaterka jednej z najpopularniejszych latynoskich telenowel „Zbuntowany anioł”. Jakie są początki jej kariery? Co słychać w jej życiu prywatnym? Gdzie możemy ją zobaczyć? Tego dowiecie się z naszej galerii!