Reklama

Reklama

Newsy

"Żywe trupy": Poznaj szczegóły 4.serii

Czwartek, 22 sierpnia 2013 (10:37)
Więcej na temat: Żywe trupy, seriale, tv

Do premiery nowego sezonu zostało mniej niż dwa miesiące, ale już dziś producent serii, David Alpert, zdradza kilka informacji na temat tego co się w nim wydarzy.

Zdjęcie

Kto zostanie pozbawiony życia, a komu uda się przetrwać zobaczymy już 13 października, kiedy to „Żywe trupy” powrócą na ekrany. /materiały prasowe
Kto zostanie pozbawiony życia, a komu uda się przetrwać zobaczymy już 13 października, kiedy to „Żywe trupy” powrócą na ekrany.
/materiały prasowe


- Zobaczymy, jak zombie ewoluują - powiedział Alpert na wstępie. - Pojawi się ich dużo więcej. Ludzie także zmienią swoje nastawienie - rozwój wypadków sprawi, że będą bardziej skłonni do popełnienia czynów, których wcześniej nikt by się nie dopuścił - stwierdził producent.

Reklama

Seria cieszy się wątpliwą sławą ze względu na ilość uśmierconych w trakcie jej trwania bohaterów. Producenci w swoim biurze przeznaczyli nawet specjalną ścianę, zatytułowaną: "W hołdzie poległym", na której umieszczają zdjęcia byłych członków ekipy.

- Jeszcze sporo ludzi na niej zawiśnie. Najlepsze w tym serialu jest to, że los każdej postaci może zostać położony na szali. Nikt nie jest nietykalny - wyjaśnił Alpert.

Kto zostanie pozbawiony życia, a komu uda się przetrwać zobaczymy już 13 października, kiedy to "Żywe trupy" powrócą na ekrany.

Zdjęcie

Na planie "Żywych trupów" /materiały prasowe
Na planie "Żywych trupów"
/materiały prasowe

Artykuł pochodzi z kategorii: Żywe trupy

swiatseriali.pl

Polecamy

Reklama

Skomentuj artykuł: "Żywe trupy": Poznaj szczegóły 4.serii

Wasze komentarze: 1,

przeczytane przez: 20 osób Dodaj komentarz